chrzescijanski hotel w Krakowie

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

chrzescijanski hotel w Krakowie

Postautor: sibela » 11 cze 2009, 16:22

kiedys na Radio Chrzescijanin byla reklama tego hotelu, dodalam do ulubionych a potem siadl komp i ulubione wcielo. Powoli planujemy nasz sierpniowy urlop i tak zastanawiamy sie na odwiedzeniem Krakowa w ramach pokazywania mojemu mezowi Polski. No i tak sobie myslalam do dzis, ze moze zatrzymamy sie w tym hotelu ale nie mam adresu. Pomozecie?

a moze ktos ma namiar na tanie noclegi w miescie Kraka.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 11 cze 2009, 17:51

Dajcie znać kiedy konkretnie i na jak długo, a coś się zorganizuje i nie koniecznie w hotelu ;)


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 11 cze 2009, 18:07

mamy oboje urlop od 1 sierpnia. najpierw pojedziemy do moich rodzicow na Dolna slask a potem po kilku dniach chcemy pociagiem pojechac do Krakowa na 2-3 moze 4 dni wrocic do moich rodzicow pobyc znow kilka dni i wrocic autkiem do domu. Czyli ewentualny termin na Krakow bylo by cos miedzy 5 a 10 sierpnia


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 11 cze 2009, 18:14

No, cztery dni to takie minimum by zwiedzić to co najważniejsze w Krakowie :)
Możemy zorganizować noclegi u nas [jeśli się zwolni pokój, który zajmuje moja siostra], lub kogoś z wierzących.
Na przewodnika, też można liczyć ;)
Jakby co, to szczegóły możemy ustalić na PW


Ava
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2009, 15:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ava » 11 cze 2009, 18:28

Nie znam Chrześcijańskiego hotelu :/ i z tym Ci niestety nie pomogę.

Ja zatrzymuję się w Krakowie w Hostelu Kadetus (na ulicy Zwierzynieckiej, rzut beretem dosłownie od Wawelu).
http://www.kadetus.pl/pol/?d=about
Pokoje na zdjęciach mogą wyglądać dziwnie(kolorowe ściany) ale na żywo jest całkiem w porządku. Wzięliśmy sobie pokój z łazienką w środku prysznic, ręczniki itd. Czysto w pokoju, pościel świeża. Na śniadanie w kuchni ogólnodostępnej były bułeczki, mleko, masło, dżemy, nutella i sery. Darmowy internet, niezbyt szybki ale jest.
Trochę się przeraziłam bo okna kamienicy wychodzą na ulicę ale nawet nam to nie przeszkadzało pomimo tego, że ich nie zamknęliśmy na noc.

Już nie pamiętam dokładnie ile płaciłam byłam w Lipcu i za dwie osoby z łazienką daliśmy chyba 120 zł z łazienką ogólnodostepną było za 80 zł. Jak na samo centrum to da się przeżyć choć pewnie im dalej tym taniej.


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 11 cze 2009, 19:20

Dziekuje AVO
Marcusie odezwe sie na PW

chyba nic nie powiem narazie mezowi tylko sama wszystko zaplanuje bede miala niespodzianke urodzinowa, choc urodziny po urlopie :)


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości