Coma

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 09 lis 2008, 19:34

Dziękuję :)


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 09 lis 2008, 20:30

Puritan pisze:Bo ja to słyszałem, że w oddziałach psychiatrycznych jest bardzo wiele przypadków na punkcie religijnym

skutek - nie powinien byc mylony z przyczyna

osoby ktore juz zapadly na schizofrenie - sa slabsze i przez to maja slabsze moce poznawcze i przez to diablu udaje sie zwiesc nawet i wybranych, oslabionych, chorych braci w Panu.
Ale w niebie w domu Ojca u Pana Jezusa jest miejsce nawet dla najslabszej owieczki z trzody Dobrego Pasterza, gdyz nawet jesli diablu uda sie pokonac owieczke - to aby ona nie miala miejsca w domu Ojca - diabel musialby pokonac Ojca oraz Dobrego Pasterza - a to jest niemozliwe.

Niektorzy wierzacy maja slabosci - np. znany kaznodzieja Charles Haddon Spurgeon byl opanowany przez demona nikotynizmu, a mimo to - jesli jego kazania byly szczere - spotkamy go w Domu Ojca ktory zbawia niezaleznie od uczynkow. Inni wierzący - np. opanowani przez demony kazace mowic im niezrozumiale - mimo tej slabosci - jesli w szczerosci nawroceni zostali do Pana Jezusa - takze znajda sie w domu Ojca. Slabosci takie jak schizofrenia, charyzmania, nikotynizm, hiperkawinizm, alkoholizm, lewactwo, anarchia, uzaleznienie od szatanskiej muzyki rockowej, ekumenizm i inne temu podobne - nie maja zwiazku ze zbawieniem - jesli osoba opanowana przez te demonicznie wykorzystywane luki w zbroi wierzacego popelnia bledy - nie ma to wplywu na jego osobiste zbawienie a jedynie na efektywnosc i wydajnosc ewangelizacyjna danego swietego.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 15 lis 2008, 21:07

Coma - Transfuzja

Ta piosenka również mi się podoba. :)



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości