Mam dylemat proszę rozsądźcie co robić

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Mam dylemat proszę rozsądźcie co robić

Postautor: magda » 15 gru 2018, 01:10

Sprawa dotyczy nastawienia drugiego policzka i też sparawy zeby nie prawować sie przed niewiernymi czyli w sądach i prokuraturze. Miałam w czwartek okropną sytuację . Wsiadłam do zatłoczonego autobusu i chciałam skasować bileyt próbowałan wiele razy nie skasowało wiec wziełam drugi bilet znów kilka razy i nie skasowało no to pomyślałam ze tao takie bilety co się czasem zdarzaja ze sie nie kasują i chciałam wysiąść na co kanarek żebym dała dowód bo widział ze bilety mam nieskasowane , ja odmówiłam sprawdził że kasownik nie działa poprawnie i chciał mi wlepic karę, ja mu powiedziałam że jeśli sie zgodze na karę to tym samym uznam ze zamierzałam jechać bez biletu i ze jestem złodziejką a to nieorawda , Od razu znalazło sie jeszcz dwóch kanarów i wywlekli mnie z autobusu i na zeewnatrz mnie poturbowali ciagnęli na wszystkie strony zrywali mi plecak mało co nie upadłam, przestraszyłam sie jak któryś mnie uderzył w plecy i dałm im ten dowód . dostałam mamdat za niewinnosc . ale znajoma zabrała mnie do biura MZK i złożyłam skargę na kanarów , i jeszcze na prokuraturę i do rzecznika praw obywatelskich za jej namową . Ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo ne nastawiłam drugiego policzka i zaczełam sie prawować między niewiernymi co Biblia potępia a z drugiej strony to przecież jesli ci ludzie nie poniosą zadnych konsekwencji to zrobia to innym w podobnej sytuacji wymuszą karę i do tego poturbuja jak się będa słusznie opierać . co wy myslicie , jak powinnam postąpić w takiej dziwnej sprawie zeby było to zgodne z Biblią, jeli zapłace tą karę to ci ludzie będa dalej wymuszać takie bezprawne kary a ja tym uznam sie za złodziejke która weszła do autobusu i jechała na gapę , to byłobu=y nieprawdą , napizcie co byscie zrobili na moim miejscu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mam dylemat proszę rozsądźcie co robić

Postautor: KAAN » 15 gru 2018, 10:39

Drugi policzek to sprawa wiary, a nie chamskiego postępowania urzędników. Dobrze zrobiłaś że złożyłaś skargi, to dobra obywatelska postawa, zło w służbach różnego rodzaju należy tępić z całą surowością. Problem nie sądzenia się przed sądami dotyczy spraw pomiędzy wierzącymi, tego nie powinno być. Także pieniactwo - nieuzasadnione wywoływanie spraw sądowych jest złe, ale pozwolenie na paskudne działanie osób - przestępców prowadzi do rozzuchwalenia się takich ludzi.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mam dylemat proszę rozsądźcie co robić

Postautor: magda » 15 gru 2018, 19:36

No ta kobieta co była świadkiem i mi też napisała swoja skargę ze jest zbulwersowana też mi tak mówiła ze to dla dobra społeczeństwa bo to zrobią jeszcze raz . Dzieki bo balam śię że jednak nie nastawiam drugiego policzka . dalej czuje sie jakos żżle że moze powinnam odpuścic ale z drugiej strony to by ich utwierdziło w bezkarności ze robia co chcą a to i tak przechodzi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości