Rozmyślanie

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Rozmyślanie

Postautor: KAAN » 28 cze 2018, 09:44

brr700 pisze:Czy rozmyślanie o życiu jest dobre i prowadzi do dobrych rzeczy? ..... Druga strona to Jezus.
Myślę że zdecydowanie lepiej jest rozmyślać o Słowie Bożym codziennie i gorliwie, a o życiu rzadziej i to w kontekście posłuszeństwa Bogu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Rozmyślanie

Postautor: magda » 28 cze 2018, 14:51

ja rozmyślam o życiu moim i innych jak wpłynęłam na ich zycie , gdzie popełniam błędy gdzie mam się poprawic i co zmienić oczywiście trzeba to robić w swiatle Biblii


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Pan Piernik
Posty: 2502
Rejestracja: 09 lut 2010, 12:25
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Rozmyślanie

Postautor: Pan Piernik » 28 cze 2018, 14:58

Oj Magdo Magdo - po co tracić czas na takie bzdury - tylko Pismo Święte jest warte rozmyślań - wszystko inne od diabła jest.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Rozmyślanie

Postautor: magda » 28 cze 2018, 15:26

No ale skoro mamy sie uswiecać prowadzic świete życie kochać blixnich to też trzeba o tym zyciu rozmyślać jak napisałam w swietle Biblii ja musze nie jestem idealna mimo ze Bóg zdjał ze mnie najwieksze cieżary i uwolnił od rzeczy których sama nie dałabym rady to jednak ciągle grzeszę i nie idzie mi tak dobrze uswiącanie jak bym chciała ja ja bym dała rade bez rozmyślamnia i zastanawiania sie nad swoim zyciem , powiem ze bardzo mi pomagają w tym też kazania często ich słucham , pracując a potem rozmyślam i dopasowuję do swojego rzycia rózne Biblijne rady no nie zawsze mi sie udaje od razu ale trzeba to robić , no ja tak myślę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości