mój ojciec korzysta z agencji...

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
InRight
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2017, 18:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

mój ojciec korzysta z agencji...

Postautor: InRight » 23 wrz 2017, 19:11

Dziś się dowiedziałem, powiedziała mi mama, która wcześniej już wszystkiego się domyślała, ojciec coraz mniej ja szanował i wszystko inne co na to wskazuje, a w stosunku do swych dzieci zawsze kochajacy tatuś. W tym momencie świat sie dla mnie jakby sie zawalil, zaraz wracam na uczelnie choc teraz sobie tego nie wyobrazam, zostawie mame sama a to w koncu ona najmocniej cierpi, reszta rodzenstwa ma juz swoje zycie. Nie wiem co robic, ojciec pewnie nawet nie wie ze sie dowiedzialem. Nie wiem po co to pisze tutaj na forum, sam po prostu nie mam z kim o tym porozmawiac, nie wiem co robic, w najgorszych snach nigdy nie spoedziewalem sie tego po nim.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: mój ojciec korzysta z agencji...

Postautor: magda » 23 wrz 2017, 23:24

Ja ci radzę powidz mu ze wiesz i że ma z tym skończyć , dobrze by było żeby całe twoje rodzeństwo wystąpiło do ojca z ultimatum skończenia z tym. Daj mamie wsparcie bo rzeczywiscie dla niej to jest okropne.Nawet jak wyjedziesz to też przeciez mozesz z mama rozmawiać przez telefon, Ja pogadałabym najpierw z ojcem a jak nie odniesie skutku to z rodzeństwem i potem razem z ojcem jakoś wspólnie nie wiem jakiego wyx=znania jest ojciec i mama i ty czy mozecie w razie czego porozmawiać z pastorem .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
InRight
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2017, 18:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: mój ojciec korzysta z agencji...

Postautor: InRight » 25 wrz 2017, 09:29

Ojciec jeszcze do dziś nie wiedział, że mi mama powiedziała. Wiedział jedynie, że siostry wiedza i był wczoraj bardzo na to wściekły na mame. Wieczorem jakby sytuacja sie uspokoiła, zaczeli rozmawiać z mama, a dziś z rana znowu czmychnął nikogo nie informując. Telefonu nie odebrał nawet ode mnie chociaż wiedział, że mama mi "nie powiedziała" w złości napisałem mu sms, że nie ma do kogo wracać. Dziś siostrze może uda się zabirać mame do siebie bo ja nie moge patrzeć na jej cierpienie i nieprzespane noce. Jeszcze wczoraj wieczorem ojciec był w kościele co było na pewno elementem jego gry. Nie wiem być może to wszystko tylko pogorszy dla mnie już i tak przegraną sprawę, bo nie wiem co by się stało dobrze już nigdy nie będzie.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: mój ojciec korzysta z agencji...

Postautor: magda » 25 wrz 2017, 12:04

A moze by pastor z nim porozmawiał jeśli nie skutkują rozmowy z wami. Powiedz ojcu ze ma z tym skończycmi nie niszczyć rodziny , powiedz ze wszyscy przez niego cierpicie i musi coś z tym zrobić bo to trzeba zmienic u tak zostaac nie moze żeby pd tego nie uciekał . Napisz pozew do sądu o alimenty na ciebie i mamę skoro ma na agencje to musi wam dać sporo pieniedzy na zycie , często takie działanie przystopuje faceta jak mu się rozluźni w portfelu a nawet samo to ze sprawa moze zajść aż tak daleko jak sąd też mu da do myślenie , mozna też kazać sie wyprowadzić z domu to też taka utrata wygodnego dachy nad głową do którego był przyzwyczajony działa jak kubeł zimnej wody. Mam sąsiadkę co tak zrobiła sąd sie przychylił i gosciu już nie ma na te agencje. A jak przestanie to mozna zacząc rozmawiać i jakoś ułozyć życie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości