Tabu?

Tu robimy burze mózgów.......
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 28 kwie 2015, 21:27

Rembov pisze: przesunięcia widma w stronę czerwieni, a nie "podczerwieni"


Tego nie napisałam .
Rembov pisze: "różne podczerwienie


Literówka poczerwienienie, tak się mówi rembow nawet naukowcy tak to okreslają

Rembov pisze: to mogą istnieć mosty gazowe między galaktykami długie na miliony lat świetlnych


To to nawen przypuszczeniem nie nazwę bo trzeba to nazwać bajka Rembova

Rembov pisze:Ją dopiero trzeba udowodnić.


Dowodem są te różne przesuniecia ku czerwieni. Mosty gazowe na miliony lat swietlnych no trzymajcie mnie ludzie bo pękne ze smiechu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 28 kwie 2015, 21:30

Hej hej Doktorski chyba trzeba będzie zadzwonić do Lasha lub Fantomika bo forum nie dziala jak trzeba ja do dziś nie mam powiadomień a tak to trudno w ogóle funkcjonować . Skrzyknijcie sie wy moderatorzy razem może sie da naprawic co dwie i wiecej głów to nie jedna.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 28 kwie 2015, 21:43

magda pisze:
Rembov pisze: przesunięcia widma w stronę czerwieni, a nie "podczerwieni"

Tego nie napisałam .

Nie, ty napisałaś jedynie bezsensowny tekst:
wiadomo ze odkryto te galaktyki i mają bardzo rózne poczerwienienie

Co nie ma żadnego sensu fizycznego.

Rembov pisze: "różne podczerwienie

Literówka poczerwienienie, tak się mówi rembow nawet naukowcy tak to okreslają

Czegoś takiego też nie ma. Naukowcy mówią o przesunięciu widma w stronę czerwieni, a nie o "poczerwienieniu". NIGDZIE nie znajdziesz żadnego tekstu naukowego, w którym by ktokolwiek pisał o "poczerwienieniu galaktyk". Nawet w tym, na który się powołałaś, czegoś takiego nie ma. Znowu, niestety, pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać jak ekspert.

Rembov pisze: to mogą istnieć mosty gazowe między galaktykami długie na miliony lat świetlnych

To to nawen przypuszczeniem nie nazwę bo trzeba to nazwać bajka Rembova

Źródło: http://kopalniawiedzy.pl/gaz-wodor-most ... tyki,20822
Jak masz to zamiar negować, to czymś więcej niż własnym widzimisię.


Rembov pisze:Ją dopiero trzeba udowodnić.

Dowodem są te różne przesuniecia ku czerwieni.

to jedynie pokazuje, że są różne odległości. Udowodnić, trzeba że rzeczywiście są położone obok siebie.

Mosty gazowe na miliony lat swietlnych no trzymajcie mnie ludzie bo pękne ze smiechu

Ośmieszasz się tym śmiechem, bo jedynie pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 28 kwie 2015, 22:17

Rembov pisze:Ośmieszasz się tym śmiechem, bo jedynie pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać.


A ty sie osmieszasz nie wyobrazajac sobie odległosci miliona lat świetlnych i wszystkim w co wierzysz .Nauka jest fałszywa a ty w te brednie wierzysz. znielubiłam cie po tych wypowiedziach,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 28 kwie 2015, 22:22

magda pisze:
Rembov pisze:Ośmieszasz się tym śmiechem, bo jedynie pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać.


A ty sie osmieszasz nie wyobrazajac sobie odległosci miliona lat świetlnych i wszystkim w co wierzysz .Nauka jest fałszywa a ty w te brednie wierzysz.

To ja poproszę, abyś UDOWODNIŁA, że istnienie takiego mostu gazowego jest FIZYCZNIE niemożliwe. Konkretne dane, obliczenia itp. są wybitnie wskazane, a widzimisię nie poparte źródłami lub faktami możesz od razu wyciąć ze swoich odpowiedzi


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 29 kwie 2015, 03:27

A ty mi udowodnij że nie istnieją krasnoludki.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 29 kwie 2015, 07:58

magda pisze:A ty mi udowodnij że nie istnieją krasnoludki.

I już wiadomo, że poza własnym o przekonaniem, nie masz niczego na poparcie swojej tezy o niemożliwości istnienia takich gazowych mostów.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 29 kwie 2015, 08:49

Rembov pisze:Znowu, niestety, pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać jak ekspert.

To Magda nie jest ekspertem??!! :przestraszony: Jestem w szoku- już nigdy nic nie będzie takie same po takiej wstrząsającej prawdzie... :impossible:

PS. Madziu, czy Ty jesteś masochistką?!? :wacko2: Pytasz skąd takie pytanie??... Otóż stąd, że raz po raz ośmieszasz się swoim "experstwem", ale najwyraźniej Cię to bawi i tylko nakręca do kolejnych "wygłupów"...
Zaiste, niepojęte są kobiety!
:girl_haha:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 29 kwie 2015, 11:40

Rembov pisze:
magda pisze:
Rembov pisze:Ośmieszasz się tym śmiechem, bo jedynie pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać.


A ty sie osmieszasz nie wyobrazajac sobie odległosci miliona lat świetlnych i wszystkim w co wierzysz .Nauka jest fałszywa a ty w te brednie wierzysz.

To ja poproszę, abyś UDOWODNIŁA, że istnienie takiego mostu gazowego jest FIZYCZNIE niemożliwe. Konkretne dane, obliczenia itp. są wybitnie wskazane, a widzimisię nie poparte źródłami lub faktami możesz od razu wyciąć ze swoich odpowiedzi


Typowy Rembov: udowodnij, czyli wylicz, lub pokaz pracę kogoś, kto wyliczył.

Dałam Ci dwa przykłady POPRAWNYCH WYLICZEŃ Pana Hawkinga i jakoś nie skomentowałeś tego PARADOKSU, bo przypomnę, że paradoks polega na tym, że oba wyliczenia na poparcie sprzecznych teorii są poprawne.

Z tymi mostami, to przecież też tylko hipoteza. Komuś pasują gazowe mosty, to se wyliczył gazowe mosty, komuś pasują czarne dziury, to se wylicza czarne dziury...


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 29 kwie 2015, 11:58

Anmarivero pisze:
Rembov pisze:
magda pisze:
Rembov pisze:Ośmieszasz się tym śmiechem, bo jedynie pokazujesz, że nie masz pojęcia o tym, o czym usiłujesz się wypowiadać.


A ty sie osmieszasz nie wyobrazajac sobie odległosci miliona lat świetlnych i wszystkim w co wierzysz .Nauka jest fałszywa a ty w te brednie wierzysz.

To ja poproszę, abyś UDOWODNIŁA, że istnienie takiego mostu gazowego jest FIZYCZNIE niemożliwe. Konkretne dane, obliczenia itp. są wybitnie wskazane, a widzimisię nie poparte źródłami lub faktami możesz od razu wyciąć ze swoich odpowiedzi

Typowy Rembov: udowodnij, czyli wylicz, lub pokaz pracę kogoś, kto wyliczył.

A czego się spodziewasz? Że przyjmę na wiarę widzimisię magdy? Jak chcecie negować odkrycia naukowe, to przedstawcie konkretne DOWODY, które potwierdza wasze opinie. Przekonanie "to niemożliwe" to za mało.

Dałam Ci dwa przykłady POPRAWNYCH WYLICZEŃ Pana Hawkinga i jakoś nie skomentowałeś tego PARADOKSU, bo przypomnę, że paradoks polega na tym, że oba wyliczenia na poparcie sprzecznych teorii są poprawne.

I teraz pozostaje zweryfikować badaniami wyniki. Wtedy okaże się, która teoria jest prawidłowa. :D

Z tymi mostami, to przecież też tylko hipoteza.

Nie. Z tymi mostami jest to fakt. Odesłałem do źródła, które omawia odkrycie takiego mostu gazowego. Przegapiłaś? To tu masz tekst do innego odkrycia tego typu: http://www.esa.int/Our_Activities/Space ... uster_pair


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 29 kwie 2015, 12:28

Rembov pisze: Z tymi mostami jest to fakt


czy ty już własnego rozumu to nawet na odrobinkę nie masz zeby wierzyc w most gazu ciągnący sie miliony lat świetlnych , Przecież to musi go utrzymywać grawitacja a jak ona działa na odległość miliona lat , Jest bardzo duża ilość teorii całkiem głupich nie możliwych w praktyce a rembov w nie wierzy i to dlaczego a no po to żeby wyglądało że wszechswiat sie rozszerza i powstał w wielkim wybuchu a Zbyszek mu przyklaskuje dla zabawy bo wątpie zeby wierzył w wielki wybuch Rembov to pewnie wtyczna masońska czy jezuicka na tym forum ale ty Zbyszku to sie wstydź. Z resztą postanowiłam juz z poganami nie gadać, Tylko z braćmi a Chrystusie wiec i Rembov i Zbych odpadają , niech sobie bronia wielkiego wybuchu .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 29 kwie 2015, 12:33

magda pisze:
Rembov pisze: Z tymi mostami jest to fakt

czy ty już własnego rozumu to nawet na odrobinkę nie masz zeby wierzyc w most gazu ciągnący sie miliony lat świetlnych , Przecież to musi go utrzymywać grawitacja a jak ona działa na odległość miliona lat

Magdo, mnie naprawdę nie przekonuje to, że według ciebie to jest niemożliwe. Jak chcesz mnie przekonać, to przedstaw jakieś obliczenia, badania czy źródła naukowe negujące to odkrycie, bo twoje przekonania to ZA MAŁO (tym bardziej, że wielokrotnie pokazałaś już swoje braki wiedzy odnośnie fizyki i astronomii).


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 29 kwie 2015, 12:47

magda pisze:ty Zbyszku to sie wstydź

Nooo, wstydzę się... za Ciebie! Skoro Ty uważasz, że Twoje: "TO NIEMOŻLIWE" jest wystarczające, aby faktycznie tak było, to ktoś musi się z powodu takich wypowiedzi wstydzić! Ty nie - to chociaż ja się powstydzę za Ciebie; mogę?!?

magda pisze:Zbyszek mu przyklaskuje dla zabawy bo wątpie zeby wierzył w wielki wybuch

Nie dla zabawy, ale z powodu poszukiwania prawdy; on - w przeciwieństwie do Ciebie (i koleżanek) - umie czegoś dowodzić; Ty umiesz tylko gadać... i gadać... i chwalić się bez żadnego pokrycia słów praktyką...

W wielki wybuch nie wierzę, ale wierzę we Wszechmogącego Stwórcę- czy jest jakiś problem dla Niego, aby stworzyć wszechświat, przekraczający nasze pojęcie?!?
Chciałabyś "zamknąć" ludzi i Boga w małej przestrzeni wokół płaskiej Ziemi? Ja bym się na to nie ważył... nie ograniczałbym Bożej potęgi, wyrażonej w wielkości Wszechświata!

magda pisze:Z resztą postanowiłam juz z poganami nie gadać, Tylko z braćmi a Chrystusie wiec i Rembov i Zbych odpadają

Czyli już odetchniemy od Twoich "experskich" wypowiedzi??! :cheerleader:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 29 kwie 2015, 14:39

Pusta i czcza gadanina.


.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 29 kwie 2015, 14:49

Trzeba zawsze mieć nadzieję. Może Anmarivero i Juneo wreszcie przedstawią jakieś merytoryczne argumenty.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość