Coś dla kostruktywnego odprężenia

Tu robimy burze mózgów.......
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 18 sie 2010, 15:08

no to sie dowartosciowalam, ide w pokoju. ;-)


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 18 sie 2010, 16:24

szyla pisze:Co zrobisz z buntującymi się saracenami, asasyni już Cię namierzyli :-D


Poszczuje psami. ;-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
szyla
Posty: 719
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: szyla » 18 sie 2010, 19:31

Imperator pisze:
szyla pisze:Co zrobisz z buntującymi się saracenami, asasyni już Cię namierzyli :-D


Poszczuje psami. ;-)


okrutnik i despota :mrgreen:


Kto nie lubi wina kobiet i śpiewu, pozostanie głupcem całe życie - Marcin Luter
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 19 sie 2010, 19:06

szyla pisze:okrutnik i despota :mrgreen:


Imperator w koncu. ;-)

A ty co bys zrobil szyla?


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
szyla
Posty: 719
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: szyla » 20 sie 2010, 07:05

Postawiłbym przede wszystkim na obronę spokoju wewnątrznego królestwa. Równe prawa dla wszystkich, oraz bezlitosne egzekwowanie ich od wszystkich. Muszę pamiętać że jestem zaborcą tych ziem i nie dokręcałbym więcej śruby, bo gwint może peknąć ;-) . Wybrałbym najbardzej łebskich przedstawicieli każdej z grup (chrześcijanie, Żydzi, muzułmanie) jako doradców do opracowania zasad współistnienia mieszkańców króolestwa. Starłbym się poznać zwyczaje Zydów i Muzułmanów żeby nie popełniać gaf, które są często drobne, mozna ich uniknąć bez rezygnacji z własnej tozsamości a dla Żydów czy muzułmanów są to jakieś istotne duperele.

dalej:
poćwiczyłby grę w szachy z saracenami, oraz kazałbym im uczyć moich ludzi matematyki, z Żydami natomiast: nauka hebrajskiego i czytanie ST w oryginale ;-)

pzdr


Kto nie lubi wina kobiet i śpiewu, pozostanie głupcem całe życie - Marcin Luter
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 20 sie 2010, 11:46

Szyla, ekumenizm to straszna rzecz...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
szyla
Posty: 719
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: szyla » 20 sie 2010, 12:00

Riddick pisze:Szyla, ekumenizm to straszna rzecz...


nauka matematyki to ekumenizm?


Kto nie lubi wina kobiet i śpiewu, pozostanie głupcem całe życie - Marcin Luter
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 20 sie 2010, 12:27

szyla pisze:Postawiłbym przede wszystkim na obronę spokoju wewnątrznego królestwa. Równe prawa dla wszystkich, oraz bezlitosne egzekwowanie ich od wszystkich. Muszę pamiętać że jestem zaborcą tych ziem i nie dokręcałbym więcej śruby, bo gwint może peknąć ;-) . Wybrałbym najbardzej łebskich przedstawicieli każdej z grup (chrześcijanie, Żydzi, muzułmanie) jako doradców do opracowania zasad współistnienia mieszkańców króolestwa. Starłbym się poznać zwyczaje Zydów i Muzułmanów żeby nie popełniać gaf, które są często drobne, mozna ich uniknąć bez rezygnacji z własnej tozsamości a dla Żydów czy muzułmanów są to jakieś istotne duperele.

dalej:
poćwiczyłby grę w szachy z saracenami, oraz kazałbym im uczyć moich ludzi matematyki, z Żydami natomiast: nauka hebrajskiego i czytanie ST w oryginale ;-)

pzdr


Pomimo wszystkich trudnosci i nienawisci tych grup, naciskalabym na gloszenie Ewangelii, nawet kosztem zycia tych gloszacych. A reszte bym zostawila w rekach Ojca. Taka prosta logika prostego czlowieka. :-)


Awatar użytkownika
szyla
Posty: 719
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: szyla » 20 sie 2010, 12:33

makesh pisze:
szyla pisze:Postawiłbym przede wszystkim na obronę spokoju wewnątrznego królestwa. Równe prawa dla wszystkich, oraz bezlitosne egzekwowanie ich od wszystkich. Muszę pamiętać że jestem zaborcą tych ziem i nie dokręcałbym więcej śruby, bo gwint może peknąć ;-) . Wybrałbym najbardzej łebskich przedstawicieli każdej z grup (chrześcijanie, Żydzi, muzułmanie) jako doradców do opracowania zasad współistnienia mieszkańców króolestwa. Starłbym się poznać zwyczaje Zydów i Muzułmanów żeby nie popełniać gaf, które są często drobne, mozna ich uniknąć bez rezygnacji z własnej tozsamości a dla Żydów czy muzułmanów są to jakieś istotne duperele.

dalej:
poćwiczyłby grę w szachy z saracenami, oraz kazałbym im uczyć moich ludzi matematyki, z Żydami natomiast: nauka hebrajskiego i czytanie ST w oryginale ;-)

pzdr




Pomimo wszystkich trudnosci i nienawisci tych grup, naciskalabym na gloszenie Ewangelii, nawet kosztem zycia tych gloszacych. A reszte bym zostawila w rekach Ojca. Taka prosta logika prostego czlowieka. :-)


Pamiętaj tylko ze jako królowa miałabyś na rekach krew rodzin mieszkańców zdobytej Jerozolimy - myslisz ze głoszenie Ewangelii byłoby że tak się wyrażę "na miejscu"? :-)


Kto nie lubi wina kobiet i śpiewu, pozostanie głupcem całe życie - Marcin Luter

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości