Czy ktoś nam pomoże?

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 08 maja 2009, 22:04

Twój powyższy post, Ann, jest zlepkiem złośliwych inwektyw... Nie imputuj mi "roztrząsania zawartości cudzych portfeli" bo zwyczajnie rzucasz kalumnie...

Zastrzegłam kilka razy, że nie namawiam do dorównywania najbiedniejszym - oślepłaś, że mi zasobnymi domami przed nosem trzęsiesz?

Jeżeli nie rozumiesz o czym mowa, to się usiądź i zastanów, a nie zabieraj się niezwłocznie za sączenie jadu bo ci się przelewa... opory czasem mam Twoje posty otwierać - zawsze pełne złości, a i przekrętami się nie brzydzisz...

Pożądanie mi wciska... zobacz wpierw na siebie - jaki poziom reprezentujesz, a potem się zabieraj za szkalowanie innych... farsa jakaś... :-/


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 08 maja 2009, 22:17

Axanna pisze:Twój powyższy post, Ann, jest zlepkiem złośliwych inwektyw... Nie imputuj mi "roztrząsania zawartości cudzych portfeli" bo zwyczajnie rzucasz kalumnie...

Zastrzegłam kilka razy, że nie namawiam do dorównywania najbiedniejszym - oślepłaś, że mi zasobnymi domami przed nosem trzęsiesz?

Jeżeli nie rozumiesz o czym mowa, to się usiądź i zastanów, a nie zabieraj się niezwłocznie za sączenie jadu bo ci się przelewa... opory czasem mam Twoje posty otwierać - zawsze pełne złości, a i przekrętami się nie brzydzisz...

Pożądanie mi wciska... zobacz wpierw na siebie - jaki poziom reprezentujesz, a potem się zabieraj za szkalowanie innych... farsa jakaś... :-/

Axanno, myślę, że w tym przypadku Anna nie miała złych intencji, a Ty trochę niepotrzebnie odniosłaś to tak osobiście do siebie.
Odnośnie tematu, to moim zdaniem prawda leży po środku, tzn. jest prawdą to co Ty piszesz i jest prawdą co pisze Anna.
RÓWNOWAGA- uniwersalne słowo ;)


Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 09 maja 2009, 14:28

ciach ciach. przestańcie się zachowywać, jak sąsiadki przy kawie i nauczcie się trudnej sztuki wbijania ELEGANCKICH szpilek


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
cycler
Posty: 384
Rejestracja: 29 cze 2008, 12:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: cycler » 07 sie 2009, 20:53

Nie wiem czy o tym pisałem, ale istniej możliwość pomocy naszej działalności przez dodawania baneru ChGK na swojej stronie internetowej.

Obecnie( 7.08 2008) nasz baner można zobaczyć m.in tu: www.petlabeskidzka.pl (strona kolarska- organizatorem wyścigu jest wierzący człowiek)

i tu : www.chwz.gliwice.pl

Baner można pobrać z http://www.emaus.zgora.pl/chgk/artykuy

Jest to miły gest, ale przede wszystki pomoc w promowaniu mlodej działalności chrześcijańskich kolarzy

Z góry dziękujemy za takie wsparcie. Jest to bardzo pomocne :)



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości