Tabu?

Tu robimy burze mózgów.......
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 25 kwie 2015, 17:33

A co to ma wspólnego z omawianym tematem?


.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 25 kwie 2015, 18:30

Nic. Zwykła ucieczka od niewygodnej kwestii bycia w opozycji, bo ja uważam, że Ziemia jest kulą, a także braku dowodów na to, że jednak jest płaska. :D


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 25 kwie 2015, 18:30

magda, czy już pytałem Cię o telewizję satelitarną? Chyba nie... Masz coś do napisania o tym?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 kwie 2015, 18:31

A no ma bo jak widzisz szatan mógł zleciec tylko na ziemię bo jest tylko niebo i ziemia nie spada sie nigdzie wiecej no moze jeszcze pod ziemię .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 25 kwie 2015, 18:38

magda pisze:A no ma bo jak widzisz szatan mógł zleciec tylko na ziemię bo jest tylko niebo i ziemia nie spada sie nigdzie wiecej no moze jeszcze pod ziemię .

To jest opis SYMBOLICZNY. Szatan to upadły anioł i nie ma ciała. "Strącenie" z nieba to po prostu symboliczny opis tego, jak przestał być aniołem i trafił do piekła. Ani niebo, w którym przebywa Bóg, nie jest nad nami, bo Bóg jest duchem, ani piekło nie jest pod ziemią, bo szatan również jest duchem.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 kwie 2015, 18:43

Zbyszekg4 pisze:magda, czy już pytałem Cię o telewizję satelitarną? Chyba nie


Chyba tak ale nie odpowiedziałam tak samo jak wszystko satelitarne. Widziałeś anteny satelitarne w Afryce są ogromne, A mam sąsiadke co ma maleńką i to skierowana na północ no i co ta antenka odbiera z północy???? a no z jakiejś tam wierzy odbiera.

Rembov pisze: bo ja uważam, że Ziemia jest kulą,


ziemia jest na 100% płaska jak naleśnik , nad nią sklepienie , nad nim woda , nad woda pierwsze niebo , potem drugie i trzecie a moze i wiecej ale tylko o 3 wiemy na pewno, Nie ma z adnego kosmosu , zdjęcia z hubble'a to komputerowe animacje a amerykanie nigdy nie uprawiali szwendaczki po ksieżycu , To pewne ja 2razy 2 =4

Wolicie zeby byłp inaczej ale niestety jest tak. Chcą wam wciskać kit ze nie ma Boga ani 3 nieb ani sklepienia , aniwody nad sklepieniem a tylko bezkresny kosmos grozacy bombardowaniem ziemi odłamkami kosmicznego gruzu i kosmitami ale to niestety kit . I co ty na to Rembov ja też umiem pisać oswiadczenia.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 kwie 2015, 18:46

Doktorski znów sie włączył jakis badziew ze posty dublowane , cos znów nie tak i nie dostaję powiadomień o odpowiedziach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 25 kwie 2015, 18:57

magda pisze:ziemia jest na 100% płaska jak naleśnik

Tylko jakoś tak się składa, że wszystkie obserwacje przeczą temu przekonaniu. :)


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 25 kwie 2015, 19:05

magda, a jak antena satelitarna "patrzy w niebo", to jak duży musi być maszt, aby spotkać się z nim mogło "pole widzenia" anteny satelitarnej? Bo rozumiesz: antena "druciana" patrzy na wprost, a ta satelitarna w niebo się gapi...i co tam widzi?- maszt nadajnika naziemnego? (jak wysoki on musi być?)

magda pisze:Chcą wam wciskać kit ze nie ma Boga ani 3 nieb

A ja wierzę w to, co wymieniasz i nie przeszkadza mi to wierzyć w kulistą ziemię... Czy tylko dlatego, że Rembov ma inne poglądy od Ciebie, to na siłę trzymasz się płaskiej ziemi?


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 25 kwie 2015, 19:12

magda pisze:Doktorski znów sie włączył jakis badziew ze posty dublowane

Twoje poglądy że wszędzie są spiski każą Ci oskarżać o coś, na co ten gość nie ma raczej wpływu... (niby po co by to miał robić??)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 25 kwie 2015, 19:28

magda pisze:mam sąsiadke co ma maleńką i to skierowana na północ no i co ta antenka odbiera z północy???? a no z jakiejś tam wierzy odbiera

A możesz iść do sąsiadki i spytać się o jej TV?
Bo w naszej szerokości geograficznej (a więc na północ od równika) wszystkie anteny satelitarne muszą być ustawione w kierunku południowym, południowo-wschodnim lub południowo-zachodnim, bo tylko "od tej strony" dociera u nas sygnał z satelitów. Wszystkie satelity telekomunikacyjne (a więc i takie, które przekazują sygnał RTV) są umieszczone nad równikiem na tzw. orbicie geostacjonarnej. Z kolei na północ muszą być skierowane anteny, które znajdują się w krajach położonych na Półkuli Południowej, czyli na południe od równika, np. Australia, Nowa Zelandia, kraje południowej Afryki, Ameryki Południowej itp.
[cytat]

Dowiedz się, bo to ciekawa sprawa- co odbiera sąsiadka?? Może nie jest to północ?... {jakoś Ci mało dowierzam, koleżanko...}


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 kwie 2015, 22:41

Rembov pisze:To jest opis SYMBOLICZNY. Szatan to upadły anioł i nie ma ciała. "Strącenie" z nieba to po prostu symboliczny opis tego, jak przestał być aniołem i trafił do piekła. Ani niebo, w którym przebywa Bóg, nie jest nad nami, bo Bóg jest duchem, ani piekło nie jest pod ziemią, bo szatan również jest duchem.


wszystko wiec jest symbolem, cala Biblia i Boga nie ma bo też jest symbolem , no to spoko już sie nie czepiam

.
Zbyszekg4 pisze:Twoje poglądy że wszędzie są spiski każą Ci oskarżać o coś, na co ten gość nie ma raczej wpływu... (niby po co by to miał robić??)


Co ty pleciesz Doktorski to moderTOR I MOŻE SPRAWDZIĆ CO SIE DZIEJE. To ty węszysz spisek ze oskarzam o cos Doktorskiego, ogarnij sie.

Zbyszekg4 pisze: co odbiera sąsiadka?? Może nie jest to północ?... {jakoś Ci mało dowierzam, koleżanko...}


Chyba w moim bloku to wiem czyje okna wychodza na północ. i kto tu węszy za jakimis spiskami z mojej strony.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 kwie 2015, 22:42

Rembov pisze:To jest opis SYMBOLICZNY. Szatan to upadły anioł i nie ma ciała. "Strącenie" z nieba to po prostu symboliczny opis tego, jak przestał być aniołem i trafił do piekła. Ani niebo, w którym przebywa Bóg, nie jest nad nami, bo Bóg jest duchem, ani piekło nie jest pod ziemią, bo szatan również jest duchem.


wszystko wiec jest symbolem, cala Biblia i Boga nie ma bo też jest symbolem , no to spoko już sie nie czepiam

.
Zbyszekg4 pisze:Twoje poglądy że wszędzie są spiski każą Ci oskarżać o coś, na co ten gość nie ma raczej wpływu... (niby po co by to miał robić??)


Co ty pleciesz Doktorski to moderTOR I MOŻE SPRAWDZIĆ CO SIE DZIEJE. To ty węszysz spisek ze oskarzam o cos Doktorskiego, ogarnij sie.

Zbyszekg4 pisze: co odbiera sąsiadka?? Może nie jest to północ?... {jakoś Ci mało dowierzam, koleżanko...}


Chyba w moim bloku to wiem czyje okna wychodza na północ. i kto tu węszy za jakimis spiskami z mojej strony.

Hej hej Doktorski sprawdx co to sie dzieje jak wysyłam post to jest to:

Błąd Ogólny

Could not connect to smtp host : 111 : Connection refused


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 25 kwie 2015, 22:45



.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 25 kwie 2015, 22:55

Zbyszekg4 pisze:Dowiedz się, bo to ciekawa sprawa- co odbiera sąsiadka?? Może nie jest to północ?... {jakoś Ci mało dowierzam, koleżanko...}

Sąsiadka używa anteny satelitarnej do odbioru zwykłej naziemnej telewizji. Widziałem już kiedyś coś takiego.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości