"i Ojciec nie przebaczy wam wszystkich przewinień"

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

"i Ojciec nie przebaczy wam wszystkich przewinień"

Postautor: nan » 08 gru 2018, 16:34

Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski.
15 Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.
Mt 6, 14-15

Co to znaczy, że Ojciec nie przebaczy nam przewinień, jeśli my nie przebaczymy ludziom? Przecież wierzącemu już zostało wszystko wybaczone.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: "i Ojciec nie przebaczy wam wszystkich przewinień"

Postautor: magda » 08 gru 2018, 18:37

Nie wszystko a tylko to co zrobiłeś do momentu nawrócenia , dalej jest przebaczane , jeśli jesteś chrześcijaninem i trwasz w nauce Jezusa , w momęcie kiedy ta nauke odrzucasz np nie przebaczajac sam sie narażasz na neprzebaczenie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości