szukam pomocy

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
krystyna
Posty: 51
Rejestracja: 02 wrz 2008, 21:02
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: dolnyslask
Gender: None specified
Kontaktowanie:

szukam pomocy

Postautor: krystyna » 02 wrz 2008, 21:13

Witam! potrzebuje kontaktu z kosciolem baptystow w Danii,moze ktos tam zna jakis adres ? Mój mąż tam pracuje,jestesmy w trudnej sytuacji finansowej i mamy dziecko dwuletnie potrzebuje znalezc tam legalna prace,by moc dziecko dac do przedszkola i tam mieszkac a tu uregulowac swoje sprawy.


kristyna
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 02 wrz 2008, 22:33

Wikipedia ( http://en.wikipedia.org/wiki/Baptist_Union_of_Denmark ) podaje link: http://www.baptistkirken.dk/ gdzie na pewno da się znaleźć kontakty z poszczególnymi zborami w Danii niestety nie operuję tym językiem :-( Korzystając z Google Translate dotarłem do postrony z adresami: http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&s ... HsWVuJ7z0Q tyle mogłem zrobić.

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
krystyna
Posty: 51
Rejestracja: 02 wrz 2008, 21:02
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: dolnyslask
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krystyna » 04 wrz 2008, 16:50

dziekuje za tą informacje! Pozdrawiam!


kristyna
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 04 wrz 2008, 18:43

Jeśli jeszcze w czymś mogę pomóc daj znać na PW.

Pozdrawiam w Chrystusie,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
krystyna
Posty: 51
Rejestracja: 02 wrz 2008, 21:02
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: dolnyslask
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krystyna » 05 wrz 2008, 19:10

pisalam me-lia na adres koscioła który znalazlam na tej stronie alee widocznie po polsku niezabardzo mozna spodziewac sie odpowiedzi a po angielsku nie stety nie umiem... jestem w bardzo trudnej sytuacji i nie wiem co mam dalej robic do kogo sie zwrocic? Niezabardzo tez wiem co oznacza skrót " PW " ? Krystyna


kristyna
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 05 wrz 2008, 19:14

na górze strony powinnaś mieć link z npisem '1 prywatna wiadomość' (koło linków: FAQ, Szukaj, Profil itd) -- kliknij na nią; Odbierz odemnie wiadomość i odpisz na nią klikająć na przycisk "cytuj" (Albo też przycisk 'odpowiedz'). Napisz mi też tam swój adres e-mail (w tej wiadomości prywatnej) -- będzie łatwiej się nam kontaktować via e-mail.

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości