Owoce

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Owoce

Postautor: andevi » 20 sty 2016, 10:24

Bardzo proszę moderację o usunięcie z tego wątku postów dotyczących wuki i konfliktu z nią.
Nikogo nie okłamałam, nie skrzywdziłam.
Nadal uważam, że kontousunięte1 ma przede wszystkim problem z nieprzebaczeniem- zarówno żywym , jak i nieboszczykowi- i że to jest główną przyczyną jej problemów zdrowotnych.
To ja zostałam obmówiona, oczerniona, wyśmiana i podeptana. Do dziś dnia nikt słowa przepraszam nie powiedział. Wracam po dwóch miesiacach na forum, a tu znów to samo. No to sobie pójdę na dobre.
EOT.


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Owoce

Postautor: Samolub » 20 sty 2016, 11:44

Sama temat zaczelas i bezczelnie edytowalas posta... temat ktorego nikt nie pamietal dopuki sie nie zjawilas i znow go poruszylas

Jeszcze wkrecilas mnie w coś czego nie robiłem a dzis wymyslasz jakies wyrzuty i na mnie.
To Ty powinnas przeprosic Wuke, Mnie oraz Forumowiczow za sianie zamieszania

Poznacie ich po owocach...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Owoce

Postautor: Noemi » 20 sty 2016, 15:59

[ymusic]7s67EqgC9s8[/ymusic]
andevi pisze:Bardzo proszę moderację o usunięcie z tego wątku postów dotyczących wuki i konfliktu z nią.
Nikogo nie okłamałam, nie skrzywdziłam.
Nadal uważam, że kontousunięte1 ma przede wszystkim problem z nieprzebaczeniem- zarówno żywym , jak i nieboszczykowi- i że to jest główną przyczyną jej problemów zdrowotnych.

andevi moglabys zaprzestac wyrokowac o problemach wuki wyciagac z tego wymyslone przez siebie wnioski i pisac o nich na forum


andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Owoce

Postautor: andevi » 20 sty 2016, 21:16

No tak, odwórcenie kota ogonem i robienie ze mnie mąciciela. Noemi serdecznie dziękuję za wysłuchanie mojej prośby :(


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości