Strona 1 z 1

Re: Nienawidzę swojego ojca

: 05 lut 2019, 15:28
autor: Danielps
Chciałem powiedzieć, że sam miałem ojca alkoholika. Nie takiego zwyczajnego. On cały czas był pijany. Dosłownie. Był czerwony jak indianin. 100% swego czasu pił, albo trzeźwiał, miał olbrzymie długi, wyglądał jak potwór z wielkim worem zamiast brzucha i rączkami i nóżkami jak patyczki. Cały czas były jego deliryczne narzekania na moją matkę i jej narzekania na niego. Tak więc wiem o czym mówię.

Pewnie gdyby nie on moje życie wyglądałoby inaczej, ale na pewno Bóg kocha mnie bardziej gdyż przeżyłem w życiu wiele, a on wstawia się za poszkodowanymi.

Popatrz na to w ten sposób - Bóg Ci to wynagrodzi wszystko jeżeli tylko postarasz się przebaczyć.

Jezus mówił o błogosławionych, którzy cierpią niesprawiedliwie. Popatrz na to w ten sposób.

Pytasz się jak to się ma do 4 przykazania, a jak się to ma do przykazania nie zabijaj? "21 Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. 22 A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi." Mateusza 5, 21-22.

Sama nienawiść jest czymś prowadzącym do okropieństw... Zaufaj Bożej sprawiedliwości, pozbądź się gniewu - "Zemsta należy do mnie mówi Pan" - bądźmy raczej radośni, że nasze krzywdy będą jakoś zaadresowane odpowiednio.

Re: Nienawidzę swojego ojca

: 25 lut 2019, 08:39
autor: Patka
Przeczytaj moje świadectwo o tym jak Pan zabrał mi gorycz :))) Pozdrawiam (w dziale świadectwa)

pytania pomoc Chrześcijańska Randka Ewangelia w Centrum