czy forum jest inwigilowane?

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Emberscrowler.
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2015, 07:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
O mnie: Gdy jedna osoba zawini, setkom się za to obrywa.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: Emberscrowler. » 20 gru 2017, 13:29

Osobiście włożyłbym podobne spiskowe teorie (z pierwszego posta siostry Magdy w tym temacie) między bajki. Średniowiecze i barok dawno się zakończyły. Jednak zawsze znajdą się nadgorliwe jednostki. Zarówno po naszej, protestanckiej stronie - jak i u drogich katolików. I tak u nas są jednostki, chcące zniszczyć oraz zrównać z ziemią KRK, tak u nich są jednostki - zdolne posługiwać się kłamstwem oraz podstępem, ku niszczeniu całego dorobku naszych duchowych "Ojców", bohaterów wiary - jak Huldrych Zwingli czy ks. dr Marcin Luter. Taka katolicka nienawiść, nadgorliwość - jest szczególnie szkodliwa prawdzie, bo Pięć Sola to esencja Pisma.


Ku oazie niebiańskiej kieruj wzrok...
https://youtu.be/7YvmsBm3b-s Szukam.
https://youtu.be/iBuSKPD2jY0 Medwyn Goodall
"Tarczą moją jest Bóg, Wybawiciel tych, którzy są prawego serca." ~ Psalmy 7, 11.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 21 gru 2017, 00:46

Emberscrowler. pisze: I tak u nas są jednostki, chcące zniszczyć oraz zrównać z ziemią KRK,


Co w końcu za nas zrobi Jezus po swoim przyjściu zniszczy Babilon i nierządnicę jadąca na bestii.

Emberscrowler. pisze: tak u nich są jednostki - zdolne posługiwać się kłamstwem oraz podstępem, ku niszczeniu całego dorobku naszych duchowych "Ojców", bohaterów wiary


No dziwiłabym się gdyby antychryst tego nie chciał. ;P

Emberscrowler. pisze:Osobiście włożyłbym podobne spiskowe teorie (z pierwszego posta siostry Magdy w tym temacie) między bajki


Nie sa to zadne teorie spiskowe a oficjalnie wiadomo ze wszystkie fora są inwigilowane przez rózne służby , dziwiłabym się gdyby nie chcieli znać nastrojw w społeczeństwie i wiedzieć co kto myśli a do tego mącic conieco zawsze tak było a teraz dzieje sie to w internecie i na forach. XP


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 21 gru 2017, 14:41

Magda ma racje, fora internetowe, facebook, twitter i inne są pod ciągłym nadzorem służb, nawet my o tym nie wiemy. To najlepsza kopalnia wiedzy o ludziach i jedna z podstawowych metod wyłapywania terrorystów, albo niszczenia ludzi niewygodnych dla władzy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 21 gru 2017, 18:08

KAAN pisze:Magda ma racje, fora internetowe, facebook, twitter i inne są pod ciągłym nadzorem służb, nawet my o tym nie wiemy. To najlepsza kopalnia wiedzy o ludziach i jedna z podstawowych metod wyłapywania terrorystów, albo niszczenia ludzi niewygodnych dla władzy.




No to jak to w koncu jest....?....niby ze te sluzby stawiaja na rowni terrorystow i...chrzescijan.....?

Skoro to diabelskie sluzby to powinny terrorystow faworyzowac...nie sadzisz, KAAN...?


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: wybrana » 21 gru 2017, 18:13

Jak rozpoznać większego diabła?
Ci co wydają wyroki sami siebie nie znają.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: breath » 21 gru 2017, 20:57

Motyl pisze:
KAAN pisze:Magda ma racje, fora internetowe, facebook, twitter i inne są pod ciągłym nadzorem służb, nawet my o tym nie wiemy. To najlepsza kopalnia wiedzy o ludziach i jedna z podstawowych metod wyłapywania terrorystów, albo niszczenia ludzi niewygodnych dla władzy.




No to jak to w koncu jest....?....niby ze te sluzby stawiaja na rowni terrorystow i...chrzescijan.....?

Skoro to diabelskie sluzby to powinny terrorystow faworyzowac...nie sadzisz, KAAN...?

Na rowni i tych i tamtych inwigiluja.I jeszcze innych.Jesli to diabelskie sluzby to nie beda faworyzowac swoich ani sie ujawniac. Diabel jest klamca i dziala tak ze nie opowie sie otwarcie.Po prostu zasiewa watpliwosc na ktora wielu sie nabiera.Jak i ty.


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 21 gru 2017, 22:52

breath pisze: Diabel jest klamca i dziala tak ze nie opowie sie otwarcie.Po prostu zasiewa watpliwosc na ktora wielu sie nabiera.Jak i ty.



Co ty nie powiesz...?

Po czym ty to poznajesz...?

Wyrzadzilam ci jakas krzywde...?.....Zwiodlam kogos...?....Oklamalam...?


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 22 gru 2017, 10:29

Motyl pisze:Skoro to diabelskie sluzby to powinny terrorystow faworyzowac...nie sadzisz, KAAN...?
To nie tak działa; miliony ludzi działa w tym świecie, są przekonane, że działają dobrze i słusznie, a w rzeczywistości realizują scenariusz przepowiedziany przez proroków prowadzących do ostatecznego upadku tego świata. I nie jest tak ze każde działanie poza sprawiedliwością określaną przez istnienie Kościoła jest szatańskie. Szatan nie jest wszechmocny i wszechobecny, nie ma mocy bezwzględnej, może działać tylko tak daleko jak Pan Bóg mu pozwoli (czytaj ks. Joba).
Pewne działania służb specjalnych są dobre, potrzebne i konieczne, inwigilacja pewnych środowisk jest konieczna aby zachować spokój w kraju, uniknąć zamachów, rebelii ludzi i ogólnie ograniczając możliwości działania ludzi złych.
Problem jest wtedy, gdy służby są opanowane przez ludzi złych, a nawet przestępców; wtedy cała potężna siła specjalnych uprawnień i możliwości tych służb zwraca się przeciwko obywatelom kraju i służy złu zamiast społeczeństwu.
W służbach działa wielu uczciwych ludzi, którzy poszli to tej pracy z pobudek patriotycznych, ale jak każde środowisko tak i to jest skażone ludźmi złymi. Ważne jest też to, aby działalność służb była regulowana i ograniczana przez prawo i sprawnie działające sądy.
Ten świat jest poddany diabłu jako całość, to domena złego, nie oznacza to że każdy działa w sposób zły i na bezpośrednie rozkazy diabelskie. Nie szukaj za każdym kamieniem diabła i nie myśl że jak ktoś nie jest zbawiony to jest opętany.
Niektóre służby wspierają terrorystów i stoją za konfliktami i wojnami uczestnicząc w brudnej grze ludzi złych. Ja chcę wierzyć, że nasze służby oczyszczą się z resztek komunistycznych struktur i będą działać dla dobra polaków.

Pozdrawiam uczciwych agentów oglądających to forum :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 22 gru 2017, 16:05

tak jest jak pisze KAAN w ogóle we wszystkim nie tylko w słuzbach które inwigilują są tez zwykli uczciwi ludzie tak jak i w kosciele antychrysta jest "lud Boży" do których to Bóg sie zwrócił żeby z niego wyszli , więc jest tak jak uczy Biblia jest kąkol i jest przenica i to wszędzie w każdym środowisku , zdziwicie się ze w waszych kościołach też znajdzie sie trochę kąkolu, w jednym środowsku są to nieliczne jednostki, w innym 90% to kąkol wiec zalezy na co trafiamy .

Zdziwisz się Efendi ze 1% protestantyzm jest bardzo niebezpieczny dla djabelskiego świata i djabeł o tym wie , dlatego stara sie nie dopuszczać do jego rozrostu a jak juz tak sie stanie to niszczy protestantyzm powodując ze kościoły schodzą na psy jak to np. w Szwecji czy USA że koscioły są pełne kąkolu. W naszym kraju protestantyzm jest uznawany przez ogół jako coś złego , kocia wiara , nie polskiego i wrogiego dlatego żeby być protestantem trzeba byc na marginesie społeczeństwa czy nawet rodziny ludzie muszą coś poświecić jeszcze nie życie ale chociaż przynależność do grupy czyli ogółu wiec nie każdy sie na to zdobędzie niekażdy chce żeby być uważanym za czarną owce i dlatego w naszym kraju są to jednostki co coś dla Jezusa poświęciły wbrew ogółowi i tacy są niebezpieczni dla djabła. Djabeł będzie wiec ich inwigilował i sprawdzał czy sie przypadkiem protestantyzm nie rozrasta w Polsce a że wiekszosć jest to letni protestantyzm to na razie tylko jest obserwacja ,no i próby dywersji w zborach czy na takim forum.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Emberscrowler.
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2015, 07:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
O mnie: Gdy jedna osoba zawini, setkom się za to obrywa.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: Emberscrowler. » 30 gru 2017, 02:53

Niedobrze mi się robi od podobnych półprawd...


Ku oazie niebiańskiej kieruj wzrok...
https://youtu.be/7YvmsBm3b-s Szukam.
https://youtu.be/iBuSKPD2jY0 Medwyn Goodall
"Tarczą moją jest Bóg, Wybawiciel tych, którzy są prawego serca." ~ Psalmy 7, 11.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 30 gru 2017, 22:25

A co tu jest półprawdą a jak ci niedobrze to weź Aviomarini nie wydawaj tego tomu wierszy bo jakoś z tym że ci niedobrze to mało poetycki jesteś , czy uważasz że nigdzie nie ma inwigilacji, czy się nie spotkałeś z tym ze sa osoby zdziałające na szkode zboru? obmawiające pastorów czy innych wiernych i to tendencyjnie , czy nie widzisz ze bywaja na forach osoby co nie wiadomo dlaczego tu są ani nie wierzą ani nie są zainteresowane nauką czy Jezusem a siedza na forum piszą byle pisać , zakładają tematy które pokazują nasze zdanie w różnych takich kwestiach np politycznych. bywają tacy a też są między gośćmi i tylko czytają. Tak jak KRK za pomocą spowiedzi zna nastroje społeczeństwa tak też tacy agenci mają za zadanie sprawdzać co ludzie myślą. I co tu może byc niedobrze od tego ze tak sie dzieje z reszta nie tylko u protestantów.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Emberscrowler.
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2015, 07:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
O mnie: Gdy jedna osoba zawini, setkom się za to obrywa.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: Emberscrowler. » 01 sty 2018, 17:04

Oczywiście, że takie rzeczy się dzieją. Państwo, służby jednak w niczym nie grzebią. Trzymajmy się gruntu, a nie bujajmy w chmurach. Zachowajmy zdrowy rozsądek.
To nie komuna, a Prawo wolności sumienia i wyznania jest respektowane przez władzę. Chrzty chociażby odbywają się bez żadnego problemu. Reszta to teorie spiskowe.
A widocznie siotra Magda nie ma żadnego mocnego argumentu na ich poparcie, więc używa argumentu ad personam i mnie atakuje. Nieładnie tak osądzać bezsensownie. Nie po Bożemu.


Ku oazie niebiańskiej kieruj wzrok...
https://youtu.be/7YvmsBm3b-s Szukam.
https://youtu.be/iBuSKPD2jY0 Medwyn Goodall
"Tarczą moją jest Bóg, Wybawiciel tych, którzy są prawego serca." ~ Psalmy 7, 11.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 02 sty 2018, 01:49

Oj mój drogi nie atakuję cię tylko napisałes o jakis półprawdach i to ze ci się cofa no to ci zazartowałam . Co do inwigilowania to raczej jest tego więcej niz się sugeruje niż mniej od pewnego czasu są te ciasteczka szpiegijące ale to i tak za móło więc sprawdzaja zadne państwo i służby specjalne nie działaja bez inwigilowania róznych środowisk więc dlaczego tu małoby być inaczej.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości