Czy Szwedzi mają łatwiej?

Tu robimy burze mózgów.......
Awatar użytkownika
Efendi
wyznanie: Patriotyczne Stowarzyszenie Katolików Chińskich
Kontaktowanie:

Czy Szwedzi mają łatwiej?

Postautor: Efendi » 07 sie 2018, 13:01

Tak ostatnio sobie myslalem. Czy Szwedom latwiej jest dojsc do zbawienia niz Polakom? Bo chodz kosciol w Szwecji jest jaki jest to jednak "opiera sie" na luteranizmie wiec wydaje sie Szwedzi powinni miec bardziej bliskie prawdy wyobrazenie Boga? Bez rozancow, kultu maryjnego, jezusa eucharustycznego itp. Wiec wydaje sie ze Szwedom powinno byc latwiej przyjac biblijna prawde niz typowego polakowi-katolikowi ??
Taki temat to do czystego gdybania.

Awatar użytkownika
Sebek
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Kontaktowanie:

Re: Czy Szwedzi mają łatwiej?

Postautor: Sebek » 07 sie 2018, 13:55

Prawda jest w Słowie Bożym i ten kto pragnie to na pewno ja znajdzie, nie ma łatwiej trudniej. A nawiasem mówiąc Luteranie tez "zjadają ciało Chrystusa" i tak samo jak katolicy pędzą wprost we wrota piekielne i tyle w temacie .

Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Sebek
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Kontaktowanie:

Re: Czy Szwedzi mają łatwiej?

Postautor: Sebek » 07 sie 2018, 16:43

Do tego jeszcze dochodzi tolerowanie i akceptacja zwiazków homoseksualanych , totalna Gomora i Sodoma!

Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”