prosze o klik - deklaracja przeciw planom UE

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 19 lis 2008, 11:41

15. Wtedy ojciec i matka jej wezmą i przyniosą dowody dziewictwa tej dziewczyny do starszych miasta, do bramy,
16. A ojciec dziewczyny powie do starszych: Moją córkę dałem temu mężczyźnie za żonę, lecz on uprzykrzył ją sobie
17. I oto wytacza ubliżające zarzuty, mówiąc: Stwierdziłem, że twoja córka nie była dziewicą; lecz tu są dowody dziewictwa mojej córki; i rozłożą bieliznę przed starszymi miasta,


Co to było, te dowody dziewictwa?


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 19 lis 2008, 13:24

ann_in_grace pisze:Prawo. Gdzie Ewangelia

Jezus jest wyznacznikiem dobrej nowiny, skoro Jezus pisal palcem po ziemi - to wystarczy za wskazowke - to jest Ewangelia czyli Prawo (nigdzie - poza urojeniami blednowierczych teologow - nie ma przeciwstawienia Prawa i Ewangelii, "idzcie precz ode mnie, ktorzy czynicie nie-Prawo-sc" powie Jezus do tych ktorzy nie podporzadkowali sie Ewangelii).

BTW - to nie ja zalozylem watek, wiec pytanie powinno isc do zalozycielki watku. Czy to nie z Prawa wiemy, ze aborcja i sodomia jest jaka jest?


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 19 lis 2008, 13:26

Cynthia pisze:tu są dowody dziewictwa mojej córki; i rozłożą bieliznę
Cynthia pisze:Co to było, te dowody dziewictwa

coś, co w oczach Boga i ludzi bylo wystarczajacym dowodem - zamykajacym usta oskarzycielom...
DOWODY - nie poszlaki.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 19 lis 2008, 13:31

sibela pisze:gdyba mam Jonatanka usunela ciaze (a miala do tego prawo w mysl swiatowej mody) to ja nie bylabym mama

No tak - ale komunia z polityka Watykanu nie ma z tym nic wspolnego - i po takim klikaniu aborcji bedzie tyle samo albo nawet wiecej, bo nie o mordowanie dzieci tu chodzi - tylko o to aby pokazac ze Sibela jest stronnikiem akcji inspirowanych przez Watykan. A skoro maja tyle zwolennikow - to moze z kasy panstwa (jakiegos) da sie wyrwac troche pieniedzy na centrum kultu "Maryi Xianskiej patronki nienarodzonych i matek ktore nie zgodzily sie na aborcje" lub rownie powiazany cel.
Moze nawet 100% wyciagnietych w ten sposob pieniedzy pojdzie dla jakiegos "ojca dyrektora" na jacht (wole to niz aby poszlo na pomnik i centrum kultu, choc wiadomo ze centrum kultu to inwestycja o wyzszej stopie zwrotu)


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 19 lis 2008, 16:31

dziwne masz poglady Chrzescijaninie jak na chrzescijanina


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 19 lis 2008, 18:11

sibela pisze:dziwne masz poglady

prosze jasniej - czy to ze nie chce chodzic razem w obcym jarzmie z watykanskimi niewiernymi?
Czy idzie dwóch razem, jeżeli się nie umówili? (Amos. 3:3)
nie umawialem sie z rzymska wszetecznica - nie bede zasiadal w gronie jej szydercow
Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców, (Ps. 1:1)


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 19 lis 2008, 18:13

ann_in_grace pisze:chodzi o podstawy - jak jestesmy zbawiani

zbawienie jest z laski Chrystusa, przez wiare w Chrystusa, na podstawie ofiary Chrystusa, jesli ktos glosi inaczej - niech bedzie przeklety
i nie wmawiaj mi prosze ze do zbawienia konieczne jest klikniecie w link ktory przygotowali watykanskie slugusy


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 19 lis 2008, 19:51

Ann ja tez mam takie wrazenie


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 19 lis 2008, 19:54

chrzescijanin pisze:
Cynthia pisze:tu są dowody dziewictwa mojej córki; i rozłożą bieliznę
Cynthia pisze:Co to było, te dowody dziewictwa

coś, co w oczach Boga i ludzi bylo wystarczajacym dowodem - zamykajacym usta oskarzycielom...
DOWODY - nie poszlaki.


Nie ma takich dowodów.


Obrazek

Nasz Pan jest wszechmogący.

http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 19 lis 2008, 23:48

Cynthia pisze:Nie ma takich dowodów

Wedlug Autora Biblii byly.
Wystarczajace mocne aby milujacy Bog pozwolil takie, ktore nie byly chronione owymi dowodami - kamienowac (a to malo przyjemna smierc, pominawszy fakt, ze powatpiewac w wystarczalnosc takich dowodow to powatpiewac w milosierdzie Autora Biblii).
Czy - w swietle slow:
Nie ma takich dowodów
nalezy wyrwac kilka kartek z Biblii - czy odrzucic cala?
ann_in_grace pisze:za malo wybaczenia

wybaczenia komu? czemu?
od wybaczania jest Kto Inny i On robi to dobrze.
Ja moge wybaczyc komus kto mi zawinil, a to jest poza tematem tu, bo dla mnie - surowsze prawo - co do ktorego wyrazilem sie ze by sie przydalo - uchroniloby mnie od kilku bledow, ktore popelnilem jeszcze jako niewierzacy i poczatkujacy wierzacy, niestety brak takiego prawa spowodowal, ze zrobilem kilka rzeczy ktorych sie wstydze i wiem, ze ostrzejsze - zgodniejsze z Biblia ST prawo uchroniloby innych takich glupich mlodziencow jakim ja bylem.
Dzis przez zbyt liberalne prawo ludzie wiklaja sie w rzeczy, ktore potem jak grube sznury wleka sie za nimi - nawet jesli stana sie czlonkami niebianskiej rodziny.
I nie chodzi tylko o zobowiazania alimentacyjne, bo te sa najlzejsze - czasem procz dzieci z najaktualniejszego malzenstwa - wleka sie exzwiazki z ta sama plcia plus 2-3 partnerki - kazda z dziecieciem, ktore owego nawroconego nazywa krotko acz tresciwie: "tata". Zamiast sluzyc Bogu w radosci - taki wierzcy bywa uwiklany w konflikty z ex partnerkami, z obecna zona, wszak kazda z nich chce nakarmic JEGO dzieci z pieniedzy, ktore przynosi, a ktorych nie zawsze jest duzo.
Blizsze Biblijnym wzorcom prawo - swieckie prawo - nie dopusciloby do takich klopotow albo dosc radykalnie zmniejszyloby skale ich wystepowania. Nie ma to nic wspolnego z wybaczeniem lub nie. Strona nie jestem ja, lecz Bog, a Bog bezdyskusyjnie jest chojny w odpuszczaniu.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 19 lis 2008, 23:54

wiem już dlaczego chciałbyś takiego państwa. marzy ci się prezydentura, jako jedynemu obywatelowi?...

bo dla mnie - surowsze prawo - co do ktorego wyrazilem sie ze by sie przydalo - uchroniloby mnie od kilku bledow, ktore popelnilem jeszcze jako niewierzacy i poczatkujacy wierzacy, niestety brak takiego prawa spowodowal, ze zrobilem kilka rzeczy ktorych sie wstydze i wiem, ze ostrzejsze - zgodniejsze z Biblia ST prawo uchroniloby innych takich glupich mlodziencow jakim ja bylem.

prawo świeckie nie jest od tego, żeby chronić głupców przed nimi samymi.
chyba, że jesteś piewcą zamordyzmu.

a za głupotę się płaci.

wybaczenia komu? czemu?
od wybaczania jest Kto Inny i On robi to dobrze.

aha. my możemy tylko osądzać...

ps. zastanawiam się, jak wyglądałby taki test na niewinność. kamień u szyi i w wodę, jak wypłynie to niewinna, jak się utopi, to ma za swoje?


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 20 lis 2008, 00:18

chrzescijanin pisze:
Cynthia pisze:Nie ma takich dowodów

Wedlug Autora Biblii byly.
Wystarczajace mocne aby milujacy Bog pozwolil takie, ktore nie byly chronione owymi dowodami - kamienowac (a to malo przyjemna smierc, pominawszy fakt, ze powatpiewac w wystarczalnosc takich dowodow to powatpiewac w milosierdzie Autora Biblii).
Czy - w swietle slow:
Nie ma takich dowodów
nalezy wyrwac kilka kartek z Biblii - czy odrzucic cala?


Nie potrafisz powiedzieć jakie to dowody. Bo nie ma możliwości, żeby takie były.
Albo kobieta miała szczęście i miała kochającego męża lub kochających rodziców, albo miała nieszczęście bo nikt jej nie kochał i wtedy ...


Obrazek

Nasz Pan jest wszechmogący.

http://cnth.flog.pl/

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości