Nie wiem jak to ubrać w słowa

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 20 mar 2009, 13:06

(18) Jeżeli to jest możliwe, o ile to od was zależy, żyjcie w zgodzie ze wszystkimi ludźmi.
(List do Rzymian 12:18, Biblia Tysiąclecia)

Czy twoja decyzja przyniesie pokój?

Dopuki nie jestes w stanie im udowdnic ze jestes SAMODZIELNYM meszczyzna - inne madre decyzje, samoutrzymanie, itp to i tak cibie nie beda sluchac chcbys mial 35 lat :)

zachecam do
- uswiecenia
- poznawania Biblii.
- pokory
- szacunku dla rodzicow i okzywanie im maksymalnej milosci .

O ile nie wbedziesz mial 100% pewnosci ze Jezus nakazuje ci im to powiedziec to lepiej zachowywa pokój i swiadczyc i wzrastac w Bogu w pokoju.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 20 mar 2009, 16:56

juliane ;-)
Chyba niewielu czytało moją wiadomość w ShoutBoxie, którą zamieściłem przed paroma dniami.
Otóż niedawno za sprawą pewnych okoliczności pokazałem rodzicom jak kłamie kościół katolicki, chodziło w tym przypadku o drugie przykazanie, i przedstawiłem im co pisze o tym w Biblii. Efekt: matka w ogóle się tym nie przejęła a ojciec stwierdził że "ja będę księzy pouczał".
Ale może z czasem coś osiągnę. :)



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości