Lublin/lub Polska - Chrzest wodny od osoby z Duchem Świętym.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Tyreoglobulina
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2013, 18:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Lublin/lub Polska - Chrzest wodny od osoby z Duchem Świętym.

Postautor: Tyreoglobulina » 29 gru 2013, 14:57

Witajcie.
Jestem z okolicy Lublina i pragnę chrztu wodnego. Chce całkowicie poświęcić się Bogu i prosić Go by mnie odnowił i zmienił.

Szukam kogoś ochrzczonego w Duchu Świętym. Najlepiej słyszącego dobrze Pana na co dzień i wykonującego Jego polecenia. Nie tylko czującego Jego obecność.

Ewentualnie myślałem żeby pójść do baptystów.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 29 gru 2013, 18:35

Ewentualnie myślałem żeby pójść do baptystów.

To tak nie działa. A już u Baptystów na pewno nie. ;-)


MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Lublin/lub Polska - Chrzest wodny od osoby z Duchem Świę

Postautor: MMW » 29 gru 2013, 18:57

Tyreoglobulina pisze:Szukam kogoś ochrzczonego w Duchu Świętym. Najlepiej słyszącego dobrze Pana na co dzień i wykonującego Jego polecenia.


Tutaj są spore szanse:

http://www.tworki.eu/

MSPANC :mrgreen:


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Lublin/lub Polska - Chrzest wodny od osoby z Duchem Świę

Postautor: Noemi » 29 gru 2013, 20:49

MMW pisze:
Tyreoglobulina pisze:Szukam kogoś ochrzczonego w Duchu Świętym. Najlepiej słyszącego dobrze Pana na co dzień i wykonującego Jego polecenia.


Tutaj są spore szanse:

http://www.tworki.eu/

MSPANC :mrgreen:


może to dla Ciebie i zabawne ,ale żart raczej kiepski


Tyreoglobulina
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2013, 18:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Tyreoglobulina » 30 gru 2013, 12:50

Może żart i kiepski i na pewno od ducha tego świata, ale nie denerwujmy się : )

Trzeba uczyć się kochać każdego w końcu wszyscy jesteśmy źli. Kiedyś jeszcze bym zareagował, ale dzięki Bogu wiele się zmienia.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 30 gru 2013, 13:01

Tyreoglobulina pisze:w końcu wszyscy jesteśmy źli

Dzieci Boże nie są złe.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
azariasz
Posty: 555
Rejestracja: 20 mar 2012, 08:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: azariasz » 31 gru 2013, 07:40

Tyreoglobulina, poszukaj jakiejś biblijnej wspólnoty i na pewno też tam będziesz mógł przyjąć chrzest wodny. Nie szukaj kogoś wg Twoich kryteriów z postu, bo więcej szkody to może wywołać niż pożytku. Poproś Boga żeby wskazał Ci wspólnotę w której będziesz mógł wzrastać duchowo.


Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 31 gru 2013, 08:35

Bardzo dobra rada. Tyreoglobulina, nie martw się głupim tekstem o tym szpitalu psychiatrycznym. Ja też chcę się ochrzcić i wszystko zostawiłam w rękach Pana Jezusa. I wierzę, że już niedługo będę ochrzczona. Tobie jest trudniej, bo jeszcze nie znalazłaś wspólnoty, w której chciałabyś to zrobić, ale dla Boga nie ma nic niemożliwego. :powodzenia:


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: MMW » 31 gru 2013, 08:54

Człowiek przyjął z góry błędne założenia, stąd mój "głupi" tekst. Tak naprawdę głupie i groźne są przyjęte kryteria, bo sprawiają, że człowiek może trafić do jakichś manipulatorów, którzy rzekomo codziennie słyszą głos Pana Jezusa. Mówię o dosłownym słyszeniu, bo duchowo to mam nadzieję każdy z nas codziennie odczuwa subtelne nawoływania Pana. Ale to, co jest w pierwszym poście, świadczy o poszukiwaniu jakiegoś samozwańczego proroka, który będzie deklarował, że Bóg z nim stale rozmawia, jak człowiek z człowiekiem. Od takich pomysłów należy czym prędzej odwieść!!! I zresztą to czynicie, co się chwali.

P.S.
Jeśli Autora wątku uraziłem swoim żarcikiem, to przepraszam.


Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 31 gru 2013, 09:07

Pan Jezus jest zawsze ze mną i doświadczam Jego dobroci i błogosławieństwa. Głos Boga w duchu... Jak mam wątpliwości, to proszę Pana Jezusa, żeby mi pomógł. I nigdy nie odmawia. Wczoraj byłam na Spikerii - to taki czat, na którym dyskutuje się o Biblii. Dwóch użytkowników zafascynowało się Vasulą Ryder. Pouczyłam ich, a jeden nazwał mnie sekciarą. Tak się kończy wiara w słowa jakichś natchnionych dziwaków. Ta kobieta pisze, że ma kontakt z Trójcą Świętą i zapisuje jakieś proroctwa w wielu zeszycikach. Mój mąż mówi, że ten użytkownik ma coś z głową. Tak też twierdzi wielu użytkowników. Trzeba uważać na fałszywych proroków.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4





Grażyna
Awatar użytkownika
Radex
Posty: 186
Rejestracja: 20 lut 2012, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Radex » 31 gru 2013, 10:48

Cześć.

Studiuję w Lublinie i jestem gotów pomóc Ci w tej sprawie. Bóg to jednak ma swoje sposoby...ale do rzeczy.

Znam osoby, które są ochrzczone w Duchu, prorokują i poruszają się w Jego darach. Są oni gotowi Ciebie ochrzcić jeśli tylko wyrazisz swoją gotowość, porozmawiasz z nimi. To sympatyczni ludzie, dojrzali też w wierze (po ok 20 lat w Panu). Jeśli Cię to interesuje to się zgłoś do mnie na pw.

Do baptystów nie idź. Oni nawet nie wiedzą co to znaczy prorokować. Do innych niecharyzmatycznych też nie. To stare poruszenie, kości na pustyni.

Shalom+


Tylko Bogu Chwała!
azariasz
Posty: 555
Rejestracja: 20 mar 2012, 08:27
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: azariasz » 31 gru 2013, 11:30

Radex, o jakich osobach piszesz ? jakaś konkretna wspólnota, denominacja ?


Tyreoglobulina
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2013, 18:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Tyreoglobulina » 31 gru 2013, 18:59

Dziękuję wszystkim za uwagę i zainteresowanie.
Na nikogo nie czuję się obrażony :)

I nie wiem kim jest ta kobieta i skąd ma swoje objawienia. Trzeba pamiętać że objawienia mogą być od Boga jak i szatana czy demonów.

Tak samo można słyszeć Boga jak i demony.

To tak jak z przyjściem Pana Jezusa. To że ktoś mówił że przyjdzie w 1980 czy którymś i nie przyszedł, to nie znaczy że w ogóle nie przyjdzie.

Tak samo z resztą. Jak jedna osoba jest "fałszywa" nie znaczy to że cała reszta też.

Niech Jezus Chrystus was błogosławi.


kafar2
Posty: 25
Rejestracja: 19 lut 2010, 21:24
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kafar2 » 31 gru 2013, 20:33

Tyreoglobulina, idź najpierw do baptystów i porozmawiaj z pastorem albo ze starszym zboru na temat chrztu. Co prawda może w prorokowaniu cię nie poprowadzą, ale co ważniejsze poprowadzą cię w tym co mówi Boże Słowo.



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości