Podkłady do pieśni

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
polk
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Podkłady do pieśni

Postautor: polk » 17 paź 2017, 15:00

Witam, szukam podkładów do pieśni żeby wykonywać je w zborze. Chodzi o popularne pieśni, takie które zbór też będzie mógł śpiewać. Podkład najlepiej fortepianowy, lub taki który będzie brzmiał jak najmniej sztucznie.
Może być w mp3, chyba że są jakieś programy, które dodatkowo wyświetlają słowa (nie znam się na tym za bardzo). Jak nie to mogą być same pliki dźwiękowe.

Dziękuje za wszelką pomoc! :)

Awatar użytkownika
Yoko
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Re: Podkłady do pieśni

Postautor: Yoko » 17 paź 2017, 17:39

Mam problem z określeniem "popularne pieśni", gdyż dla każdego takie mogą być skrajnie różne :) może dla przykładu podaj kilka tytułów a zobaczę czy mogę pomóc :)

Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18
polk
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: polk » 17 paź 2017, 21:44

Ważne by były chrześcijańskie, jak nie będą znane to się nauczymy. Czy znasz może jakiegoś "chomika", albo stronę WWW?

Awatar użytkownika
Yoko
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: Yoko » 18 paź 2017, 09:09

Nie znam chomika, mam zakupionych kilka podkładów na cele kościelne, aby ludzie mogli się spotykać i uwielbiać Pana Boga kiedy nie ma muzyków (choć wiadomo, że uwielbiać można i bez nich), podkłady są legalne i jeżeli ktoś potrzebuje to mogę podesłać aczkolwiek nie wiem czy przypadną do gustu :) napiszę więcej na priv.

Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18

Wróć do „Wszelka inna pomoc”