proszę o pomoc z ankietą

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Karola84
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

proszę o pomoc z ankietą

Postautor: Karola84 » 27 mar 2008, 19:07

Witam. Piszę pracę magisterską na temat: wpływu rozłąki małżeństw przez wyjazd zagraniczny na życie rodziny, i
przeprowadzam ankietę wśród osób, które zostały w Polsce a ich
współmałżonek pracuje poza Polską. Dlatego zwracam się z
prośbą do wszystkich- czy moglibyście przesłać tę ankietę do takich osób, jeśli takie znacie? Potrzebuję wielu (100) takich osób, dlatego każda nowa ankieta ma dla mnie duże znaczenie. Ankieta jest całkowicie
anonimowa a jej wyniki posłużą jedynie do napisania pracy mgr.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Strona ankietka.pl jest ogólnie dostępna, więc nie ma obaw że wysyłam link do jakiejś dziwnej strony.

Oto link do mojej ankiety:
http://ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/864 ... racji.html

Dziękuję bardzo!!!


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 28 mar 2008, 09:26

"Niestety" ;)
Na szczescie bylem w tej sytuacji tylko przez 6 tygodni :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości