Skandal w gronie "Protestanci"

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 25 cze 2008, 17:52

Artur pisze:[...]W przypadku autora wątku, [...]naruszacie moje dobra osobiste. Jako, że tym samym obaj łamiecie art. 23 i 24 par.1 Kodeksu Cywilnego [...]

Niestety Arturze obawiam się, że nie jest to do obrony w żadnym sądzie. Z doświadzenia wiem, że o wiele łatwiej jest już zaczepić się o dane osobowe ale autor wątku nawet nie wymienił Ciebie z pseudonimu.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Artur
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2008, 22:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Artur » 25 cze 2008, 17:55

KAAN pisze:Demokracja... paskudny system, dwóch pijanych meneli ma dwa razy więcej do powiedzenia w wyborach niż wykształcony mądry, pracowity człowiek.


Nie wiem czy celowo czy przypadkiem, ale udało Ci się nad wyraz trafnie podsumować obecną sytuację. Nie wiem co prawda, jak Twoi współbracia zareagują na Twoje inwektywy; ja domagałbym się przeprosin :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2008, 18:04 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.


Artur
Artur
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2008, 22:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Artur » 25 cze 2008, 17:58

fantomik pisze:Niestety Arturze obawiam się, że nie jest to do obrony w żadnym sądzie.


Również z doświadczenia (jestem osobą techniczną, spędziłem w sieci większą część swojego życia) odpowiem, że podane przeze mnia artykuły, wraz z orzecznictwem, stanowią dobrą podstawę do domagania się tak przeprosin ze strony osób naruszających moje dobre imię, jak i usunięcia wpisów, o których rozmawiamy.

Bądźmy przy tym praktyczni. Do sądu ta sprawa nie trafi. Doświadczenie każe mi sądzić, że administrator zareaguje jak powinien. Jeśli nie zareaguje zawsze pozostaje jeszcze administrator forumowisko.net.


Artur
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 25 cze 2008, 19:04

Artur pisze:
KAAN pisze:Demokracja... paskudny system, dwóch pijanych meneli ma dwa razy więcej do powiedzenia w wyborach niż wykształcony mądry, pracowity człowiek.


Nie wiem czy celowo czy przypadkiem, ale udało Ci się nad wyraz trafnie podsumować obecną sytuację. Nie wiem co prawda, jak Twoi współbracia zareagują na Twoje inwektywy; ja domagałbym się przeprosin :)
Co ty mi imputujesz człowiecze, chcesz ty mnie obrazić i moich braci na forum! Ja się konkretnie wypowiedziałem o demokracji a nie o forum, a tym bardziej o forumowiczach. Forum wcale nie musi być demokratyczne i nie dobrze by było gdyby takim się stało.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 25 cze 2008, 19:11

Na szczęście demokracja nam nie grozi ;-)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Artur
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2008, 22:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Artur » 25 cze 2008, 19:22

KAAN pisze:Forum wcale nie musi być demokratyczne i nie dobrze by było gdyby takim się stało.


Demokrację postulował Twój 'współbrat'. Twoją wypowiedź odniosłem więc do autora postulatu :)


Artur
Artur
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2008, 22:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Artur » 26 cze 2008, 09:07

Dlaczego nie zaskakuje mnie sytuacja, w której, drogi kolego, nie razi Cię, w żadnej formie, nazywanie kogoś wprost prowokatorem, pieniaczem, trollem czy innym pracownikiem otchłani, a czujesz się dotknięty do żywego gdy ktoś jedynie drogą sugestii wyrazi swoją opinię na Twój temat. Dlaczego nie dziwi mnie to, że łamiąc prawo, tak cywilne jak i etyczne, jednocześnie czujesz się oburzony faktem, że ktoś zwrócił na to uwagę.

Nie imputuj mi zatem ułomności charakteru, gdyż o wiele bardziej na to miano zasługuje relatywyzm prezentowany w formie moralnego absolutyzmu kryjącego się za religijną gardą.


Artur
Admin
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 04 sty 2008, 10:53
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 26 cze 2008, 09:14

Zamykam



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości