sex oralny przed slubem

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Ferryman
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2016, 09:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Ferryman » 08 sty 2016, 12:42

Można by też Boga zapytać o ten sex przed ślubem, no i wtedy co On na temat ślubu ma do powiedzenia, też.


A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

https://youtu.be/8kNwvIEQsg0
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: konto skasowane » 08 sty 2016, 12:49

Ale że jak ty chcesz Boga zapytać? Co Bóg tobie odpowie?


.
Awatar użytkownika
Ferryman
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2016, 09:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Ferryman » 08 sty 2016, 13:24

No chyba jedynym błędem jaki popełnić można to Boga nie pytać! To trzeba zrobić, nie można tylko o tym mówić. Czy Bóg stworzył człowieka z jakimiś trudnościami w komunikacji ze sobą?


A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

https://youtu.be/8kNwvIEQsg0
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Oberyn. » 08 sty 2016, 13:55

Ale to jest kuszenie Boga. Po co pytać o coś o czym Bóg wyraźnie mówi w swoim Słowie. Pytać będą osoby, które chcą odpowiedzi według własnych widzimisię tak jak Baalam. Bóg raz mu powiedział nie, ale on drugi raz zapytał i Bóg powiedział: idź z nimi. Czy Bóg zaprzeczył sam sobie? Nie, puścił go na własną zgubę. Raz danego Słowa przez Boga się nie podważa.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: konto skasowane » 08 sty 2016, 14:00

Farryman myśli, że jak ładnie poprosi lub zapyta, to nagle wszystko będzie mu wolno :D


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: magda » 08 sty 2016, 16:07

No zapytać można w takim wypadku jeśli ludzie nawerócili sie po wielu właśnie przygodach jak to ma być lub jak się nawrócili juz zyjąc ze sobą, W biblii nie ma takich przykładów no np sa przykłady ze ktoś sie ożenił z nieżądnicą ale nie ma przykładu że ktoś juz żyja sbie na kocią łapę i sie np nawraca , co ma zrobić przestać ? czy kontynuować .?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: konto skasowane » 08 sty 2016, 16:15

Należy uświęcać się, zatem pozostaje:
1) Jeżeli jedna z osób wybiera uświęcenie, to informuje o tym drugą osobę i albo chcą żyć wspólnie szanując siebie na wzajem i biorąc ślub, żyjąc do tego czasu czysto. Na zasadzie "kto kradnie, niech kraść przestanie"
2) Lub należy się rozejść kiedy w przypadku braku zrozumienia występuje szantaż emocjonalny i pretensje oraz namawianie do grzechu. Wg słów "Nie chodźcie w jednym jarzmie z niewierzącymi"


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: magda » 08 sty 2016, 18:25

Nie wiem jak was ale mnie jakoś razi ten tytuł wątku na tym forum , Jak sie wrzuci sprośny obrazek to interweniujecie a ten tytuł wam nie przeszkadza?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Ferryman
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2016, 09:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Ferryman » 09 sty 2016, 01:01

Tak sobie pomyślałem, może też dzięki Bogu, bo ja sam z siebie to przyznam że już niewiele myślę :) Taka czynność "usta - usta" może uratować życie, podobnie masaż serca, jak też inne masaże, obmywania stóp i nie tylko. Taki więc Lekarz czy Nauczyciel jak Jezus pojmuje niejako "za ZONE" kobietę która wcale może mu się nie podobać, a jednak robi to bo dzięki Bogu kocha człowieka jako pacjenta i wtedy faktycznie jest tam "ta miłość Boża" która należy do sfery Łaski Bożej. A to może być różnie rozumiane przez samą pacjentkę, a co dopiero przez świadków takiego leczenia. A przecież ogromny to ogień i jakże oczyszczajacy. A może się to komuś wydawać obrzydliwe. A to jest przecież starotestamentowy problem szczególnie przedstawiony w Domu Labana w którym Jakub nie może dotrzeć do tej którą kocha, a to faktycznie Ona potrzebuje Jego pomocy. Popatrzcie na te starotestamentowe eksperymenty, podstępy, nieporozumienia i celowe działania manipulacyjne właśnie w świetle prymitywnej antycznej medycyny i Medycyny jako drogi Cudów Bożych. Tak że ten temat faktycznie brzmi rażąco jeśli "sex" jest uznawany jako "przyjemność sama w sobie" i mówimy o "uprawianiu seksu" tak jak o uprawianiu jakiegoś sportu nie rozumiejąc do czego faktycznie to służy jako widziane przez pryzmat Wiedzy Bożej i z Bożego punktu widzenia.


A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

https://youtu.be/8kNwvIEQsg0
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: konto skasowane » 09 sty 2016, 07:13

Co ma usta usta do seksu? Zaczynasz bredzić Ferryman.


.
Awatar użytkownika
Ferryman
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2016, 09:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Ferryman » 09 sty 2016, 07:56

To zależy od punktu widzenia. Anglicy nazywają to pocałunkiem życia. Warto znać nazwy tego samego w różnych językach, by nie sżydzić z kogoś że bredzi.


A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

https://youtu.be/8kNwvIEQsg0
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: konto skasowane » 09 sty 2016, 07:59

Hahaha :D jakie głupoty. Jak pójdziesz do urologa to będziesz mówił że miałeś z nim seks bo dotykał cię w miejsca intymne z twojego punktu widzenia :D ogarnij się chłopie. Nie wypisuj tu takich bredni bo się kompromitujesz.


.
Awatar użytkownika
Ferryman
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2016, 09:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Ferryman » 09 sty 2016, 08:12

No widzę wyraźnie że czegoś nie łapiesz. Może doczytaj dokładnie Jakub w domu Labana. Wtedy zrozumiesz pojęcie ślubu, bo o tym jest ten temat. A przez to chciałem powiedzieć że aby kogoś dotknąć to nie trzeba zaraz brać z nim, czy z nią ślubu prawda? Wydarzenia Jakub w Domu Labana mają podłoże medyczne i tam właśnie dochodzi do zderzenia dwóch szkół i zamiany ról. To nie żadne głupoty, wystarczy głębiej pomyśleć, albo może pomodlić się o Bożą pomoc w tym.


A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

https://youtu.be/8kNwvIEQsg0
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: konto skasowane » 09 sty 2016, 08:14

A ktoś tutaj pisał że nie można się dotknąć? Bo ja tylko widzę żeby nie grzeszyć razem. Nie wiadomo zatem o co tobie chodzi.


.
Awatar użytkownika
Ferryman
Posty: 41
Rejestracja: 08 sty 2016, 09:48
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: sex oralny przed slubem

Postautor: Ferryman » 09 sty 2016, 08:35

Pomyśl. Jakub poślubił tylko jedną kobietę. A jednak jakieś reguły powodowały że trafiał do namiotów innych kobiet które nie były Jego żonami. Radzę przemyśl tę opowieść bo ona doskonale omawia ten temat, bo niby co oni w tych namiotach bez ślubów robią skoro rodzą się z tego dzieci? Najwyższy czas zacząć nauczać dzieci poprawnie żeby przestały zadawać takie pytania! I przestać oskarżać dzieci o to że grzeszą i krzywdzić je podejrzeniami i oskarżaniem na forum zboru, bo przecież do tego się to sprowadza. Czas zmartwychwstać dr.sky.


A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

https://youtu.be/8kNwvIEQsg0

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości