czy forum jest inwigilowane?

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 21 lis 2017, 16:52

Sebek pisze: w ogień nieugaszony;
Gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.
UBG - Ewangelia Marka 9:43-44


Sebek, w ogniu nieugaszonym umiera kazdy robak... :-> ...tak jakos sie utarlo od poczatku swiata.... :->

Dla mnie slowa ewangelii wg Marka niosa zupelnie inny przekaz.... :->

Ale nie zamierzam juz dyskutowac na ten temat na tym forum...Wierz sobie w co chcesz i jak ci pasuje...To twoja sprawa z czym kojarzysz Pana Jezusa.... :->


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 21 lis 2017, 21:59

Motyl pisze:
KAAN pisze:Ty masz własną miłość, ludzką, potrzeba ci milości Bozej, która jest o wiele gorętsza i sięgająca Bożego serca, który nie wahał się posłać swojego jedynego Syna na krzyż aby zbawić wierzących o wiecznego piekła.
Bog wybawil ludzi od smierci, a nie od piekla wiecznego w katolicko- protestanckim wydaniu...
Mylisz się, zbawił nas od grzechów które sa powodem gniewu Bożego sądu i piekła.

Ewangelia św. Marka 9:44 Gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.

Przerazajace jest to twoje wysylanie wszystkich twoich oponentow do ognistego piekla....
Sami się wysyłają, bo nie chcą uwierzyć w prawdę objawioną. Ja nie mam władzy wysyłać kogokolwiek,

Jezus przekazywal grzesznym ludziom ewangelie o Krolestwie Bozym....a nie horror o piekle ognistym.... :eek:
Doczytaj Biblię, tam napisano że nie można być zbawionym jełśi nie pozna się własnej grzeszności i straszliwych konsekwencji grzechu. Kiedy człowiek pozna straszny swój stan ma powód do pokuty i woła do Boga o zbawienie. To co głosisz to tanie zbawienie za tanią rzecz.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 21 lis 2017, 23:12

KAAN pisze: To co głosisz to tanie zbawienie za tanią rzecz.



No coz, KAAN...do ciebie nalezy tutaj ostatnie slowo z racji wladzy, jakiej ci udzielono... :->

Mysle, ze dobrze pelnisz swoja powinnosc.

Z ogromnym zainteresowaniem czytalam wszystkie twoje posty ...nawet te o piekle ognistym....

Wiele dzieki tobie zrozumialam.... :->

Chce ci serdecznie podziekowac za mozliwosc pisania na tym forum...i za wszystkie twoje posty, w ktorych widac zdecydowanie , jak bardzo jestes konsekwentny w tym co robisz i w co wierzysz....

Dziekuje rowniez wszystkim innym osobom, z ktorymi mialam przyjemnosc tutaj pisac.

Poniewaz jednak moje przemyslenia wywolaly tak ogromne oburzenie i zgorszenie forumowych protestantow, podjelam decyzje, ze w tej sytuacji pozegnam sie z wami, zanim mnie zbanujecie, czy zamkniecie na zakaznym.... :->

Zycze wam wszystkim wiele swiatla w dzialaniu na rzecz prawdziwego Kosciola i...przepraszam za zaburzenie waszego swietego spokoju... :->

Pozdrawiam wszystkich w Duchu i Prawdzie.


PS...Powyzszym postem koncze swoj aktywny pobyt na forum... :-> :heart: :heart:


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 22 lis 2017, 10:40

Motyl pisze:
KAAN pisze: To co głosisz to tanie zbawienie za tanią rzecz.
No coz, KAAN...do ciebie nalezy tutaj ostatnie slowo z racji wladzy, jakiej ci udzielono... :->
Uprawiasz politykę, dyskusja nie zależy od jakiejś władzy, piszę po prostu jak wygląda twój pogląd w konfrontacji ze Słowem Bożym.
Poniewaz jednak moje przemyslenia wywolaly tak ogromne oburzenie i zgorszenie forumowych protestantow, podjelam decyzje, ze w tej sytuacji pozegnam sie z wami, zanim mnie zbanujecie, czy zamkniecie na zakaznym.... :->
Nikt cię nie zbanuje, za poglądy na tym forum się nie banuje, uważam że piszesz w sposób łagodny, bez agresji i w czasie przebywania na forum zbliżyłaś się do prawdy. Porównując początek twojego działania i obecnie jest duży postęp. Sądzę, ze przeżywasz kolejny etap w poszukiwaniu prawdy. Ja i inni protestanci muszą odpowiadać ci wskazując na prawdę i jakie problemy są zawarte w twoim zrozumieniu Ewangelii. Zbawienie Boże, Pan Jezus, Ewangelia są to zbyt ważne tematy, aby można było pozwolić sobie na jakiś fałsz, lub pomieszanie.
..przepraszam za zaburzenie waszego swietego spokoju... :->
Oj, nie przesadzaj, jesteś po prostu kolejną osobą która poszukuje i różnica zdań może u ciebie wywołać negatywne uczucia, ale jest to nieuniknione, ktoś musi mieć rację a ktoś mylić się. Konfrontacja wobec Słowa Bożego określa kto jest w prawdzie a kto błądzi i musi zrewidować swoje poglądy.
PS...Powyzszym postem koncze swoj aktywny pobyt na forum... :-> :heart: :heart:
Mam nadzieje że wrócisz :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 22 lis 2017, 14:57

Ewidentnie ogień nieugaszony istnieje jak go zwał tak go zwał czy piekło czy jezioro ognia kwestia tylko czy ludzie będą tam długo czy chwile i umrą w tym ogniu , to kwestia czasu pobytu a ogień oczywiscie istnieje jak najbardziej, robak jakiś tam nieśmiertelny tez, no nam nieznany z biologii przygotowane to jest djabłu i jego aniołom no i ich poplecznikom jak widać też.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: kontousunieteMtl » 05 gru 2017, 20:18

KAAN pisze:Mam nadzieje że wrócisz :)



Wpadam na moment , aby dokonczyc moja mysl o karze jaka Bog przewidzial dla zlych ludzi ....a wlasciwie dokonczy ja czlowiek, ktory zabiera glos na ten temat w ponizszym linku...a ktory to glos jest identyczny z moim....w kazdym najdrobniejszym szczegole...:


https://www.youtube.com/watch?v=ljPSq1tR4EM


Pozdrawiam cie , KAAN.... :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 12 gru 2017, 19:36

Fajny wykład nie docenia tego tylko ci co sa zafiksowani na sztywno na katolickiej wielkiej męce, uciekajcie jak najdalej od nauk katolickich.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 15 gru 2017, 09:54

Ci co nie wierzą w wieczne cierpienie w piekle głoszą tanią krew Pańską. Krew Syna Bożego jest warta dla nich tyle co rzekoma sekunda unicestwienia bezbożnika.
Jak wielka jest łaska Pańska w zbawieniu tak wielka jest kara dla tych co nie wierzą.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 18 gru 2017, 23:06

Nie jestem w stanie wyobrażać sobie Biga jako tak okrutną istotę która przez wieczność będzie stosować niekończącą się karę takim nędznym istotom co zbłądziły, czy zlekkceważyły swoje zbawienie będąc nierzadko zwiedzionym , ja po prostu nie wierzę w to ze Bóg nie jest sprawiedliwy i że tak straszliwie ukarze kogoś co żył parę lat na tym świecie trochę narozrabiał a dostaje za to bardzo niewspólmierną karę do uczynków czyli wieczną mękę i cierpienie , Nie wierzę ze Bóg jest tak zły, nie wierz etez ze Bóg da swojego ducha ożywiającego żeby ci ludzie zyli wiecznie tylko w celu cierpienia. Nigdzie w Biblii nie jest napisane że człowiek jest nieśmiertelny a wprost przeciwnie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: nan » 19 gru 2017, 15:35

"aby każdy, kto w niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne" a nie, "aby każdy, kto w niego wierzy, nie cierpiał wiecznych mąk przez nieskończoną ilość czasu, ale miał życie wieczne". Biblia nie mówi, że dusza jest nieśmiertelna, tylko Bóg jest nieśmiertelny i wieczny, życie wieczne będzie nagroda dla tych, którzy w Jezusa uwierzyli.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 19 gru 2017, 19:49

Chętnie bym podważyła ale nie mam jak bo jednak to prawda. Podważe natomiast wszystko czego uczy kościół antychrysta , tak juz mam


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 19 gru 2017, 20:22

Co katolickie nie jest Biblijne niestety


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 19 gru 2017, 22:18

magda pisze:Nie jestem w stanie wyobrażać sobie Biga jako tak okrutną istotę która przez wieczność będzie stosować niekończącą się karę takim nędznym istotom co zbłądziły,
Nie umiesz sobie wyobrazić ogromu zła grzechu, który musi zostać osądzony i ukarany przez Sprawiedliwego Boga zgodnie z prawem które ogłosił. Brak takiego rozpoznania istoty twojego grzechu może być istotną przeszkodą w twoim nawróceniu i zbawieniu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: magda » 19 gru 2017, 23:22

Ja rozumiem bardzo dobrze okropność grzechu i rozumiem sprawiedliwość Bożą i wiem ze kara za grzech nie jest wieczna męka a śmierć taka karę ustalił Bóg nie ja , Wieczna męka to wymysł katolicki palenie ludzi dla ich cierpienie też juz katolicy stosowali niestety nie udało im sie to robić przez wiecznosć bo człowiek umierał więc to jest ich marzenie zeby męczyć w ogniu nieśmiertelnych . Nigdy nie uwierzę w katolickie rzeczy. Bóg to nie inkwizycja in karze sprawiedkiwie tak jak obiecał a nie wzoruje się na inkwizycji.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy forum jest inwigilowane?

Postautor: KAAN » 20 gru 2017, 10:16

magda pisze:Ja rozumiem bardzo dobrze okropność grzechu i rozumiem sprawiedliwość Bożą i wiem ze kara za grzech nie jest wieczna męka a śmierć taka karę ustalił Bóg nie ja ,
Znaczy że nie znasz ani mocy grzechu i nie znasz sprawiedliwości Bożej. Słowo Uczy o wieczej karze za grzech nieodpuszczony:
Ewangelia św. Marka 9:43 A jeśli cię gorszy ręka twoja, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie wejść kaleką do żywota, niż mieć dwoje rąk, a pójść do piekła, w ogień nieugaszony,
44 Gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.
Łuk 16:19-31
Objawienie św. Jana 14:11 A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.
Objawienie św. Jana 20:15 I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.
Objawienie św. Jana 20:10 A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.


Wieczna męka to wymysł katolicki
To kara przewidziana dla wrogów Pana Boga. To Pan Bóg stworzył piekło dla grzeszników. Niewiara w wieczne piekło to wymysł adwentystyczny sprzeczny z Biblią.

Bóg to nie inkwizycja in karze sprawiedkiwie tak jak obiecał a nie wzoruje się na inkwizycji.
Pan Bóg ustanowił miejsce męki (p. Łuk 16) zanim powstało chrześcijaństwo i katolicyzm.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości