Cenzura stron chrześcijańskich

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
mobi
Posty: 76
Rejestracja: 22 sty 2008, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Cenzura stron chrześcijańskich

Postautor: mobi » 28 sty 2008, 14:42

Nie chcę mówić, że stało się to dla mnie codziennością, ale tak właśnie to wygląda.
Prowadzone przeze mnie blogi zostały usunięte już z dwóch rankingów blogów. Dlaczego? Poruszam niewygodne tematy, m.in. piszę o homoseksualiźmie

http://zbawieni.blox.pl/html/1310721,26 ... tml?419052

W takich czasach, jak obecne chrześcijanie nie mogą siedzieć cicho.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, 11:04 przez mobi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 28 sty 2008, 20:46

mobi cenzura w tych czasach to juz normalka nawet sami chrzescijanie cenzuruja chrzescijan :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 28 sty 2008, 21:14

ach, no bo jak na bloxie, bodajże powiazanym z GW, to trudno się w sumie dziwić... dlatego ja ten portal omijam z daleka ;]


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 28 sty 2008, 21:28

ja kilka miesięcy temu wrzucałem info na forum chrześciańskie - że jest możliwość wysłuchania lub obejrzenia nabożeństwa niedzielnego na żywo ( polecałem dla chorych i nie mogących uczestniczyć )
To posty były kasowane a ja dostawałem BANA - takie dzisiejsze jest chrześcijaństwo.:-)
A ci co to robili nie mieli żadnych wyrzutów
nie wiem ja bym po prostu bał sie usunąć taki post


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 28 sty 2008, 21:37

Blox go jeszcze ni ocenzurował. Tylko blogfrog.
W ramach poprawności polityczno społecznej ludzie wyłączają swoje myślenie i przyjmują pewne prawdy za pewne mimo, że takie nie są. Tata mówił mi że kiedyś w usa nie wolno było mówić że czarni różnią się od białych, ale potem tego zaniechano, bo się okazało, że się różnią, np inaczej reagują na leki. Nie wiem czy to prawda. Nie na tym polega tolerancja żeby nie zauważać pewnych faktów. Sprawy trzeba badać, a ludzi kochać i dociekać prawdy dla ich dobra. A ci którzy usunęli blog z rankingu nie mają o tym pojęcia i skoro w tv słyszą o homofobii, to się uprzedzili do wszystkiego co o homoseksualizmie traktuje inaczej niż w tv przykazali. Szkoda.


Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 29 sty 2008, 09:36

Pedofile już się odezwali, mówią coś o dobrej miłości do dziecka, jeśli ono się zgadza na taką miłość. :-x


mobi
Posty: 76
Rejestracja: 22 sty 2008, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mobi » 29 sty 2008, 10:40

Przykro mi, że wyrzucili http://homoseks.blox.pl z blogfroga, ale ciekawa rzecz - od tego czasu znacznie wzrosły mi statystyki wejść.

Po prostu "Bóg nie da się z siebie naśmiewać" :)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 29 sty 2008, 11:11

Cynthia pisze: Tata mówił mi że kiedyś w usa nie wolno było mówić że czarni różnią się od białych, ale potem tego zaniechano, bo się okazało, że się różnią, np inaczej reagują na leki. Nie wiem czy to prawda. Nie na tym polega tolerancja żeby nie zauważać pewnych faktów. Sprawy trzeba badać, a ludzi kochać i dociekać prawdy dla ich dobra.
Z tego co wiem jest to prawda :) sluchaj taty :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 29 sty 2008, 11:11

Cynthia pisze:Pedofile już się odezwali, mówią coś o dobrej miłości do dziecka, jeśli ono się zgadza na taką miłość. :-x
Czekamy na zoofili :threat: :sad: :sad: :sad: :sad:


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 29 sty 2008, 11:24

Lash pisze:
Cynthia pisze: Tata mówił mi że kiedyś w usa nie wolno było mówić że czarni różnią się od białych, ale potem tego zaniechano, bo się okazało, że się różnią, np inaczej reagują na leki. Nie wiem czy to prawda. Nie na tym polega tolerancja żeby nie zauważać pewnych faktów. Sprawy trzeba badać, a ludzi kochać i dociekać prawdy dla ich dobra.
Z tego co wiem jest to prawda :) sluchaj taty :)

Tak, ale te roznice nie sa natury anatomicznej, co niektorzy chcieliby udowodnic, a kulturowe. Eskimosi nie maja problemu z cholesterolem, chociaz obzeraja sie tluszczem, a Afrykanie poca sie nadmiernie, bo gromadzili sol, zjadajac olbrzymie jej ilosci przed wyruszeniem w podroz, podczas ktorej uzupelniali zapas wody w oazie. Ta praktyka spowodowala trwale zmiany fizjologiczne.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 29 sty 2008, 11:33

jj pisze:
Lash pisze:
Cynthia pisze: Tata mówił mi że kiedyś w usa nie wolno było mówić że czarni różnią się od białych, ale potem tego zaniechano, bo się okazało, że się różnią, np inaczej reagują na leki. Nie wiem czy to prawda. Nie na tym polega tolerancja żeby nie zauważać pewnych faktów. Sprawy trzeba badać, a ludzi kochać i dociekać prawdy dla ich dobra.
Z tego co wiem jest to prawda :) sluchaj taty :)

Tak, ale te roznice nie sa natury anatomicznej, co niektorzy chcieliby udowodnic, a kulturowe. Eskimosi nie maja problemu z cholesterolem, chociaz obzeraja sie tluszczem, a Afrykanie poca sie nadmiernie, bo gromadzili sol, zjadajac olbrzymie jej ilosci przed wyruszeniem w podroz, podczas ktorej uzupelniali zapas wody w oazie. Ta praktyka spowodowala trwale zmiany fizjologiczne.

Fizjologia (gr. φυσιολογία, od φύσις - natura + λόγος - nauka) – nauka o czynnościach życiowych organizmów. Bada ona prawa rządzące pracą narządów, komórek, tkanek oraz zachodzących w tych organizmach procesów integracyjnych i regulacyjnych.
Anatomia (z greki anatome, od ana-temnein rozcinać) jest to dział biologii - nauka zajmująca się badaniem budowy i kształtu ciała żywych organizmów.
Wydaje mi sie ze Fizjologia to glebsza anatomia :) wchodzaca w pytanie dlaczego a nie tylko jak to wyglada. Ale nie upieram sie.
Te roznice "kulturowe" to raczej skutki polozenia geograficznego i zywieniowego /to nie zalezy bardzo od kultury/. Zmiany sa tak bardzo glebokie i trwale ze zagniezdzone sa w genach :).


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 29 sty 2008, 12:09

moderator, a OTa ciągnie, nieładnie ;-)

własnie ja ostatnio w jakiemś piśmie (bodajze FOCUS) czytałam, że wcale inaczej nie reagują. a jeśli już, to nie ma to zbyt wiele wspólnego z genami. tak z grubsza.

Kapitan Nemo pisze:Obym się mylił,ale sądzę,że w ślad za tolerancją dla homoseksualizmu może pójść tolerancja także dla innych dewiantów..

ooo, ktoś z naszej strony barykady też myli tolerancję z akceptacją (chyba, że chodzi o "tolerancję"? wybaczcie, mam obsesję na punkcie słów...)? przecież też ich tolerujecie - nie rzucacie w nich kamieniami.


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości