czy forum jest inwigilowane?

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 16 lis 2017, 11:57

https://www.youtube.com/watch?v=SVoa2vWFJt4 W tym filmie o Jezuitach jest powiedziane ze kazdy kosciół protestancki jest inwigilowany i niszczony od wewnatrz przez podstawianych Jezuitów, czy uważacie ze takie forum gdzie sa protestanci z róznych krajów którzy po zwiedzeniu zaniosa swoje wątpliwości na cały świet do wielu zborów są pozostawieni w spokoju???? Ja uważam ze nie i ze dzieje sie tu dziwna rzecz , po odejściu Rembova na forum przyszły takie osoby , ateista nie szukający zbawienia a propagujacy otwarcie ateizm, uczeń Kubiaka co nie uznaje połowy Biblii i też otwarcie szerzy nauki Kubiaka , katolik podszywajacy sie pod poszukującego i otwarcie propagujący nauki Lojoli, osoba która uprzejmie pisząc przyznaje rację np ateiscie, ze wzrasta w duchu i jest na dobrej drodze, do protestantów pisze np "masz rację ale" i to "ale" jest problemem bo odwraca do góry nogami cała myśl protestanta , czy to uważacie jest w porządku żeby takie rzeczy sie działy. Poczytałam obszerniej o tym jak działaja Jezuici i okazuje sie że zawsze wprowadzaja do kosciołów nie jedna a kilka osób , paru dywarsantów i jakiegoś głównego niszczyciela , dywersantów widac , udają poszukujących szukających pomocy , słabych w wierze i pod taka przykrywka przemycają nauki fałszywe a główny niszczyciel grupy chrześcijańskiej pozostaje w cieniu i im to ułatwia. Czy myślicie że na tym forum też się tak dzieje, czy myslicie że taka działalnośc jest niebezpieczna ?, uważam ze bardzo niebezpieczna bo często protestanci się nabierają na takie rzeczy i piszą np , ja też takie myśli miałam i są zainteresowani fałszywa nauką i dyskusją z taka osobą, która ich podpuszcza. Pomału to forum zaczyna służyć właśnie niszczeniu wiary i wprowadzaniu nauki która pójdzie na kompromis z antychrystem. Czy wam sie zdaje ze w tych czasach ostatecznych kiedy papież brata sie z fałszywymi religiami , wprowadza liberalizm w stosunku do zboczeń i ateizmu , to forum jest całkiem bezpieczne????? Ja widze ze nie i ze trzeba jednak zastosować naukę apostoła która nie jest jego a pochodzi od Ducha Bozego

2J 1:10 bw "Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie."

Dlaczego sie do tego nie stosujemy na tym forum , dlaczego przyjmujemy takich którzy szerza djabelskie nauki , mamy ich nawet nie pozdrawiac a co dopiero wchodzic z nimi w pogaduszki. Czy tu komuś zalezy na tym zeby mieć czystą naukę bez bluźnierstw i obrażania Boga .? Na innych forach np świadków nie moze przyjsc ateista czy jezuita z naukami Lojoli i sobie u nich takie nauki szerzyc , na katolckich forach też ciężko jest przyemycać nauki protestanckie mimo ze już tak sie od tego odchodzi bo już innymi metodami zwalcza sie prawdziwych uczniów Jezusa. Może mi ktos odpowie dlaczego na tym forum mozna obrażac Boga i jego Słowo, Jaka korzysc maja protestanci z dyskusji z takimi ludźmi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: diedmaroz » 16 lis 2017, 14:06

Oczywiście, że na forum jest kontrreformacja tak, jak w zborach. Nie jestem wiele lat protestantką, ale nie mam co do tego wątpliwości, akurat to wyraźnie widzę. Jeżeli zbór jest nieekumeniczny to... welcome.
Wygląda to często tak, że ktoś podburza po cichu autorytet pastora albo opcja numer dwa, propaguje "lekkie" grzechy, bo mamy łaskę i zniechęca do napominania wyrwanymi z kontekstu wersetami z Pisma. Nie zawsze musi to być jezuita, są to też ataki ludzi, którzy nie chcę się odwrócić od niektórych grzechów.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 17 lis 2017, 10:41

Magdo, gdyby ściśle stosować to co piszesz to byłabyś zbanowana na forum bo głosisz nieprotestanckie nauki adwentystów. Forum to nie zbór, ale platforma do dyskusji preferowana dla protestantów, a jezuici mogą się produkować w oddziale zakaźnym razem z ateistami, buddystami, ŚJ i różnego rodzaju odstępstwem. Forum jest po to by protestanci mogli uczyć się apologetyki, rozmowy z niewierzącymi, właściwego dobierania słów do sytuacji itd. Zauważyłaś, że Rembov zwiał jak stwierdził że nie może tu skutecznie mieszać? Zabrał ze sobą całą prawie ekipę katolicką prawdopodobnie przez perswazję na PW. Krzyżyk im na drogę, zastanawiam się czy nie zaproponować administracji zablokowanie mu całkowicie konta za dywersję forum. Ale jak ktoś słucha Rembova to jego sprawa, spokojniej jest w dyskusjach.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunięte1 » 17 lis 2017, 12:07

w oddziale zakaźnym razem z ateistami, buddystami, ŚJ i różnego rodzaju odstępstwem.
:lol: :rotfl: Powaliłeś mnie, padłam ze śmiechu :rotfl: Genialne. :D
Mnie się wydaje, że żadnej "inwigilacji" katolickiej nie ma się co obawiać, bo nikt się nie da nabrać na zwodnicze nauki. Bardziej chyba właśnie trzeba uważać na pseudo-protestanckich ludzi. Szyld protestanta wcale, jak widzimy czasami na forum, nie gwarantuje czystości nauk. Dlatego dobrze, że jest KAAN i wyłapuje co trzeba. (no, ale nesto został potraktowany .... przykro :-( ).


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: christianinroman » 17 lis 2017, 15:49

kontousunięte1, a dziwisz się że Nesto jako SZYDERCA został tak potraktowany? A czy nasz Pan wszystko tolerował?
Psalm nr. 1 wyraźnie nas ostrzega przed szydercami, niegodziwcami i grzesznikami.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunięte1 » 17 lis 2017, 17:27

christianinroman pisze:kontousunięte1, a dziwisz się że Nesto jako SZYDERCA został tak potraktowany? A czy nasz Pan wszystko tolerował?
Psalm nr. 1 wyraźnie nas ostrzega przed szydercami, niegodziwcami i grzesznikami.

Nie odbieram postow nesto jako szyderstwa. Ma on specyficzne "poczucie humoru", oraz indywidualny styl pisania i wyrazania swoich mysli, watpliwosci, pytan. Zauwaz, ze nesto chyba _jakojeden nielicznych_ ogole nikogo nie tyka personalnie, nie robi wrednych nalotow na kogokolwiek, rozmawia na luzie, swobodnie, owszem, zadaje niewygodne pytania, ale pisze je w dobrej wierze. I jest za to karany i tepiony. Byc moze ja go tak odbieram, bo wole jego szczerosc czasem dla chrzescijan brutalna, niz bezrefleksyjne alleluja i do przodu wielu ,, poprawmych,, chrzescijan. A moze sama zadawalam kiedys sobie taki dziwne pytania i szukalam odpowiedxi. Znalazlam na wiele, inne sa nadal niedopracowane. Pewnie zaraz ktos obwola mnie ...mniejsza ztym. Uwazam, ze nie nalezy banowac ludzi poprawnie i kulturalnie odnoszacych sie drugich osob. Z jakigos powodu, moze tylko Bog zna ten powod, nesto jest na forum i wyrzucanie go, odcinanie od tej naszej spoleczmosci, moze go tylko zniechevic do szukania dalej. Wezcie tylko na dystans swoje emocje, stlumcie niechec, dajcie szanse. Macie przyklad MMW, ktorego wiara byla, potem upadla i znowu zakwitla. Chwala Bogu. Skad mamy wiedziec o bozach planach wzgledem nesto? Wiecejj milosci, cierpliwosci, wyrozumialosci, o ktorej tak wielu gardluje, a jednoczsnie tepi czlowieka o innych pogladach. Kazdy ma prawo do swojej wiary lib niewiary i dopoki tu jest, to jest dla niego nadzieja.


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 17 lis 2017, 18:17

kontousunięte1 pisze:Wiecejj milosci, cierpliwosci, wyrozumialosci, o ktorej tak wielu gardluje, a jednoczsnie tepi czlowieka o innych pogladach. Kazdy ma prawo do swojej wiary lib niewiary i dopoki tu jest, to jest dla niego nadzieja.




kontousunięte1...powinnas byc konsultantka moderatora..... :-> ...i wcale nie zartuje..... :)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunięte1 » 17 lis 2017, 20:51

:eek: :przestraszony: ... ale dzieki :shy:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 18 lis 2017, 12:56

KAAn jak juz wiesz nauka o piekle bardzo mnie w oczy kole bo katolicy ją mają i to wielce rozbudowaną i zawsze dmucham nawet na zimne jak cos jest wspólnego u katolików i protestantów, lepiej miec wątpliwosci niz dać sie katolikom zwieść. Jedno wiem ze Rembov odszedł z cała ekipa nie dlatego ze sie z nimi porozumiał na pV a dlatego ze to była ekipa tu przysłana dl dywersji, i zaiwarz ze zaraz po tym wpadła tu inna ekipa mniej prostolinijna niż Rembova a propagujaca nauki katolickie kubikowe i ateistyczne pewnie jest też i zakamuflowany głowny niszczyciel ale go nie widać . Zobacz co sie stało z działem polemik był działem polemik ,nawet ostrych dyskusji a staje sie po mału działem gdzie djabeł ma swój kącik gdzie moze zwodzić , oni liczą nie tylko na zwiedzenie protestantów ale też na zwiedzenie gości którzy tu przychodzą poczytać . Wybrana propaguje swoje Kubikowe nauki nie zwracajac uwagi na argumenty , zobacz sobie ktoś jej wypisał kupe wersetów o gniewie Bozym a ona nawet na nie nie spojrzała tylko walnęła swój post znów ze swoja nauką ta sama taktykę leocewazenia argumentów stosuje Maria Magdzlena , na razie urabia sobie przyjaciół na forum , już nie kłamie ze jest poszukującą , już nie wrzuca gloryfikacji Lojoli teraz urabia przyjaciół a ten tam szczezuja niskich lotów ateista-katolik to obraża ludzi komus napisał nie pamiętam komu ze dyskusja z nim obnize poziom forum czy cos takiego obraźliwego , znalazł sobie miejsce w którym bezkarnie moze propagowac ateizm . No i czy dalej uważasz ze to nie ekipa która zastąpiła Rembova i jego świtę, jest jeszcze ktoś kto pozostaje w cieniu ja go podejrzewam ale obserwuję. pilnuj żeby nie pyło samej propagandy a zeby to były polemiki i to sensowne bez Kubiaka bo już na to to sie niedobrze robi , jak ktoś obraza apostołow to obraża Boga który ich wybrał kto neguje wypowiedzi Ducha Świetego też obraza Boga a tu przeciez Boga obrażać nie mozna.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 19 lis 2017, 15:13

Spokojnie Magdo, nie ma się czego obawiać, izolatka na forum dobrze działa i próby rozlania się herezji na resztę forum są utrącane w zarodku. A twoje problemy z piekłem też będą wyrzucane do działu zakaźnego bo nieistnienie kary wiecznej w piekle to nie jest chrześcijańska nauka.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 20 lis 2017, 16:45

KAAN pisze: A twoje problemy z piekłem też będą wyrzucane do działu zakaźnego bo nieistnienie kary wiecznej w piekle to nie jest chrześcijańska nauka.



Karą za grzech od poczatku stworzenia byla smierc....a potem pojawil sie na ziemi Zbawiciel, aby nas od tej smierci uwolnic.... :->

Taka tez jest mysl przewodnia Slowa i Objawienia Bozego...

Nie jestem w stanie uwierzyc w ogniste pieklo, do ktorego Stworca, kierujacy sie miloscia ,mialby wrzucac ludzkie istoty stworzone z milosci na Jego obraz i podobienstwo....To niemozliwe...

Mysle i czuje, ze Bogu i Jego Synowi chodzi o zachowanie przy zyciu tylko tych, ktorzy tak jak On kieruja sie Miloscia, "rozlana w sercach " wierzacych i sprawiedliwych ludzi przez Ducha Sw....

Milosc jest tez istota i trescia nauki Jezusa, co streszcza sie w "nowym przykazaniu, ktore nam zostawil..."bysmy sie wzajemnie milowali"....

Jezus umarl, abysmy my , nawroceni grzesznicy, mogli zyc....I ja w to wierze....Ogien piekielny nie miesci mi sie w glowie....ani w sercu....W glebi duszy czuje, ze sprawiedliwosc Boza obejmuje czlowieka w zakresie pomiedzy zyciem i smiercia...Taki tez dano nam wybor....zycie albo smierc....

Wszystko ponad to nie pasuje do obrazu Boga, jaki przedstawil nam Syn Bozy w swoim swiadectwie Prawdy.... :)

Jesli to, co napisalam powyzej, nie jest chrzescijanska nauka, to ja nie chce byc chrzescijanka...Moge byc nazwana obojetnie jak...ale Milosci wlanej w moje serce nie oddam za wiare w pieklo...Niech sie dzieje Wola Boska.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 17:03 przez kontousunieteMtl, łącznie zmieniany 1 raz.


MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: MMW » 20 lis 2017, 16:49

kontousunięte1 pisze:Macie przyklad MMW, ktorego wiara byla, potem upadla i znowu zakwitla.


Dziękuję za bardzo miłe słowa. Chyba napiszę parę zdań wyjaśnienia w inny dziale.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 21 lis 2017, 09:24

Motyl pisze:
KAAN pisze: A twoje problemy z piekłem też będą wyrzucane do działu zakaźnego bo nieistnienie kary wiecznej w piekle to nie jest chrześcijańska nauka.
Karą za grzech od poczatku stworzenia byla smierc....a potem pojawil sie na ziemi Zbawiciel, aby nas od tej smierci uwolnic.... :->

Taka tez jest mysl przewodnia Slowa i Objawienia Bozego...

Nie jestem w stanie uwierzyc w ogniste pieklo,
To nie jesteś w stanie stać się chrześcijaninem, zrozumienie strasznego działania grzechu jest podstawą do nawrócenia.
do ktorego Stworca, kierujacy sie miloscia ,mialby wrzucac ludzkie istoty stworzone z milosci na Jego obraz i podobienstwo....To niemozliwe...
Fałszywe założenia i fałszywe wnioski; Pan Bóg wobec ludzi zbuntowanych przeciwko niemu nie kieruje się miłością, ale wylewa na nich zapalczywy gniew, niemożliwy do zatrzymania. Pan Bóg kieruje się miłością do tych co szukają go i są posłuszni Bogu.

Mysle i czuje, ze Bogu i Jego Synowi chodzi o zachowanie przy zyciu tylko tych, ktorzy tak jak On kieruja sie Miloscia, "rozlana w sercach " wierzacych i sprawiedliwych ludzi przez Ducha Sw....
Mylisz skutek z przyczyną, kierowanie się miłością rozlaną w sercach możliwe jest tylko dla wierzących, zbawionych z wiary. Sam z siebie człowiek nie może miłować miłością prawdziwą. To jeden z podstawowych paradygmatów jakie naucza Słowo Boże.

Milosc jest tez istota i trescia nauki Jezusa, co streszcza sie w "nowym przykazaniu, ktore nam zostawil..."bysmy sie wzajemnie milowali"....
"My" to zbawieni ludzie. Niezbawieni nie będą się miłować, bo:

Ewangelia św. Jana 13:34 Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.

Miłość wzajemna jest wynikiem bycia uczniem Chrystusa, czyli że ten ktoś jest zbawionym.

Jezus umarl, abysmy my , nawroceni grzesznicy, mogli zyc....I ja w to wierze.
Nawróceni i zbawieni tak, ale nie ci, którzy są przeciwnikami Boga.

...Ogien piekielny nie miesci mi sie w glowie....ani w sercu..
Więc musisz się nawrócić bo wierzysz w niewłaściwego Boga. Prawdziwy Bóg Wszechmogący wrzuci do piekła każdego, kto się nie nawróci.

Wszystko ponad to nie pasuje do obrazu Boga, jaki przedstawil nam Syn Bozy w swoim swiadectwie Prawdy.... :)
Nie pasuje ci do twojego modelu Boga i chrześcijaństwa. Musisz poznać skutek swojego grzechu, bo nie będziesz mógł docenić wielkości Bożego zbawienia i ceny krwi Pana Jezusa.

Jesli to, co napisalam powyzej, nie jest chrzescijanska nauka, to ja nie chce byc chrzescijanka..
Widocznie nie jesteś i musisz się nawrócić, bo w twoim wyobrażeniu chrześcijaństwa krew Pańska ma małą cenę, a grzech nie pociąga za sobą kary wiecznej, tylko moment smierci za którą już nic nie ma. Zbawienie w twoim rozumieniu jest bardzo tanie.
.Moge byc nazwana obojetnie jak...ale Milosci wlanej w moje serce nie oddam za wiare w pieklo...Niech sie dzieje Wola Boska.
Ty masz własną miłość, ludzką, potrzeba ci milości Bozej, która jest o wiele gorętsza i sięgająca Bożego serca, który nie wahał się posłać swojego jedynego Syna na krzyż aby zbawić wierzących o wiecznego piekła.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 21 lis 2017, 16:24

KAAN pisze:Ty masz własną miłość, ludzką, potrzeba ci milości Bozej, która jest o wiele gorętsza i sięgająca Bożego serca, który nie wahał się posłać swojego jedynego Syna na krzyż aby zbawić wierzących o wiecznego piekła.



Bog wybawil ludzi od smierci, a nie od piekla wiecznego w katolicko- protestanckim wydaniu...

I nie pisz mi o braku goracej milosci Bozej, bo to wlasnie od ciebie wieje jakims przejmujacym chlodem....

Przerazajace jest to twoje wysylanie wszystkich twoich oponentow do ognistego piekla....

Jezus przekazywal grzesznym ludziom ewangelie o Krolestwie Bozym....a nie horror o piekle ognistym.... :eek:


W ten sposob krk nawracal swego czasu ludzi na "jedyna prawdziwa wiare".....a za tym poszly czyny.... :-(


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: Sebek » 21 lis 2017, 16:38

Motyl pisze:Jezus przekazywal grzesznym ludziom ewangelie o Krolestwie Bozym....a nie horror o piekle ognistym.... :eek:
(


Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień.
UBG - Ewangelia Mateusza 7:19

Potem powie i do tych, którzy będą po lewej stronie: Idźcie ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany dla diabła i jego aniołów.
UBG - Ewangelia Mateusza 25:41

Jeśli twoja ręka jest ci powodem upadku, odetnij ją. Lepiej bowiem jest dla ciebie ułomnym wejść do życia, niż mając dwie ręce, pójść do piekła, w ogień nieugaszony;
Gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.
UBG - Ewangelia Marka 9:43-44


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości