PASTOR.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 23 mar 2009, 12:02

Nie znam zadnych takich pastorów.
Ale podaj tą nauké


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 23 mar 2009, 16:24

Codek pisze:Ja chciałbym porozmawiać raczej prywatnie.Na forum jest wielu protestantów dlatego zwróciłem się z tą prośbą.Widzę jednak,że na pomoc liczyć nie mogę.
Napisz na PW moze moge pomóc.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 23 mar 2009, 17:02

Codek wyslalam Ci PW

Puritanie a ja Cie kolejny raz napominam, powsciagnij jezor.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 23 mar 2009, 17:21

A od czego, sibelo, Puritan ma "powściągać jęzor"? Jak mówi zle, to pokaż gdzie i wykaż to, ale to co robisz jak przytyk wygląda, a nie jak upomnienie - bez urazy.


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 23 mar 2009, 18:38

Aksano chodzi mi o wypowiedzi nie w temycie. Mylse, ze po to administracja podzielila to forum na rozne dziely by bylo nam latwiej. Jesli prosimy o modlitwe, to sie modlimy, jesli prosimy o pomoc to pomagajmy a w dziale polemik jest miejsce na wymiane pogladow. Na tym forum dziekie kilku braciom jest niezly smietnik. Z tematu w ktorym ktos sie wita robi sie polemika na 15 stron, a w temacie polemik zaczyna sie polemizowac o Duchu SW a konczy na wystroju kosciola.
Kiedys na innym forum mi w innej sukience zwrocilas uwage, ze pisze nie na temat.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 23 mar 2009, 19:20

sibela pisze:Puritanie a ja Cie kolejny raz napominam, powsciagnij jezor.

Nie przyjmuję takich napomnień. W ten sposób możesz napominać swoje dzieci, ale ja sobie tego nie życzę.
sibela pisze:Jesli prosimy o modlitwe, to sie modlimy, jesli prosimy o pomoc to pomagajmy a w dziale polemik jest miejsce na wymiane pogladow.

W dziale pomocy, pomagam. Mianowicie, wskazuję na fakt, że nie ma sensu poszukiwać niezwykle ucharyzmatycznionch pastorów, wystarczą tacy, którzy znają naukę biblijną.
Codek pisze:Dobrze by było,gdyby to był pastor mający dar rozeznawania duchów.

Ja znam pastora, który niewątpliwie nie ma zdolności przenikania dusz innych ludzi, ale mimo tego polecam go.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 23 mar 2009, 19:21

Wybacz, Sibelo, ale ja coś nie przypominam sobie, żeby do kogokolwiek napisałam coś w rodzaju "powściągnij jęzor" - niemniej, jeżeli czymś kiedyś uraziłam, to bardzo przepraszam. Nie przypominam sobie Twojego nicka, niestety...
Co masz na myśli pod tą "inną sukienką" - bo nie rozumiem...

Co się tyczy porządku - są od tego moderatorzy, a poza tym, nie jesteśmy w armii przecież ;-)

no i sam styl... wybacz, ale "znoście jedni drugich w miłości", a "powściągnij jęzor" jakoś mi zgrzyta...



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości