Rzodkiewka

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 16 lip 2015, 08:09

pozytywista, wiesz, dałem Ci punkt pomocowy ("lubik")! :yes:
Wiesz za co ten punkt? A za to, że teraz jeszcze lepiej Cię znam- jaki antypatyczny typ jesteś: na wszystko narzekasz; nic Cię nie cieszy, ani nie śmieszy; zarażasz malkontenctwem, który masz nagromadzony w ilościach ponadprzeciętnych, jak gdybyś miał za sobą 85 lat bardzo nieudanego życia (w tym kilka wojen światowych, w których pourywało Ci tylko urwać się dało... :lol: )

Pozytywisto, masz taki nick pozytywny, ale nijak do Ciebie nie pasuje... Może go zmień na negatywista... :-P

PS. Napisałem to wszytko z przymrużeniem oka- nie bierz tego do serca (tłumaczę to, gdybyś nie zauważył szczypty ironii)
:papa:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 lip 2015, 08:40

Zbychu wiadomo że wiekszosć osób jest okropna ale czy ty czasem też na siebie patrzysz trochę krytycznie , czy ci sie to zdarza czasami???


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 16 lip 2015, 08:45

magda pisze:ale czy ty czasem też na siebie patrzysz trochę krytycznie , czy ci sie to zdarza czasami???

No właśnie krytycznie patrzę i widzę, że moje skojarzenie nicka pozytywisty z pozytywnym patrzeniem na świat było pochopne - i zanim mi on wykaże błąd merytoryczny w nazewnictwie, to sam się do tego przyznaję, krytycznie na siebie patrząc... :poddaje_sie:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 lip 2015, 08:49

b.k.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 16 lip 2015, 11:16

Zbyszekg4, mój nick nie pochodzi od "pozytywnego nastawienia". Tylko od https://pl.wikipedia.org/wiki/Pozytywizm Pamiętasz to ze szkoły Zbyszek?
Aha, i ja też potrafię mieć poczucie humoru. Na przykład:
Jak mieć święty spokój
1. Zamknąć Zbyszka w słoiku
2. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 16 lip 2015, 11:25

:upup:
pozytywista pisze:Jak mieć święty spokój
1. Zamknąć Zbyszka w słoiku
2. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
:sloik:
:laie: :lmao:

No im kolejny "lubiś" Ci się należy- jednak go nie dostaniesz bo poumieramy ze śmiechu... :rotfl:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 16 lip 2015, 11:48

pozytywista, Dodaj:
- poucinać korzonki
- solidnie umyć kulki
- wytrzeć do sucha
:mrgreen:


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 lip 2015, 18:41

Zawekować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość