Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
kaukazo
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2016, 16:21
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Narodzony na nowo , wypełniony Duchem Świętym Boży wojownik .
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: kaukazo » 02 wrz 2016, 16:26

Kochani , tak jak w tytule . Jestem wokalistą i czuję inspirację od Bożego Ducha do grania tego typu muzyki , Ojciec obdarzył mnie konkretnym głosem do metalu , przed nawróceniem słuchałem wiodących diabelskich kapel np Slipknot , Pantera itp itd ale teraz wiadomo . Mam 25 lat , pisze tutaj z nadzieją , że kto ma to przeczytać ten to przeczyta :)

Szalom .


kaukazo
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2016, 16:21
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Narodzony na nowo , wypełniony Duchem Świętym Boży wojownik .
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: kaukazo » 02 wrz 2016, 16:35

Mój numer telefonu to Nie publikujemy na forum danych osobistych. Do tego sluzy funkcja PW (Prywatne Wiadomosci)(jj). Mieszkam aktualnie w małopolsce ale się dostosuję . Do grania razem preferuję narodzonych na nowo ochrzczonych braci :) siostry raczej odpadają , kocham Was ale do ostrego grania raczej nie bardzo :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: Samolub » 02 wrz 2016, 16:38

Ja gram na gitarze, ale gdzie Ty chcesz grać, co i po co. Covery czy nowe utwory? Rock tak, ale metal odpada


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: Jerzy S. » 02 wrz 2016, 17:22

Bracie!
Poznaj historie muzyki chrzescijanskiej chociaz dla poglebienia wiedzy.
Swietny jest Negro Spirituals i Gospel.
Moze znajdziesz jakis wariant posredni...?
Poza tym usun ten telefen z publicznego forum bo to bardzo niebezpieczna sprawa.
Moga cie wrogowie dreczyc a w najlepszym wypadku beda Cie zasypywac reklamami tak ze i tak zmienisz numer.
Na mojego maila dzis przychodzi juz 40 reklam dziennie tak ze trudno mi odnalezc list ktory powinienem przeczytac.


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.
Awatar użytkownika
Volgus
Posty: 45
Rejestracja: 09 sie 2016, 13:45
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Mazury
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: Volgus » 05 wrz 2016, 17:21

kaukazo pisze:przed nawróceniem słuchałem wiodących diabelskich kapel np Slipknot , Pantera itp itd .


:lmao: :lmao: Diabelskie jak nie wiem co :evil:
W jakim stylu chcesz grać coś jak Pneuma? Stryper? A może Horde?
W każdym razie powodzenia ^^ Trzymam kciuki


"Kocha najmocniej, jest najłaskawszy i najbardziej miłosierny oraz współczujący. Jest cierpliwy, pełen dobroci i prawdy. Przebacza nieprawość, przestępstwo i grzech. Nagradza tych, którzy szukają Go gorliwie. Jest najsprawiedliwszy, a w Swych sądach straszny. Nienawidzi grzechu i winnego nie oszczędzi."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: magda » 05 wrz 2016, 21:59

metal to najgorsza muzyka a do tego djabelska. Jak chrzescijanin moze grać metal nie mieści mi sie w głowie


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Remigiuszk
Posty: 3
Rejestracja: 01 sty 2017, 13:48
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: Remigiuszk » 02 sty 2017, 05:35

To że coś nie mieści się w głowie ludziom nie znaczy że jest złe... to jak nie mieściło się w głowie że można podskakiwać w czasie uwielbienia Boga żonie Dawida i pokazywać przez to goliznę a argumentem może być np dotarcie do tych którzy sobie taką inną estetykę cenią z przesłaniem Jezusa więcej miłości mniej potępienia innych polecam to działa nawet na troli i ateistów


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam zespołu HEAVY METALOWEGO

Postautor: christianinroman » 06 sty 2017, 21:49

Kaukazo, Volgus i Remigiuszek. Jak możecie wmawiać innym forumowiczom, że muzyka heavy metalowa jest od Świętego Boga i że taką muzyką można wielbić Jezusa. Gdy byłem młodym człowiekiem to słuchaniem i śpiewaniem za wykonawcą takiej muzyki wielbiłem szatana ,arcyzwodziciela. Proponuję usunąć ten temat, że chyba ci Panowie się nawrócą.



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości