Pytanie o uzdrowienie

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
Adriano31
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2022, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pytanie o uzdrowienie

Postautor: Adriano31 » 03 lut 2022, 10:59

Witam, mam pytanie do was o Boże uzdrowienie, czy znacie jakieś wiarygodne i udokumentowane przypadki gdzie ktoś wstał z wózka inwalidzkiego czy wstał z łóżka z ciężkiej i nieuleczalnej choroby innej niż rak? Nie chodzi mi tu o uzdrowienia z bólu głowy czy kogoś przestało boleć kolano, chodzi mi o prawdziwe ciężkie choroby bo wtedy można mówić o prawdziwych niepodważalnych Bożych uzdrowieniach


Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: Pankracy » 04 lut 2022, 17:55

Znam. W Biblii.
Jeśli chodzi o uzdrowienia praktykowane w Kościołach charyzmatycznych/zielonoswiatkowych to nie znam. Choc oczywiście Bóg może odpowiedzieć na modlitwę o uzdrowienie.


Adriano31
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2022, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: Adriano31 » 04 lut 2022, 20:18

Z Biblii też znam, bardziej mi chodzi o czasy współczesne, niby słyszałem o różnych niesamowitych rzeczach bezpośrednio od niektórych ale czy mówili prawdę to nie wiem, a weryfikować trzeba


toronto blessing
Posty: 91
Rejestracja: 03 mar 2020, 16:23
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
O mnie: Joela 3,1-5
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: toronto blessing » 04 lut 2022, 21:45

Ja zostałem uzdrowiony w wieku 35 lat,miałem problemy z kręgosłupem,ciągłe bóle w dolnej części przez ok 10 lat.Nie mogłem nic dźwigąć,nie mogłem grać na stojąco na gitarze,musiałem siedzieć,kiedy siedziałem musiałem sie przechylać na bok,podczas jazdy samochodem musiałem się przechylać żeby mnie nie bolało.Generalnie to było mi wygodnie tylko jak leżałem.
Nie było to kalectwo w dosłownym sensie,jednak ograniczało to moje skupienie sie na robieniu czegokolwiek i ciągłe myśli jeśli tak jest w tak młodym wieku to co będzie dalej ...za kilka lat.
Uzdrowiony zostałem podczas trzydniowego wyjazdowego postu kościoła w 2007 roku,na ostatnim spotkaniu pastor powiedział ;kto ma jakąś chorobe niech kładzie swoja ręke na chore miejsce,kiedy położyłem rękę poczułem moc.Najbardziej zdumiewające było to że moc którą czułem miała ze dwa metry szerokości a plecy czy ciało mają szerokość z 40-50 cm.
Od tamtej pory nie mam problemów z kręgosłupem.


Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: KAAN » 05 lut 2022, 09:24

A jak czułeś tą szerokość "pola uzdrawiającego", kto był źródłem tego pola mocy?


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: Pankracy » 05 lut 2022, 09:41

Adriano31 pisze:Z Biblii też znam, bardziej mi chodzi o czasy współczesne, niby słyszałem o różnych niesamowitych rzeczach bezpośrednio od niektórych ale czy mówili prawdę to nie wiem, a weryfikować trzeba

We współczesnych to jedynie słyszałem o zielonoświątkowych/charyzmatycznych pastorach którzy wydłużają nogi, odrastają zęby albo wskrzeszają umarłych :D Ale nimi nie warto się zajmować bo takie "sensacje-rewelacje" nijak mają się do prawdziwego Chrześcijaństwa. To osoby którym zależy na własnym rozgłosie i finansach.


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: christianinroman » 05 lut 2022, 19:12

Jestem dowodem na to że ,,Jezus Chrystus wczoraj i dzisiaj ten sam na wieki."( Hebrajczyków 13.8)
i że , ma wszelką władzę (moc) na niebie i na ziemi." (Mateusza 28.18). 18 lat temu miałem skierowanie na operację kolana (artroskopia) i z przyczyn dla mnie niezrozumiałych 2 szpitale odmówiły przeprowadzenia tej operacji. Gdy 3 ,,świadek" (40 letni mężczyzna) powiedział że taka operacja nie jest trwała ( jemu o tym powiedział profesor z Paryża), więc ja zrezygnowałem z operacji i żonie powiedziałem że będę modlił się do Pana Jezusa o uzdrowienie. W nocy podczas modlitwy i czytania Słowa Bożego mój wzrok zatrzymał się na dwóch fragmentach:
Psalm 31:15-16 i Psalm 57:1-4. Rano kolana były zdrowe. I do dzisiaj na nich się modlę. Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi! Polecam też świadectwo b.muzułmanki w książce : Zerwana zasłona. W wieku 17 lat Jezus ją uzdrowił i wstała z wózka inwalidzkiego.


Adriano31
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2022, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pytanie o uzdrowienie

Postautor: Adriano31 » 05 lut 2022, 23:36

No i chwała Panu, jestem związany z medycyną i dla mnie przykładowo samoistne odbudowanie chrząstki stawowej to większy cud niż uzdrowienie z raka, po prostu



Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości