Ameryka - Obama czy McCain?

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Ameryka - Obama czy McCain?

Postautor: Terebint » 01 paź 2008, 20:53

Za kim jesteście w wyborach w USA i dlaczego? Interesuje Was w ogóle to, co dzieje się w tym państwie?

Mnie interesuje a chciałbym, aby wygrał Obama. :)


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 01 paź 2008, 21:09

Terebint pisze:Interesuje Was w ogóle to, co dzieje się w tym państwie?

Nie, byle biedne terrorystyczne państewka mnie nie interesują...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Baranek
Posty: 2576
Rejestracja: 05 wrz 2008, 16:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Baranek » 02 paź 2008, 11:52

To jest jak wybór między grypą a cholerą... Więc wybrałbym grypę - z dwojga. McCain. Obama cały porządek moralny wywróciłby do góry nogami...

A pani wiceprezydent - zgadzam się z Orionem jest OK.


Baranek
Posty: 2576
Rejestracja: 05 wrz 2008, 16:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Baranek » 02 paź 2008, 12:21

ann_in_grace pisze:
Baranek pisze:To jest jak wybór między grypą a cholerą... Więc wybrałbym grypę - z dwojga. McCain. Obama cały porządek moralny wywróciłby do góry nogami...

A pani wiceprezydent - zgadzam się z Orionem jest OK.

Zgadzam sie z Barankiem. Rety!


To CUD!!!


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 02 paź 2008, 12:33

To nie cud to wspolne normy zachowan :) :P


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 05 paź 2008, 07:35

Głosowałbym na John'a McCain ale nie dlatego że uważam że będzie on dobrym prezydentem tylko dlatego że z pewnością sprawdzi się on lepiej na tym stanowisku niż Barack Obama.


Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 05 paź 2008, 10:46

Widziałam tylko Kongres wyborczy (dobrze pamiętam?) Obamy. Śmiałam się , że w populizmie jest lepszy od Tuska. On wszystko zrobi, naprawi i będzie cudownie. Dla mnie to niewiarygodne. Nie wiem co ma do zaoferowania McCain, ale Obama mi się osobiście nie podoba.


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 05 paź 2008, 17:48

Obama trzyma z Rosjanami.
McCaina nie znam zbyt dobrze.
Ważne aby ktoś chciał wreszcie wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.


"Istnieją dwa błogosławieństwa których wielu ludzi zostało pozbawionych: zdrowie i wolny czas." (Buchari, tom. 11, str. 229 (w Fath al-Bari )
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 05 paź 2008, 18:23

Hallers pisze:Głosowałbym na John'a McCain ale nie dlatego że uważam że będzie on dobrym prezydentem tylko dlatego że z pewnością sprawdzi się on lepiej na tym stanowisku niż Barack Obama.
Skąd ta pewność??


marcin
Posty: 472
Rejestracja: 07 lut 2008, 14:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: marcin » 05 paź 2008, 19:06

zaden, jako libertarianin nie zagłosowałbym na pseudokonserwatyste którego największą cnotą jest że jest na prawo od Obamy. A pani wice prezydent? Narazie jej cnotą jest to że ma dużą rodzinę i wierzy w Boga, to za mało. Głosowałbym jakby co na Rona Paula.


天主是爱
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 05 paź 2008, 21:06

Pewność to być może zbyt duże słowo, jednak za McCain'em przemawia około trzydziestoletnie doświadczenie politycznie, twarde podejście do spraw międzynarodowych tj. terroryzm, stosunki z Rosją, czy kwestii światopoglądowych tj. aborcja, itp.

Gość pisze:Ważne aby ktoś chciał wreszcie wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.
Oczywiście ale po wcześniejszym utwierdzeniu w tych państwach władzy która będzie na tyle silna by nie dopuścić do tego aby świat musiał znowu oglądać egzekucje kobiet, dokonywanych na piłkarskim boisku i by władzy nie przejęli osoby których mentalność dorasta co najwyżej do VII'wiecznej Arabii.


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 05 paź 2008, 21:58

moj znajomy Amerykanin, ktorego ucze Polskiego (nie pytajcie z jakim skutkiem :P) powiedzial mi, ze bedzie glosowal na Obame, bo McCain to wojownik i chce wojny a moj znajomy juz sie nawalczyl i ie ma ochoty wiecej. No argumentow to on ma wiecej ale ja nie politykuje wiec puscilam uchem i nie pamietam.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 05 paź 2008, 22:46

Hallers pisze:Pewność to być może zbyt duże słowo, jednak za McCain'em przemawia około trzydziestoletnie doświadczenie politycznie, twarde podejście do spraw międzynarodowych tj. terroryzm, stosunki z Rosją, czy kwestii światopoglądowych tj. aborcja, itp.

Gość pisze:Ważne aby ktoś chciał wreszcie wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.
Oczywiście ale po wcześniejszym utwierdzeniu w tych państwach władzy która będzie na tyle silna by nie dopuścić do tego aby świat musiał znowu oglądać egzekucje kobiet, dokonywanych na piłkarskim boisku i by władzy nie przejęli osoby których mentalność dorasta co najwyżej do VII'wiecznej Arabii.

Na sam początek wycofać wojska z Iraku i Afganistanu.


"Istnieją dwa błogosławieństwa których wielu ludzi zostało pozbawionych: zdrowie i wolny czas." (Buchari, tom. 11, str. 229 (w Fath al-Bari )

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości