co się dzieje w kościołach.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

co się dzieje w kościołach.

Postautor: magda » 18 wrz 2017, 17:20

Co wy o tym myślicie https://www.youtube.com/watch?v=-3wy8b7PPDM jestem zszokowana ze mamy w protestantyźmie takich niewierzących pastorów , czy to oznacza całkowity upqdek chrześcijanstwa. Jestem tym przestraszona tymi statystykami i innymi rzeczami nie myślałam że jest juz aż tak źle, że djabeł ma już tak wielki procent swoich w kościołach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: co się dzieje w kościołach.

Postautor: kontousunieteMtl » 18 wrz 2017, 17:36

magda pisze:Co wy o tym myślicie https://www.youtube.com/watch?v=-3wy8b7PPDM jestem zszokowana ze mamy w protestantyźmie takich niewierzących pastorów , czy to oznacza całkowity upqdek chrześcijanstwa. Jestem tym przestraszona tymi statystykami i innymi rzeczami nie myślałam że jest juz aż tak źle, że djabeł ma już tak wielki procent swoich w kościołach.



Magda, proponuje , abys zrewidowala dokladnie pojecie KOSCIOL.....

W prawdziwym Kosciele, tym Chrystusowym, nie ma zadnych diablow.....Poczytaj na ten temat w Biblii ....bo uwazam, ze myslenie o Kosciele i dopuszczanie tego typu mozliwosci...ze diably itp...ze takie rozumowanie swiadczy o braku wiary ...tej zbawiajacej.... :->

Jak chcesz byc zbawiona, dopuszczajac takie mysli...? :->


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: co się dzieje w kościołach.

Postautor: magda » 18 wrz 2017, 20:09

To nieprawda ma byc zwiedzenie mają być w kościele wilki w owczych skórach nawet z pośród chrześcijan w kościele wyjdą zwodzicele

1Jo 2:18-19 bw
(18) Dzieci, ostatnia to już godzina.
A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało.
Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina.
(19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas.
Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami.
Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas.

Nie ma teraz bezpiecznego miejsca i wszystkie koscioły są atakowane


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość