Homoseksualizm a wykluczenie.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Imperator » 15 lut 2016, 08:35

W takie rzeczy wierza homosexualisci, wybor z inch wlasnych forow:

Obrazek

W ktore rzeczy wierzysz Arek?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 08:39

Imperator pisze:W takie rzeczy wierza homosexualisci, wybor z inch wlasnych forów


Dlaczego przypisujesz mi cechy ,,gorszej" grupy homoseksualistów? Zapewniam Cię, że ja z takimi osobami ze środowiska homoseksualistów nie utożsamiam się. Pośród heteroseksualistów też są takie osoby :)


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Imperator » 15 lut 2016, 08:43

arek0702 pisze:
Imperator pisze:W takie rzeczy wierza homosexualisci, wybor z inch wlasnych forów


Dlaczego przypisujesz mi cechy ,,gorszej" grupy homoseksualistów? Zapewniam Cię, że ja z takimi osobami ze środowiska homoseksualistów nie utożsamiam się. Pośród heteroseksualistów też są takie osoby :)


Zglosilem ciebie do twej wlasnej organizacji za hejt.

Idziemy dalej, zalety adopcji dzieci przez pare gejow. Pierwszy artykul chwali progresywnosc i wspanialosc tych dwoch panow. Drugi opisuje jak okazalo sie ze sa pedofilami.

Obrazek


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 08:47

Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się takiego przebiegu rozmowy. Zamiast rozważać co mówi na ten temat Biblia, głównym celem wielu osób była ,,nagonka" na homoseksualistów. Przyznam że jestem rozczarowany Waszą postawą.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Imperator » 15 lut 2016, 08:49

arek0702 pisze:Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się takiego przebiegu rozmowy. Zamiast rozważać co mówi na ten temat Biblia, głównym celem wielu osób była ,,nagonka" na homoseksualistów. Przyznam że jestem rozczarowany Waszą postawą.


Ktore wideo dr White juz obejrzales?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 08:52

Imperator pisze: Ktore wideo dr White juz obejrzales?


Wczoraj oglądałem wszystkie filmiki z linków, które otrzymałem.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Imperator » 15 lut 2016, 08:57

arek0702 pisze:
Imperator pisze: Ktore wideo dr White juz obejrzales?


Wczoraj oglądałem wszystkie filmiki z linków, które otrzymałem.


Klamiesz. Czasu by ci nie starczylo. Dr White zrobil wiele kilkugodzinnych programow obalajacych gejowskie argumenty "biblijne". Ktory konkretnie film obejrzales i wypisz z czym w argumentacji dr White sie nie zgadzasz abysmy mogli rozpoczac rozmowe.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 09:06

Imperator pisze: Zglosilem ciebie do twej wlasnej organizacji za hejt


Mówiąc o ,,gorszej" grupie homoseksualistów mówiłem o osobach, które nie stosują się do zasad Ewangelii, nie przestrzegają czystości - są grzesznikami. Takie osoby są również pośród heteroseksualistów. Odnośnie Dr White'a, w każdym z filmików przedstawia podobne argumenty. Nie zgadzam się głównie z tym że Biblia nazywa homoseksualizm grzechem, o czym pisałem wczoraj.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: konto skasowane » 15 lut 2016, 09:08

Twoja ignorancja ma jakieś granice? Uważasz że adopcja to zabawa i można sobie dziecko brać a potem oddawać? Może wypadałoby się wcześniej zastanowić jaki to może mieć wpływ na dziecko? Dziecko, które adoptowane zostało w wieku 2 lat a chciało odebrać sobie życie w wieku 16. Bo dopiero w takim wieku zaczyna samodzielnie rozróżniać dobro od zła. Duma i egoizm którym się kierujesz nie pozwalają ci myśleć inaczej, chęć dorównania innym, i upór w proklamowaniu że zło jest dobre. Jakim trzeba być podłym człowiekiem żeby kierować dziecko do specjalisty które brzydzi się zboczeniem a nie widzi tego że to właśnie jego jest wina że zniszczył komuś życie. I to mówi ten "obrońca miłości". Właśnie pokazałeś jak ta twoja miłość wygląda. Żal mi takich ludzi jak ty.


.
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 09:15

dr.sky pisze: Żal mi takich ludzi jak ty.


To ,,zło" dało dziecku miłość, dom i rodzinę. Prawdopodobnie dziecko było dręczone przez rówieśników, tak więc należałoby rozmawiać z dzieckiem, a nie zrzucać winę na rodziców.
Już raz zgłosiłem Cię do administratora, a Ty ponownie zachowujesz się w taki sposób. Celem utworzenia tematu była dyskusja ,,homoseksualizm a Biblia", a nie ucieczki osobiste i wzajemne obrażanie się, co nagminnnie robisz.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Imperator » 15 lut 2016, 09:15

arek0702 pisze:
Imperator pisze: Zglosilem ciebie do twej wlasnej organizacji za hejt


Mówiąc o ,,gorszej" grupie homoseksualistów mówiłem o osobach, które nie stosują się do zasad Ewangelii, nie przestrzegają czystości - są grzesznikami. Takie osoby są również pośród heteroseksualistów. Odnośnie Dr White'a, w każdym z filmików przedstawia podobne argumenty. Nie zgadzam się głównie z tym że Biblia nazywa homoseksualizm grzechem, o czym pisałem wczoraj.


Dr White podaje wiele argumentow dlaczego homosexualizm jest grzechem. W roznych podaje rozne argumenty rozbrajajac czolowych "chrzescijanskich" apologetow homo.

Ktory film? Jakie konkretnie argumenty? Nie mow ogolnikami jakbys zadnego nie obejrzal.

Dlaczego deprecjonujesz bogactwo roznorodnosci istniejace w homoseksualnej wspolnocie i uwazasz sie za lepszego? Czyzby pycha przez ciebie przemawiala?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 09:20

Imperator pisze:
Dlaczego deprecjonujesz bogactwo roznorodnosci istniejace w homoseksualnej wspolnocie i uwazasz sie za lepszego? Czyzby pycha przez ciebie przemawiala?


Nie przemawia przeze mnie pycha, lecz stwierdzam, że łamanie zasad czystości jest grzechem. I przykładem tego są wypowiedzi z forów które umieściłeś. Takie osoby występują również pośród heteroseksualistów.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: konto skasowane » 15 lut 2016, 09:48

@To ,,zło" dało dziecku miłość, dom i rodzinę.
Masz rację. ZŁO dało dziecku złą miłość w złym domu. Ktoś pytał się dziecka o zgodę czy chce tego, czy są to raczej ustalenia między dorosłymi?
Zrzucając odpowiedzialność na innych a nie na siebie dowodzisz, że kierujesz się egoizmem a nie miłością. A to znowu oznacza, że nie wypełniasz przykazań miłości względem bliźniego i jesteś skrajnie nieodpowiedzialny i nie dojrzały. To jest cały czas w temacie homo vs Biblia. Nie odwracaj kota ogonem tylko się ustosunkuj bo stosujesz demagogię a argumentów brak.


.
arek0702
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 14:51
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: arek0702 » 15 lut 2016, 09:54

dr.sky pisze: To jest cały czas w temacie homo vs Biblia. Nie odwracaj kota ogonem tylko się ustosunkuj bo stosujesz demagogię a argumentów brak.


Ale dlaczego zwracasz uwagę tylko na dziecko któro jest niezadowolone z życia w takiej rodzinie? Mogę Ci wysłać mnóstwo przykładów szczęśliwych dzieci żyjących w rodzinach jednopłciowych - takie rodziny występują również w Polsce.

EDIT: http://www.focus.pl/czlowiek/dzieci-gej ... epiej-9107


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Homoseksualizm a wykluczenie.

Postautor: Imperator » 15 lut 2016, 10:01

arek0702 pisze:
dr.sky pisze: To jest cały czas w temacie homo vs Biblia. Nie odwracaj kota ogonem tylko się ustosunkuj bo stosujesz demagogię a argumentów brak.


Ale dlaczego zwracasz uwagę tylko na dziecko któro jest niezadowolone z życia w takiej rodzinie? Mogę Ci wysłać mnóstwo przykładów szczęśliwych dzieci żyjących w rodzinach jednopłciowych - takie rodziny występują również w Polsce.

EDIT: http://www.focus.pl/czlowiek/dzieci-gej ... epiej-9107


Porozmawiajmy o tym chlopcu:

Obrazek


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości