analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Postautor: Kamilzon » 28 wrz 2015, 23:15

Siema Witajcie drodzy w internecie natknąlem się na taki film( https://www.youtube.com/watch?v=x-bPWjxmj8g ).

Jak myślicie czy zbliżamy się do czasów ostatecznych, czy apokalipsa rozegra się na naszych oczach ?
Niektóre przedstawione fakty na tej analizie są bardzo wiarygodne a niektóre nie np. teoria która mówi że Europa była królestwem Izraela

Szczerze to nie wiem co o tym myśleć

Jedno na pewno wiem Apokalipsa będzie miała miejsce teraz czy później.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Postautor: Samolub » 29 wrz 2015, 00:01

Rzeczywiscie stan burdelu w moim pokoju zapowiada zblizajaca sie Apokalipse,

A tak serio to podczas inkwizycji sredniowiecznej w Europie bylo o wiele gozej i znakow nadchdzacej Apokalipsy bylo sporo. Ucisk zalezy od tego kto jest uciskany, znaki Apokalipsy moga byc widoczne tylko dla chrzescijan czy Ludu Bozego, podczas gdy dla innych wogole widoczne nie musza byc, straszenie Apokalipsa, iczekiwanie fajerwerkow czy prorokowanie dat jes bez sensu.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Postautor: magda » 29 wrz 2015, 00:05

Apokalipsa jż trwa od dawna ale czy dozyjemy do jej końca to trdno powiedzieć, co do teorii ze Europa była królestwem Izraela to nie była a jest obecnie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Postautor: Kamilzon » 29 wrz 2015, 00:07

No właśnie też do takiego wniosku doszłem
bo np. Ludzie którzy żyli w latach II Wś też mogli myśleć że to są już czasy ostateczne przecież wtedy też był wielki ucisk czy to od strony Nazistwoskich Niemców czy od strony komunistycznej Rosjii


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Postautor: Samolub » 29 wrz 2015, 00:23

Kamilzon pisze:No właśnie też do takiego wniosku doszłem
bo np. Ludzie którzy żyli w latach II Wś też mogli myśleć że to są już czasy ostateczne przecież wtedy też był wielki ucisk czy to od strony Nazistwoskich Niemców czy od strony komunistycznej Rosjii



Byly opaski na reke lub czolo dla Zydow, była wojna, glod, obozy, Hiroszima przykladowo...

Inkwizycja, zabijano chrzescijan (magowie) chrzescijanki ( czarownice) slowo Boze bylo zakazane, Papiez niepodzielnie rzadzil kontynentem, Watykan kontrolowal wszystko...

Takze dzis jest spokojnie... w Nepalu zginelo wiecej ludzi niz w trzesieniu w Apokalipsie...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: analiza "I, Pet Goat II" - czy czasy ostateczne nadchodzą

Postautor: magda » 29 wrz 2015, 10:05

Nie panikjcie Apokalipsa jest dość dłga a dopiero wyjechał koń kary:
Rev 6:5-6 bw "(5) A gdy zdjął trzecią pieczęć, usłyszałem, jak trzecia postać mówiła: Chodź! I widziałem, a oto koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej. (6) I usłyszałem jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj."

Czyli kryzys ekonomiczny i jest dosć zaawansowany więc niedługo wyjedzie koń siwy
Rev 6:7-8 bw "(7) A gdy zdjął czwartą pieczęć, usłyszałem głos czwartej postaci, która mówiła: Chodź! (8) I widziałem, a oto siwy koń, a temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim; i dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta ziemi."
Nie wiem czy ten koń jż nie wyechal bo 5 pieczeć pokazje dsze zabite dla słowa Bożego a arabowie wlwśnie zaczęli zabijać
ev 6:8-11 bw "(8) I widziałem, a oto siwy koń, a temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim; i dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta ziemi. (9) A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli. (10) I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi? (11) I dano każdemu z nich szatę białą, i powiedziano im, aby jeszcze odpoczęli przez krótki czas, aż się dopełni liczba współsług i braci ich, którzy mieli podobnie jak oni ponieść śmierć."
Ten siwy koń to moze być wlaśnie zło i śmierć co wypełzły z islamu, to poczatek jak ta bestia islam dopiero podnosi łep dalej może byc gorzej i nawet musi być gorzej
I tu mniej wiecej jesteśmy na pograniczu konia karego i siwego bo szstej pieczęci jeszcze nie otworzono:

Rev 6:12-17 bw "(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew. (13) I gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie; (14) i niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich. (15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, (16) i mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie, (17) i przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?"

No tego jeszcze nie było wiec jesteśmy około 5 pieczęci.
Ale nie martwcie sie jesteśmy własnoscią Jezusa a pisze tak

Ap 9:4 bw "I powiedziano im, aby nie wyrządzały szkody trawie, ziemi ani żadnym ziołom, ani żadnemu drzewu, a tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach."
No a przecież ci co należado Jezusa mają tą pieczęć więc nie bój żaby ic ci się nie stanie
Sam *an Jezus mówił:
Mt 24:22 bw "A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni."

Czyli panowie nie panikujmy to dopiero początek całej zabawy więc bądxcie dobrej myśli bo jesteśmy z Jezusem i nikt nam nie moze nic zrobić no chyba ze jesteśmy męczennikami za wiarę i chcemy dla Jezusa umierać bo i tacy przecież są, Bóg doświadcza kazdego nie ponad jego siły i daje takie rzeczy które dana osoba moze znieść.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości