Kobieta w ciele mężczyzny i odwrotnie

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Kobieta w ciele mężczyzny i odwrotnie

Postautor: nan » 21 lip 2018, 12:46

Czasem słyszy się o takich przypadkach, gdzie osoba z ciałem mężczyzny czuje się kobietą, czyli płeć mózgu jest różna od płci ciała, wykonuje się wtedy operację "korekty płci" by płeć ciała zgadzała się z płcią mózgu. Jak myślicie, ważniejsza jest płeć ciała czy mózgu i dlaczego? Czy osoba wykonująca taką korektę grzeszy? Póki co nie jesteśmy w stanie zmienić płci mózgu, a płeć ciała tak, za pomocą operacji i podawania hormonów. Myślę, że temat trudny i ciekawy, chciałbym, żebyście podzielili się tutaj swoim zdaniem i przemyśleniami na ten temat. :->


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Kobieta w ciele mężczyzny i odwrotnie

Postautor: magda » 23 lip 2018, 03:27

Jaka płeć mózgu , muzg nie ma płci jest tym co mu wmówiono, czego go nauczono i co sam wymyślił ze woli bo jest fajniejsze . Jeśli rodzi sie chłopak to jest to chłopak ma męski chromosom Y w każdej komórce ciała i w komórkach mózgowych też we wszystkich , Jeśli taki osobnik wmówi sobie ze jest kobietą pod wpływem sił demonicznych to nie ciało jest chora ze trzeba go korygować a mózg i dusza zwłaszcza ze nie da sie fizycznie zmienic chłopa w babę i to się właśnie nie udało jeszcze nikomu za to bywa ze sie odwrci to szaleństwo istnieją ludzie kyórzy sobie wmówią ze są kalekami i szukają lekarzy co by im odcięli np nogę alno że są jakimś zwierzeciem a nie człowiekiem ale to mózg jest chory a nie ciało i nie ciało trzeba leczyc a mózg czy moze jakieś opętanie to jest wiec tylko Bóg po modlitwach czy wyrzucaniu demona uleczy , na pewno ciało takij osoby jest oK. A jest to grzech odciąć np facetowi przyrodzenie bo ześwirował i taki lekarz grzeszy robiąc coś takiego. Ja sie skłaniam do traktowania tego jak opętania demonicznegoObrazek jak myślisz co mu szwankuje czy muzg czy ciało???????????


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kobieta w ciele mężczyzny i odwrotnie

Postautor: nan » 23 lip 2018, 13:11

A jednak zdarzają się przypadki, kiedy osoba wyglądająca jak mężczyzna czuje się kobietą, to jak się czujemy zależy od mózgu, ale w chwili obecnej medycyna nie jest w stanie leczyć czegoś takiego, a zmienić ciało może. Tutaj właśnie jest moje pytanie: Co jest ważniejsze, to kim sie czujemy, czy na kogo wyglądamy. Jasne jest, że jest to choroba, ale nie jesteśmy w stanie zmienić mózgu tak, byśmy czuli się przeciwną płcią, a ciało aktualnie jesteśmy w stanie zmienić operacjami i hormonami. Pytałem więc, czy osoba wykonująca korektę płci grzeszy.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kobieta w ciele mężczyzny i odwrotnie

Postautor: KAAN » 23 lip 2018, 15:54

nan pisze:A jednak zdarzają się przypadki, kiedy osoba wyglądająca jak mężczyzna czuje się kobietą, to jak się czujemy zależy od mózgu,...
Czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną określa genom; XX - kobieta, XY - mężczyzna.
Biblia wyraźnie określa, że homoseksualizm jest obrzydliwym grzechem i ze względu na ten grzech wylewa się Boży gniew na ludzi:

Rz 1:22 Mienili się mądrymi, a stali się głupi.
23 I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy;
24 Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą,
25 Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26 Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze,
27 Podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę.

28 A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi;
29 Są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości;
30 Potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni;
31 Nierozumni, niestali, bez serca, bez litości;
32 Oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią.


Ludzie propagujący grzech praktykowania homoseksualizmu są tak samo winni jak ci którzy czynnie grzeszą. Takie jest stanowisko Biblii.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości