Polska Protestancka

Tu robimy burze mózgów.......
mat8833
Posty: 20
Rejestracja: 11 sie 2016, 13:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Polska Protestancka

Postautor: mat8833 » 06 lis 2016, 20:15

Co do gazety wyborczej to mimo tego, że był to tekst napisany dość prymitywnie i z błędami, ale był adresowany do katolików. I chyba w takim wymiarze odniósł sukces bo nawet mój ojciec zatwardziały katol zainteresował się i wypytywał mnie o sprawy związane z wiarą :) więc o ile służy to temu to jestem za niech częściej piszą o nas :D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Polska Protestancka

Postautor: Samolub » 06 lis 2016, 21:10

Nie bede pytal nawet mojej rodziny o wiesci medialne i prasowe =D bo sie z niej wypisałem po zyczeniach oplatkowych typu - zycze ci abys byl normalny =D czyli ekumeniczne swieta do ktorych sie przymuszalem kiedys tam

W moim rodzinnym miescie kiedys tłum zablokował pogrzeb żony Pastora. A caly czas dochodzilo do rozbojow i najazdow komuchow z katolikami. Doszlo do sytuacjii ze caly Zbor zostal ewakuowany... a Pastor przezyl zalamanie nerwowe i wgl porzucil wiare po tym wydarzeniu, to nie tak jak w Gdansku czy w Warszawie luz blues i solone orzeszki =P

Oj i nie jest prawda ze ludzie z mentalnoscia GW sa spoko. Mohery to gleboko uduchowieni spokojni ludzie przy nich, wrecz swieci =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Polska Protestancka

Postautor: Samolub » 06 lis 2016, 21:27

Miedzy innymi kumplowalem sie z Katolikami przedsoborowymi i nigdy z ich strony nawet nie odczulem jakiejkolwiek formy niechęci wręcz odwrotnie, zawsze mile usmiechy, cielawe rozmowy. Jesli Ty wierzysz ze taki sciek jak Michnik, post komunisci czy light Katolicy sa przychylni Protestantom to sie grubo mylisz bo ich wyborcy to zwykła żuleria i ukladowcy.

A jeszcze Ci podam taki przyklad zebys rozkumal przekaz. Spotkalem "Luteranina" ktory na nabo mowi msza swieta, wmawial mi ze Protestanci to wszyscy niekatolicy w tym Buddysci, kiedys do mnie zadzwonil czy my Protestanci sie przylaczymy do demonstracjii przeciwko rzadowi i podpuszczal na Katolikow, tzw pomaranczowa rewolucja. Radze uwazac bo jest wielu post komunistow i ich popieprzone dzieci ktorzy traktuja Zbory jako mozliwisc tuby propagandowej. Stad smieszy mnie ten artykul


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Polska Protestancka

Postautor: christianinroman » 06 lis 2016, 22:58

Samolub. Proszę błogosław tych ludzi o których tak się brzydko wyrażasz; no chyba że nie jesteś uczniem JEZUSA Chrystusa.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Polska Protestancka

Postautor: Samolub » 06 lis 2016, 23:16

Błogosławie im =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Polska Protestancka

Postautor: Samolub » 07 lis 2016, 06:36

Ja wszystkim błogosławie i rozumiem pokrecone losy =D

Tylko mówię, że nie warto się dawać wciągać w czyjeś zabawy i trzymać takich ludzi na dystans. Co do nawróconych osób to wogole mnie to nie obchodzi czy to byli faszyści, skrajni narodowcy, komuniści, przedsoborowi Katolicy, czy ktos był karany czy nie.

Po prostu podałem Ci przykład konkretnej sytuacjii.

Nawet Grzegorza Brauna błogosławie =P


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości