Firefox-owa stacja pogodowa

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Firefox-owa stacja pogodowa

Postautor: Zbyszekg4 » 29 sie 2015, 07:52

Dla użytkowników przeglądarki Firefox, podaję namiar na super pożyteczny dodatek, dający wgląd w stan pogody w dowolnym miejscu na Ziemi: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a ... x-version/
Ustawienia dodatku są dostępne po najechaniu myszką na dodatek i kliknięcie prawym przyciskiem myszy (ppm); tam też trzeba odświeżyć dodatek po uruchomieniu komputera, a potem to już tylko korzystać... :thumbup:

Czy inne przeglądarki też mają "takie cudo"?!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 29 sie 2015, 08:16

czy ja wiem czy pożyteczny? może dla kogoś kto stale musi znać pogodę. dla kogoś kto sprawdza raz na kilka dni raczej nie ma sensu. można w kilka sekund sprawdzić na wielu stronach internetowych (chociażby ze strony która wypuściła wskazany przez ciebie dodatek). dodatki spowalniają przeglądarki.

także sorry Zbyszku, ale nie :P


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 29 sie 2015, 08:40

Windows 10 ma wbudowaną aplikację pogodową przypiętą do menu start która pokazuje wyniki w zależności od miejsca pobytu. Także nie widzę sensu mieć zawsze na wierzchu prognozę pogody, tym bardziej że na ogół wystarczy mi to co widzę za oknem.


.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 29 sie 2015, 13:05

Ian pisze:dodatki spowalniają przeglądarki.

A które {jakiego rodzaju} najbardziej to robią? Bo mam ich trochę... bo lubię :-P


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości