12 letni Kamil Stoch o zlotym medalu olimpijskim :)

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

12 letni Kamil Stoch o zlotym medalu olimpijskim :)

Postautor: vanity » 09 lut 2014, 22:09




Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: 12 letni Kamil Stoch o zlotym medalu olimpijskim :)

Postautor: Klangman » 10 lut 2014, 09:09

vanity pisze:http://www.youtube.com/watch?v=277TASChoAg[


Piękne świadectwo połączenia marzeń i wiary :) Dał Polakom skumulowaną porcję dumy i radości.


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 11 lut 2014, 03:13

Wyznaję zasadę: Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na właściwym miejscu. Codziennie odczuwam obecność i pomoc Boga. To, że budzę się rano i mam siłę i zdrowie, aby robić to, co robię, oraz radość i przyjemność, jaką z tego czerpię, musi pochodzić od Pana. Bóg cały czas mi pomaga, stawia na mojej drodze życzliwych ludzi. Dziękuję Panu Bogu za wszystkie ciężkie chwile, bo po nich staję się mocniejszy. Jestem zdania, że jeśli człowiek ciężko pracuje, wierzy w to, co robi, jest pozytywnie nastawiony do świata i ufa Bogu, to nie ma rzeczy niemożliwych! „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

Kamil Stoch


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 30 mar 2015, 22:17

Hardi fajnie, ze napisales ten cytat. Link prowadzi do strony glownej YouTube.
No i piekne te slowa Kamila :)


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości