Jaki jest wasz pogląd na onanizm u wierzącego

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jaki jest wasz pogląd na onanizm u wierzącego

Postautor: Samolub » 29 paź 2016, 03:27

Ano Riddickowi chodzi o to że stosunek przerywany, anal, oral etc w małżeństwie to żaden grzech. A Ty jego post zrozumiałeś troche innaczej i zwróciłeś mu uwagę że to nie jest ważne jaki to sex, bo to grzech tak czy siak. Tobie chodziło o sex poza małżeński a jemu o małżeński

Rozbawiło mnie trochę to nieporozumienie bo Riddikowi się oberwało po futrze =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Komandos
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2016, 12:19
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Jaki jest wasz pogląd na onanizm u wierzącego

Postautor: Komandos » 29 paź 2016, 08:05

robo3223 pisze:Jestem sam nie będę opisywał z jakiego powodubo to nie jest tematem postu. Ale bardzo często mam bardzo duży pociąg i pragnienie sexu to jest normalne w moim wieku ,a nie chciałam bym grzeszyć z kobietami bez ślubu pytanie czy masturbacja w takim przypadku nie jest grzechem . Bardzo proszę o odpowiedźi

" Mówię więc : według ducha postępujcie , a nie będziecie pobłażali żądzy cielesnej " (Ga 5:16) " Umie Pan wyrwać pobożnych z pokuszenia , bezbożnych zaś zachować na dzień sądu celem ukarania " (2 Pt 2:9) . ;-)



Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości