Kim/czym jest wszetecznica/nierzadnica ?

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 08 sie 2015, 11:18

o jakiej kontargumentacji piszesz?!skoro twoj jedyny "argument" na podane przeze mnie fakty to teksty w stylu nie robi to na mnie wrazenia.Oczekujesz ze dostaniesz pisemne stwierdzenie z watykanu ze brataja sie z masonami?czy ty naprawde myslisz
ze oni sa az taki bezmyslni?jestes sympatykiem katolicyzmu :) To moja
ostatnia odpowiedz do ciebie gdyz to woda na mlyn na twoj fanatyzm
katolicki.Jesli chcialbym podyskutowac sobie z katolikami i krypto
to zalozylbym temat w otwartym!


Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 08 sie 2015, 11:48

Chwilka, chwilka :) Ty utrzymujesz, że Kościół Rzymskokatolicki sam wyszedł z tą inicjatywą i nawet wciągasz w to Jana Pawła II (bazując na wątpliwych przesłankach). Ja natomiast jestem w stanie przyjąć to, że Kościół Rzymskokatolicki próbuje zostać przejęty (a nie, że wychodzi z inicjatywą) przez pewną organizację, która próbuje rozegrać przyszłość po swojemu. Tutaj mamy linię starcia.

Oczywiście fundamentalne jest tytułowe pytanie o wszetecznicę/nierządnicę. W kontekście Twoich wypowiedzi można wysnuć wniosek, że Ty już wiesz (masz przekonanie) kim/czym jest wszetecznica/nierządnica. W moim mniemaniu jest tak, że bazujesz na tym co łatwo dostępne i szeroko propagowane przez określonych wyznawców (Adwentyści? Świadkowie Jehowy?). W ramach równowagi (i dla uczciwości Twojego dochodzenia) proponowałbym zajrzeć "pod sukienkę" (może purpurową? ;) ) również innym liczącym się w świecie kobietom/organizacjom.

A może Syjoniści (przy założeniu ich złowrogiej roli) kontrolują Adwentystów? A może Świadków Jehowy? Może ogromne środki przeznaczane są na propagandę, która ma skierować uwagę na KRK (A KRK jest tylko ofiarą)?

To trudny temat, a Ty przedstawiasz go w sposób zbyt uproszczony i sugestywny (zdjęcia i cytaty obciążające głównie Watykan). Proponowałbym sojusz (między nami) i dogłębną analizę problemu uwzględniającą teorie spiskowe, geopolitykę, teologię.

Ps. Bywam fanatykiem spiskowym (to mnie ciekawi i staram się uczciwie badać niuanse) i liczbowym (te podpowiadają mi dziwne rzeczy), ale nie katolickim.


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 08 sie 2015, 11:55

nawet wciągasz w to Jana Pawła II

Nie ja wciagam :roll: przestan bredzic.
To nie ja nawolywalem do NWO tylko ten antychryst jp2.

https://www.youtube.com/watch?v=xBD0daJ6diM

Ja natomiast jestem w stanie przyjąć

Guzik mnie interesuje co ty jestes w stanie przyjac.
pod sukienkę" (może purpurową?)

bredni ciag dalszy..gdzie ja pisalem cos o purpurze?
mnie twoje UROJENIA guzik interesuja.


Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 08 sie 2015, 12:15

Twój link nie zadziałał :(

Czyli Twoim zdaniem Jan Paweł II mówiąc o nowym porządku świata miał na myśli takie NWO o jakim mówią teorie spiskowe? :) Nie mógł mieć zupełnie czego innego na myśli (np. nowy porządek w kontekście sprawiedliwości społecznej)?Widziałem też sugestie, że gdy dla żartów robił gogle narciarskie z dłoni to pokazywał odwrócone 666 :)

A może po prostu użył takiego zwrotu mając na myśli zupełnie co innego? Tymczasem dziś na skutek twórczej działalności "pelikanów" buduje się określoną narrację.

Oj... przesiąknąłeś tym jak widzę niemal do szpiku kości.

Nie jesteś kobietą więc zapytam: Ile masz lat?


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 08 sie 2015, 12:54


Czyli Twoim zdaniem Jan Paweł II mówiąc o nowym porządku świata miał na myśli takie NWO

ja nie wiem czy ty jestes tak....czy tylko udajesz :roll:
a wszyscy politycy ktorzy wzywaja do nwo tez maja co innego na mysli.
Franiciszek pewnie tez mowi o innym nwo niz politycy z ktorymi wchodzi w jedno jarzmo.

Papież Franciszek, Klub Rzymski i Nowy Porządek Świata
https://www.youtube.com/watch?v=Zo0ADxoIRp0


Walter Veith - (21) A New World Order / Total Onslaught
https://www.youtube.com/watch?v=BomP-eZ5lYM

Oj... przesiąknąłeś tym jak widzę niemal do szpiku kości.

ja nie chce pisac czym ty przesiakles
Nie jesteś kobietą więc zapytam: Ile masz lat?

100 :-|


Klangman
Posty: 2418
Rejestracja: 26 maja 2013, 18:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Klangman » 08 sie 2015, 13:24

Moja potencjalna tępota (jeśli to miałeś na myśli) predestynuje mnie do oczekiwania prostej odpowiedzi z Twojej strony (takiej bym zrozumiał). Zatem ponawiam pytanie i proszę o zwracanie się do mnie jak do ćwierćinteligenta :)

Założenie wstępne: Teoria spiskowa jest faktem i Watykan w niej uczestniczy.

Pozostaje nam pytanie czy papież był jednym z rozgrywających, czy raczej ewentualnie był rozgrywany.

Przejdźmy do sedna:

Czy sądzisz, że Jan Paweł II świadomie budował NWO z całym "złodziejstwem inwentarza"?

a) tak
b) nie

Ps. Pierwszy filmik po angielsku, a drugi już nie istnieje (konto usunięte) :(

Ps 2. Ja przesiąkłem tym czym w wieku 100 lat trudno przesiąknąć.


U podstaw matematyki leży ludzka potrzeba kontrolowania i chronienia tego co się posiada (znalezione w Internecie)
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 08 sie 2015, 16:14

Pierwszy filmik po angielsku,

przeciez sa polskie napisy :roll:
a drugi już nie istnieje (konto usunięte)

https://www.youtube.com/watch?v=Te9DY-htR0Av
Czy sądzisz, że Jan Paweł II świadomie budował NWO z całym "złodziejstwem inwentarza"?

Nie jp2 byl/jest swiety a teraz zanosi modly do Boga wiec trzeba mu nabudowac balwanow i bic przed nimi poklony.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/watyk ... swiatowego


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 sie 2015, 23:50

Klangman pisze:opieramy się szerokiej drodze świata


KRK to szeroka droga miliardy wiernych i to ze utrzymują ciemnogród bo takim łatwiej manipulować to niec nie znaczy

Klangman pisze: Jeśli patologią (twierdzisz, że całość to patologia) nazywasz np. działalność charytatywną, obronę tradycyjnego modelu rodziny, sprzeciw wobec aborcji, głoszenie Słowa (t


Klangmanie propagujesz ja kRK zbawienie z uczynków i to wątpliwej jakości bo to wśród katolików jest taka patologia że muszą z tym walczyć, to katoliczki chodzą na skrobanki to i nie dziwota z e z tym walcza, chca zwiekszyć liczebnosc katolików dlatego walcza o rodzinę te wszystkie charytatywne misje w np Afryce to widziałam więc nie gadaj bo aż glupio o tym mówić.

Klangman pisze:Co do Hitlera to nie wiem skąd się pojawiają takie dziwaczności


Mój drogi historia nie kłamie Hitler miał konkordat z Watykanem i państwa katolickie takie jak Hiszpania i Włoch to były nazistowskie kraje a po wojnie Watykan pomogł wielu hitlerowcom dostać się do Argentyny na tzw statkach szczórów, to znane fakty historyczne .

Klangman pisze:Staram się być uczciwym


No z tą uczciwoscia to niestety kiepściuteńko bo z góry zakładasz ze KRK jest tym właściwym kościołem , nie badasz tego co trzeba badaj Ewangelię i pisma apostołow i porównaj czy ci KRK do tego pasuje jak ci pasuja do tego tortury, mordowanie milionów no będziesz uczciwy jeśli powiesz jakiego ducha jest ten kościół , drobna podpowiedź,

J 8:44 bw "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa."

Przemysl to jakiego ducha jest kosciół co całe wieki mordował.

Klangman pisze:Osobiście poszedłem za Jezusem. Staram się podchodzić do ludzi tak jak On nauczał. Myślę, że wychodzi mi to lepiej niż walka ze swoimi słabościami (dotyczącymi tylko mnie). Nie wiem skąd pomysł, że służę "papistom" Służę, w miarę możliwości, ludziom.


Już to co piszesz i że to często czytają ludzie z poza forum to już służy papistom. Tak już jest w tym zbawieniu w Jezusie że uczynki są na drugim miejscu , Zbawienie to tylko nowonarodzenie a dalsza droga to juz pomału to proces. Zastanów się czy KRK ofiaruje ci nowonarodzenie czy tylko badziewne sakramenty ,które sa parodia prawdy.

Klangman pisze: ŁASKA BOŻA JEST DO ZBAWIENIA KONIECZNIE POTRZEBNA


To tylko taki was katolicki slogan , wszystko reszte co robicie temu przeczy, oglądałam dziś TV trwam i gadano o świętych i nie byli to świeci bo ich łaska Boza tą świetosć dała darmo w Jezusie a są swieci z uczynków, wasz czyściec przeczy łasce Bożej bo uczy że człowiek może oczyścić sie z grzechów inaczej niz przez krew ?jezusa na Golgocie, wszystko macie fałszywe , codzienna bezkrwawa ofiara to najgorszy kit i parodia tak wielkiej ofiary Jjjjjezusa. Moze sobie nie zdajesz sprawy z tego co tam się dzieje na ołtarzu a dzieje sie zniszczenie wszystkiego co Jezus zrobił i po co przyszedł.

A to najwieksze bluźnierstwo KRK

Kapłan to drugi Chrystus. Otrzymaliście w tej chwili straszliwą władzę.

To jest władza nie tylko nad szatanami, nie tylko nad znakami sakramentalnymi, ale przede wszystkim nad samym Bogiem !

Jesteście przecież 'spirituales impiratores', a jako tacy macie władzę rozkazywać nawet samemu Bogu.

On tego zapragnął. On tego od was chciał... Będziecie Mu rozkazywać, gdy na wasze słowa zstępować będzie na ołtarze - Bóg żywy" -

z przemówienia Prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego do młodych kapłanów, w dniu 22 maja 1957 r. w Ołtarzewie.

To się dzieje na ołtarzu poniżenie Boga przez kapłana i codzienna bezkrwawa ofiara która nie gładzi zadhych grzechów bo nie może

Hbr 9:22 bw "A według zakonu niemal wszystko bywa oczyszczane krwią, i bez rozlania krwi nie ma odpuszczenia."

Wasza Eucharystia to fałszywa ofiara fałszywego Jezusa poniżonego i ściągnietego z nieba przez fałszywego kapłana. Niestety wszystkie sakramenty sa takie fałszywe i służa temu zeby katolicy nie byli zbawieni. Tak djabeł to zorganizował , ale nie martw sie mozesz za djabłem nie trafiac i nie rozumieć jego sztuczek bo on to nie głupawy włochaty stwór z kopytami i rogami a super inteligętny i bardzo zły anioł i to on kieruje KRK i pędzi te miliardy zupełnie nieświadomych ludzi na zagładę bo jest zabójcą tak jak wasz kosciólł przez całe wieki. Klangmanie uciekaj z tego kościoła.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: nadrozd » 09 sie 2015, 08:19

Janek,
no i sprawa wyszła na jaw. Masoni maja na ubrankach ikonge GMaila .... ;P


Obrazek
Obrazek

https://worldvectorlogo.com/logos/gmail-icon.svg


Wszyscy na forum co maja konto na GMailu przyznac sie , masoneria heh :mrgreen:


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 09 sie 2015, 10:30

nadrozd pisze:Wszyscy na forum co maja konto na GMailu przyznac sie , masoneria heh

:boisie: No to ja poproszę o namiary na egzorcystę ,co z tej mojej poczty demony wywali; jakieś kropidło chociaż i poświęconą wodę :ranting: :vampire:


Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 09 sie 2015, 13:38

no i sprawa wyszła na jaw. Masoni maja na ubrankach ikonge GMaila .... ;P

Na protestantow tez cos mam :-P ale moze jeszcze nie teraz..bo mnie ocenzuruja i wywala :-D


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kim/czym jest wszetecznica/nierzadnica ?

Postautor: KAAN » 09 sie 2015, 13:54

Janek pisze:1 Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz,
i tak odezwał się do mnie:
«Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę1,
Według mojego zrozumienia wielka nierządnica to system religijny oparty o strukturę religijną rzymskiego katolicyzmu. Osobiście rozumiem przez ten symbol nie tylko sam kościół katolicki, choć jest z pewnością rdzeniem symbolu, ale całe odstępcze chrześcijaństwo przyznające się do podstawowych atrybutów katolicyzmu: system religijny oparty o wywodzącej się z papiestwa hierarchii kościelnej uzurpujący sobie prawo do reprezentowania Chrystusa (antychryst w sensie antytypu) zakorzeniony we władzy państwowej, mający wpływ na władców tego świata. Ważnym elementem tego obrazu jest odurzenie krwią świętych - prześladowanie Kościoła.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 09 sie 2015, 20:11

KAAN pisze:Osobiście rozumiem przez ten symbol nie tylko sam kościół katolicki, choć jest z pewnością rdzeniem symbolu, ale całe odstępcze chrześcijaństwo przyznające się do podstawowych atrybutów katolicyzmu


A ja dodam też te koscioły co to godzą sie na ekumenizm.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 09 sie 2015, 22:22

"MOTHER of harlots"? Did you know that the Protestant churches CAME OUT of the Roman Catholic Church? Did you know that many of them are now going back to the Catholic Church? There is no other church that has "harlot daughters" like the Papal Church of Rome does. And she is even regarded as the "MOTHER" church.

http://www.end-times-prophecy.org/the-w ... bylon.html
http://housetops.me/2012/05/03/the-harl ... -are-they/
http://biblelight.net/dragon.htm

Obrazek




Apokalipsa- Oblubienica, Bestia i Babilon
Zachęcamy do obejrzenia niesamowitego filmu zrealizowanego przez Dougha Batchelora pt “Apokalipsa: Oblubienica, Bestia i Babilon”




Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 sie 2015, 07:09

Janku dobrze ze napisałes wszystkie kościoły skłaniające sie do Ekumenii z KRK to są też nierządnice a film fajny. wysłałam linka synowi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości