Poszukuję żony...

Tu robimy burze mózgów.......
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 03 wrz 2009, 22:00

chrześcijanin pisze:Kiedyś słyszałem taką tezę: "im facet bardziej podobny do małpy tym ma większe powodzenie u kobiet"

hihi, dobre :)
Inna wersja, to "żeby był chamski, cuchniący i włochaty" :S


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 03 wrz 2009, 22:05

quster pisze:oczywiście i to potwierdza to co napisalem jak również wieloletnie badania pani psycholog, ktora obserwując wiele osób i przeprowadzając przez ponad 20 lat badania w tej dziedzinie napisała wyżej polecaną pracę. Bardzo ciekawa książka i warto sie zapoznać, aby poznać wyniki badań w tym temacie. Nawiasem mówiąc jest to zbieżne z moimi obserwacjami, znajomościami itd... z wieloletniego już życia...

a tam badania, qusterze - teoretycznie to każdy klepie o pracowitości czy coś tam, ale gdy przyjdzie co do czego, to się klei do całkiem czegoś innego, niż deklarował w ankietce...

Ja tam obserwuje wersje akurat odwrotne i nadal uważam, że ani reguły nie ma, ani zbadanie czegoś takiego nie daje wiarygodnych wyników...


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 03 wrz 2009, 22:05

chrześcijanin pisze:Kiedyś słyszałem taką tezę: "im facet bardziej podobny do małpy tym ma większe powodzenie u kobiet" z kolei moja babcia twierdziła: "chop nie musi być piekny, wystarczy aby był tyko troche piękniejszy od diabła" :-)
jak widać - są różne teorie behawioralne na ten temat, ale my mamy sie kierowac Slowem Bozym

hmmm, kiedyś ktoś powiedzial że diabeł jest bardzo przystojny.
druga sprawa jak sie zapytać kobiet ale tak przyprzeć do muru to sie okazuje co innego, że jest tak jak u nas podobno ze liczy sie przede wszystkim wygląd

trzecia sprawa, napisałeś mamy sie kierować, PnP mówi o pięknym młodzieńcu :lol:


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 03 wrz 2009, 22:09

quster pisze:druga sprawa jak sie zapytać kobiet ale tak przyprzeć do muru ...

a mniej więcej ile przyparłeś - żeby mieć statystyczne pojęcie w przybliżeniu? :-D


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 03 wrz 2009, 22:11

Axanna pisze:a tam badania, qusterze - teoretycznie to każdy klepie o pracowitości czy coś tam, ale gdy przyjdzie co do czego, to się klei do całkiem czegoś innego, niż deklarował w ankietce...

Ja tam obserwuje wersje akurat odwrotne i nadal uważam, że ani reguły nie ma, ani zbadanie czegoś takiego nie daje wiarygodnych wyników...

ale poczytaj bo mozesz mieć błedne wyobrażenie o tym co tam jest, mam obszerne fragmenty w pliku word, moge podesłać...

a ja jednak regułe widzę, przy czym zawsze sa wyjątki od reguły, jednak to są wyjątki


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 03 wrz 2009, 22:15

quster pisze:ale poczytaj bo mozesz mieć błedne wyobrażenie o tym co tam jest, mam obszerne fragmenty w pliku word, moge podesłać...

Nie dzięki :) Mnie ten temat za mocno nie interesuje - tak sobie się wcięłam, żeby się pogadać :)
a ja jednak regułe widzę, przy czym zawsze sa wyjątki od reguły, jednak to są wyjątki

Ok, nie będę robiła scen z tego powodu... :)


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 03 wrz 2009, 22:42

ja też tak sie wciąłem w temat, ale juz daje sobie spokój bo od gadania to nic sie nie zmieni. Pozdrawiam wszystkich... ehh młodości i naiwności ;-) piękne to czasy były...


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 04 wrz 2009, 18:38

Puritan, to Ty oczekujesz, że Ci się kobieta oświadczy ? :mrgreen:

Przeczytałem wpisy i przyszło mi na myśl, by zmienić tytuł tematu na:

"Despota Reformowany ogłasza casting na żonę" :mrgreen: :mrgreen:

Bez urazy Puritan--- to taki żarcik sytuacyjny ;D


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 04 wrz 2009, 22:40

Norbi, dam ci przykład chrześcijańskiego opanowania i nie odpowiem na twój niereformowalny trolling.

(chociaż nie ukrywam, że chęć miałem wypowiedzenia się na temat twojego mało wyrafinowanego humoru).


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 04 wrz 2009, 23:45

Puritan pisze:Norbi, dam ci przykład chrześcijańskiego opanowania i nie odpowiem na twój niereformowalny trolling.

(chociaż nie ukrywam, że chęć miałem wypowiedzenia się na temat twojego mało wyrafinowanego humoru).

Więc po co odpowiadasz, że nie odpowiesz :roll:


Dezyderata
Posty: 61
Rejestracja: 12 cze 2009, 02:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dezyderata » 05 wrz 2009, 00:00

*** Bezsensem jest celowe poszukiwanie żony / męża, skoro Bóg i tak pokieruje życiem, że w końcu się spotkają i pobiorą, lub tego nie zrobią. ***

Chyba wlasnie tak jest, tylko to celowe poszukiwanie zony/meza moze byc tez rozumiane ze w taki sposob sie poznaja...przez jawne, celowe szukanie, ze Bog na taka sciezke ludzi dal, zeby moze nie bylo pol przypadkowe, rozne przypadki sa.
Zawsze jednak zaczyna sie od dialogu, poznania, bywania, obserwacji, nie rzadko milosc rodzi sie z przyjazni i takie tam...o czym z pewnoscia dobrze wiesz.

A wymagania Twoje..i dobrze, dobrze ze je masz i podziwiam ze napisales choc wiadomo ze roznie to ocenic mozna, bywa tak ze zycie czasami gra nam na nosie i zamiast blondynki jest brunetka zamiast gospodarnej dziewczyny ,dama dworu ;) na milosc nie ma mocnych ;) ale...idealy warto miec bo oby sie spelnily, bywa ze i tak jest czego Ci zycze.Z kims takim jak oczekujesz isc przez zycie.W koncu gdzies jest Twoja druga polowa :)


Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wszystko, co masz w swoim sercu, uczyń, gdyż Pan jest z tobą

Postautor: chrześcijanin » 05 wrz 2009, 13:49

Dezyderata pisze:*** Bezsensem jest celowe poszukiwanie żony / męża, skoro Bóg i tak pokieruje życiem, że w końcu się spotkają i pobiorą, lub tego nie zrobią. ***

Wszystko, co masz w swoim sercu, uczyń, gdyż Pan jest z tobą. (2 Sam. 7:3)

stąd widać, że gdy chodzimy z Bogiem, wszystko co mamy w swoim sercu, mamy wolność czynić
także w kwestii tematu szukania lub nieszukania żony

Przywiązałeś się do żony, nie szukajże rozwiązania; rozwiązanyś od żony, nie szukajże żony. A jeźlibyś się ożenił, nie zgrzeszyłeś; jeźliby też panna szła za mąż, nie zgrzeszyła; wszakże utrapienie w ciele takowi mieć będą; lecz ja was szanuję. (1 Kor. 7:27-28)


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: KatharinaVonBora » 08 wrz 2009, 17:20

Puritan pisze:wzrost do 175

umiejętności:
- gotowanie
- sprzątanie
- śpiewanie pieśni kościelnych
- IQ 100+ (ewentualnie trochę niższe)
- pływanie (ewentualnie chęć do nauki)


Znalazles juz? To mi przypomina pewna siostre. Rozwazasz zwiazek z osoba spoza twojego kregu kulturowego?


Obrazek
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 08 wrz 2009, 22:08

KatharinaVonBora pisze:Rozwazasz zwiazek z osoba spoza twojego kregu kulturowego?

Jeśli włada angielskim lub rosyjskim to czemu nie?
A skąd w ogóle takie egzotyczne pytanie?


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: KatharinaVonBora » 08 wrz 2009, 22:16

Puritan pisze:A skąd w ogóle takie egzotyczne pytanie?


Pytam troche z ciekawosci. Czy rozwazasz. No i znam troche skosnookich wierzacych dziewczat ktore sa single. Tylko czy wytrzymasz ryz kazdego dnia? :-) :-) :-)

Dodane pozniej:
Jeszcze cos pamietam. To rady z ksiazki "Chrzescijanski dom" (dosc stara, chyba pisana w okolicach lat 80tych) czytanej po angielsku jakies 5 lat temu. Byl caly rozdzial poswiecony samotnym kobietom - jak maja sobie znalezc wierzacego meza. Wszystko krecilo sie wokolo wyjdz z domu i badz tam gdzie sa chrzescijanscy mezczyzni - a w twoim wypadku chrzescijanskie kobiety.


Obrazek

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość