Tabu?

Tu robimy burze mózgów.......
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 17 kwie 2015, 06:46

Anmarivero pisze:
Nick pisze:
Anmarivero pisze:Jeśli przedstawiciel Kościoła ADS powołuje się na wypowiedzi przedstawiciela Wielkiej Nierząnicy, aby swojemu argumentowi dodać animuszu i zrównuje przy argumentu strony przeciwnej z gó*nem, to rzeczywiście nie pozostaje nic innego, jak pogratulować elastyczności...


Fanatyzm religijny objawia się między innymi tym, że osoba przestaje samodzielnie myśleć i cokolwiek przyswajać w momencie, kiedy argumenty przytacza "wróg" (czytaj- ktoś o odmiennych poglądach w temacie wiary)


Nie o takiej sytuacji tu mowa. Nie odwracaj kota ogonem. Sytuacja była odwrotna, to "przyjaciel" posiłkował się twórczością "wrogiego obozu" (KRK w sensie instytucji dla jasności).


Bez różnicy. Efekt ten sam.
Jeśli "przyjaciel" zacytuje "wroga", a ów "wróg" powie, że 2+2=4 to zanegujesz tę prawdę ze względu na to kto jest jej autorem, a "przyjaciela" posądzisz o złe motywy?
Jeśli tak to... niedobrze--->> tak Ci elegancko napiszę :D

A wracając do kształtu ziemi- dlaczego wciąż odrzucasz kulistość mimo mocnych dowodów na nią? :)


Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 17 kwie 2015, 10:17

"Wróg" zapomniał odnieść swoją złotą myśl do własnych kłamstw i się kreuje na "świętego", a to już hipokryzja... Chyba najmocniej przez Pana Jezusa piętnowana. Tym bardziej nie posiłkowałabym się taki "złotymi myślami" wypływającymi z pobielanych grobów, tych co to sami nie wchodzą i innym wejść nie dają... Anegdota ne dotyczyła oczywistości, a moralności.


Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 17 kwie 2015, 10:30

dr.sky pisze:
Anmarivero pisze:Spróbujcie rozciągnąć kulę, jakąkolwiek.


Masz na myśli coś takiego? :]
https://www.youtube.com/watch?v=kQ_3ijt2oS4

Podejrzewałam, że postawisz na model pusty w środku :D

Taka moja luźna myśl: ewolucja zakłamuje kwestię CZASU głównie, rozciągając 6 tysięcy na miliardy lat.

Natomiast heliocentryzm i współczesna kosmologia zakłamuje kwestie PRZESTRZENI, rozciągając w nieskończoność, to co ewidentnie ma swój kres, bo wiele atrybutów Boga można przypisać stworzeniu, ale nie WSZECHOBECNOŚĆ, WSZECHWIEDZĘ i WSZECHMOC. (lista nie jest pełna).


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 17 kwie 2015, 10:51

Anmarivero, a teraz jeszcze napisz jak skończoność lub nie wszechświata, wpływa na kształt ziemi :D


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 17 kwie 2015, 11:01

A przy okazji napisz nam gdzie mają się odbywać te międzylądowania w lotach nad południowym Atlantykiem, Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim, które wskazałem.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Juneo
Posty: 337
Rejestracja: 25 sie 2014, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Juneo » 17 kwie 2015, 12:53

Zbyszekg4 pisze:Juneo, Ty tu jesteś w obozie płaskiej ziemi dowodząca, więc na pewno napiszesz nam odpowiedź na to logiczne pytanie [zadała je Kitka]:
Jeśli ziemia miałaby być płaska, osadzona na słupach, to słupy na czym stoją?

PS. Powinnaś znacznie wyhamować w swej krytyce chrześcijan mających inne niż Ty przekonania bo uczyniłaś z Twojej wiary w płaską Ziemię dogmat i osądzasz innych, którzy go nie podzielają, zrównując ich np. ze zwolennikami ewolucji...
To bardzo nieładnie, moja pani!
Osobiście wierzę w stworzenie literalnie zapisane w Biblii oraz w kulisty kształt Ziemi bo na jeno i drugie mam w Bożym Słowie potwierdzenie - w przeciwieństwie do Ciebie, która nie masz biblijnych podstaw na płaską ziemię (wersety, które przytaczasz poddajesz swojej nadinterpretacji i na siłę chcesz dopasować Biblię do chorej wiary w spisek ukrywający rzeczywisty kształt naszej planety...) :-(

Zbyszku, zobacz, co mówi Biblia:

Jer. 31:35-37
35. Tak mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, który wyznaczył księżyc i gwiazdy, by świeciły w nocy, który wzburza morze tak, że szumią jego fale, Pan Zastępów jego imię:
36. Jeżeliby te prawa miały się zachwiać przede mną - mówi Pan - to i ród Izraela przestałby być ludem przede mną po wszystkie dni.
37. Tak mówi Pan: Jak nie mogą być zmierzone niebiosa w górze i zbadane fundamenty ziemi w dole, tak i Ja nie odrzucę całego potomstwa Izraela mimo wszystko, co uczynili - mówi Pan.



Czy to Słowo nie mówi wyraźnie, że nie mogą być zmierzone niebiosa w górze, ani fundamenty ziemi w dole? - Czy uważasz, że ktokolwiek odpowie, na czym Bóg osadził owe fundamenty ziemi? W każdym razie ja się nie podejmuję takiej odpowiedzi, aczkolwiek 'naukowcy' śmiało sobie w tej materii poczynają, bo twierdzą, że wiedzą, jakie są wymiary ziemi na wskroś, wzdłuż i wszerz, bo je obliczyli!..

Zbyszku, do Ciebie należy wybór, komu wierzysz, ale ja wierzę Biblii i zależy mi, aby inni wierzący, że BIBLIA JEST SŁOWEM BOŻYM , uwierzyli w to, co w niej jest napisane i nie ulegali złudzeniu i zwiedzeniu o pseudo-naukowym anturażu.

Czy tak, jak Rembov, uważasz, że Słowo Boże jest mniej merytoryczne, niż to, co się ludziom przedstawia, jako naukę?

Zobacz, co się dzieje, z wierzącymi, gdy przestają ufać Słowu Bożemu, ilu z nich w końcu traci wiarę, poddaje się duchowi tego świata, ulegając materialistycznej i egzystencjonalnej filozofii, goniąc za ułudami, które pokazuje im czarna skrzynka- ołtarzyk, przed którym spędzają wolny czas. Za chwilę w tej magicznej skrzynce, pokażą im 'braci z kosmosu', czy myślisz, że ci, którzy nie opierają swej wiary na Słowie Bożym, będą potrafili rozpoznać w nich te byty, o których mówi właśnie Biblia? Po co te całe 'programy kosmiczne', za 'kosmiczne' pieniądze od oszukiwanych ludzi? Myślisz, ze po to, aby, gdy dojdzie do fazy 'ujawnienia', powiedziano, że przybyli prosto z otchłani? Czy raczej z 'nieskończonego kosmosu', witani przez świat 'naukowy', i 'światłych' duchownych, zamierzających chrzcić 'kosmitów' !. Co za zwiedzenie!


**********************************
c.d.n. dalszych odpowiedzi w wolnej chwili.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 17 kwie 2015, 13:01

Juneo pisze:Czy tak, jak Rembov, uważasz, że Słowo Boże jest mniej merytoryczne, niż to, co się ludziom przedstawia, jako naukę?

Pismo Święte, wbrew przekonaniom niektórych osób, NIE JEST podręcznikiem na temat kosmologii, budowy Ziemi czy innych nauk ścisłych bądź humanistycznych. A ponieważ rozmawiamy na tematy naukowe, to chwilowo odpuść sobie takie dramatyczne teksty o utracie wiary, a zamiast tracić czas na ich pisanie zajmij się odpowiedzią na argumenty i obliczenia, które ci wskazałem, a które obalają głoszone przez ciebie tezy.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Juneo
Posty: 337
Rejestracja: 25 sie 2014, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Juneo » 17 kwie 2015, 13:12

Rembov pisze:
Juneo pisze:Czy tak, jak Rembov, uważasz, że Słowo Boże jest mniej merytoryczne, niż to, co się ludziom przedstawia, jako naukę?

Pismo Święte, wbrew przekonaniom niektórych osób, NIE JEST podręcznikiem na temat kosmologii, budowy Ziemi czy innych nauk ścisłych bądź humanistycznych. A ponieważ rozmawiamy na tematy naukowe, to chwilowo odpuść sobie takie dramatyczne teksty o utracie wiary, a zamiast tracić czas na ich pisanie zajmij się odpowiedzią na argumenty i obliczenia, które ci wskazałem, a które obalają głoszone przez ciebie tezy.


Zważywszy na treści, jakie oferują podręczniki, powyższa opinia nie czyni żadnej ujmy dla Biblii.

Rembov, jak to się dzieje, że cokolwiek napisze, Ty na-ten-tychmiast komentujesz?..

A teraz odpuszczam, bo idę gotować obiad, ale nie licz na to, że nie będę odpowiadać w ogóle.
Na moi blogu również będę odpowiadać, w wolnym czasie, więc nie zasypuj mnie tam swymi dywagacjami w międzyczasie.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 17 kwie 2015, 13:17

Juneo pisze:
Rembov pisze:
Juneo pisze:Czy tak, jak Rembov, uważasz, że Słowo Boże jest mniej merytoryczne, niż to, co się ludziom przedstawia, jako naukę?

Pismo Święte, wbrew przekonaniom niektórych osób, NIE JEST podręcznikiem na temat kosmologii, budowy Ziemi czy innych nauk ścisłych bądź humanistycznych. A ponieważ rozmawiamy na tematy naukowe, to chwilowo odpuść sobie takie dramatyczne teksty o utracie wiary, a zamiast tracić czas na ich pisanie zajmij się odpowiedzią na argumenty i obliczenia, które ci wskazałem, a które obalają głoszone przez ciebie tezy.

Zważywszy na treści, jakie oferują podręczniki, powyższa opinia nie czyni żadnej ujmy dla Biblii.

Na razie nie wykazałaś, że podręczniki, które prezentują KULISTĄ (w przybliżeniu) Ziemię, podają nieprawdę, więc ta opinia jest bardzo na wyrost.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Juneo
Posty: 337
Rejestracja: 25 sie 2014, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Juneo » 17 kwie 2015, 16:16

Anmarivero pisze:
kontousunięte1 pisze:Ja bardzo chciałabym,żeby ktos mi wytłumaczył takie sprawy.
Załóżmy,że Ziemia ma każdy/jakikolwiek inny kształt /płaski, wklęsły.../ niż powszechnie uznawany /okrągły,kulisty/. 1.Kto,kiedy i dlaczego wprowadził/wprowadza ludzi w błąd.
2.Jaki jest cel tej osoby,grupy osób,aby utwierdzać ludzi od dawna,że jest inaczej niż jest.
3.Jakie znaczenie dla naszej wiedzy,poznania i życia w ogóle ma to,że kształt jest taki lub siaki.
4.O wpływie kształtu na nasze zbawienie nie wspomnę,bo chyba :oops: nie ma to jakiegokolwiek znaczenia, a jeśli ma to jakie. :-D


Moim zdaniem Biblia wyraźnie dzieli ludzi na synów Bożych i synów buntu. O ile Ci pierwsi szczerze szukają prawdy, i skonfrontowani z prawdą Ewangelii ( a także innymi prawdami biblijnymi, prawda o małżeństwie, rodzinie, życiu społecznym itd) po prostu ja zgłębiają (nie o nieomylność mi chodzi, ale o naprawdę poleganiu na tym, co objawione), o tyle ci drudzy stanowczo prawdzie objawionej (jakiejkolwiek! zaprzeczają i dotyczy to tak kosmologii, jak sensu i celu życia, czy nawet pojęcia płci, definicji rodziny), wszystko jest przez nich wypaczane, zatruwane, zniekształcane.

Sam środek Biblii mówi: "lepiej ufać Bogu, niż polegać na ludziach. Lepiej ufać Panu, niż polegać na możnych" ( Psalm 118,8-9). Dla mnie Ci możni to właśnie konstruktorzy sztucznej rzeczywistości, która nas otacza, ludzie po prostu traktujący innych ludzi jak żywy inwentarz, na którym sobie przeprowadzają eksperymenty od medycznych, edukacyjnych, eugenicznych, socjologicznych, po religijne (patrz np. ONEIDA, New York)...

Pytasz o cel. Celem ostatecznym jest totalna kontrola, bez luk, szpar, alternatyw, siły oporu. Stworzyć społeczeństwo niewolników zadowolonych ze swego niewolnictwa.
Na ziemi kuli nie ma gdzie uciekać: "lecąc/biegnąc/płynąc" przed siebie skończymy w miejscu, w którym zaczęliśmy. Na ziemi w kosmologii hebrajskiej pomoc nadchodzi z GÓRY! I jest jednoznacznie wiadomo, gdzie GÓRA jest :)
Nie ma Darwina bez Kopernika. Zmiana kosmologii była fundamentem potrzebnym, do dalszego odrywania nas od Bożego planu stworzenia. Oddalanie JEDYNEGO ŻYWEGO BOGA Z POLA WIDZENIA, to proces trwający wiele pokoleń... Świat naukowy stworzył nową religię.
Takie dziedziny jak GENETYKA, ROBOTYKA, NANOTECHNOLOGIA z tego Matrixa (sztuczność, wszędzie sztuczność!) czynią boga, to po prostu odcina nas od korzeni, od naszych zmysłów, od zdolności racjonalnego myślenia i chronienia swojej wewnętrznej integralności... Bo oni będą przekonywać Ciebie, mnie i wszystkich innych, że wiedza lepiej, czego Ci do szczęścia potrzeba.

A Bóg daje serce mięsiste, ciepłe, pulsujące... Rzeczywistość przebywania z Bogiem na Jego zasadach, jest temu systemowi zupełnie obca. A to, co obce, jest też wrogie, a co wrogie, będzie likwidowane ( i o tym Biblia tez wyraźnie mówi!)

Za kształtem, rozmiarem, naturą idzie filozofia, koncepcja, światopogląd... To naczynia połączone. Ważne jest, jakie są cechy naszej ziemi w jej obecnym kształcie, które przypisywane są jej, przez tych, którzy "WIEDZĄ, JAKA ONA JEST NAPRAWDĘ". Czy kiedykolwiek, KIEDYKOLWIEK, sama z siebie pomyślałabyś o ziemi (żyjąc na niej), jako o pyłku kurzu, kropce? (Proszę szczerze odpowiedź). A takie są właśnie konsekwencje ziemi kuli, kuleczki, kropki... zależy jak daleko od niej jesteś... Oderwanie, zaprzeczenie, zniekształcenie... Czyli ostatecznie ZWIEDZENIE!


Bardzo istotne pytania i bardzo konkretna na nie odpowiedź.
Rembov pisze:No to czeka cię wielki szok jak ujrzysz kulistą Ziemię. :D

Raczej zastanawiaj się nad tym, jakim szokiem okaże się przebudzenie w wieczności, dla tych, którzy budują wiarę na niewłaściwym fundamencie, bo tym właściwym fundamentem jest TYLKO BÓG i JEGO SŁOWO, bez względu, jak nienaukowo ono się dla współczesnego człowieka jawi i bez względu na to, jak bardzo próbuje się je zaciemniać fałszywymi doktrynami.
W obu przypadkach; czy to mamy do czynienia z wersją świata promowaną przez 'naukowy establishment', którego Malcolm Bowden nazywa bez zbędnych eufemizmów: 'naukową mafią' (w filmie poleconym przez Anmarivero), czy religijnymi doktrynami, które serwują ludziom do wierzenia współczesne 'kościoły', rozmija się to z objawionym Słowem Bożym, a zawsze, gdy tak się dzieje, to powinno być czerwonym światłem ostrzegawczym dla chrześcijan.

dr.sky pisze:
Anmarivero pisze:Za kształtem, rozmiarem, naturą idzie filozofia, koncepcja, światopogląd... To naczynia połączone. Ważne jest, jakie są cechy naszej ziemi w jej obecnym kształcie, które przypisywane są jej, przez tych, którzy "WIEDZĄ, JAKA ONA JEST NAPRAWDĘ"


Dużo o Ziemi opowiadasz, ale niczego o Chrystusie.


A KTO to wszystko stworzył? Zobacz jak bardzo rozmowy o stworzeniu są związane z dziełami Chrystusa i jak bardzo ważne jest dociekanie prawdy w tym temacie, bo inaczej -a to się zbliża milowymi krokami - ludzie uwierzą, że stworzyła ich 'pozaziemska cywilizacja'!:

Hebr. 1:1-2
1. Wielokrotnie i wieloma sposobami przemawiał Bóg dawnymi czasy do ojców przez proroków;
2. Ostatnio, u kresu tych dni, przemówił do nas przez Syna, którego ustanowił dziedzicem wszechrzeczy, przez którego także wszechświat stworzył.


Wszechświat jest oddany innym słowem: - światy w Biblii Króla Jakuba

2Hath in these last days spoken unto us by his Son, whom he hath appointed heir of all things, by whom also he made the worlds;

Hebr. 1:10
10. Oraz: Tyś, Panie, na początku ugruntował ziemię, I niebiosa są dziełem rąk twoich;


- ugruntował: bardziej dosłownie- założył fundamenty ziemi - w Biblii Króla Jakuba
(BW)
0 And, Thou, Lord, in the beginning hast laid the foundation of the earth; and the heavens are the works of thine hands:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 17 kwie 2015, 16:44

Nick pisze:To może być temat na ciekawą dyskusję ale nie prowadźmy jej w tym wątku.


zrób inny watek i daj do niego linka


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 17 kwie 2015, 16:50

Juneo pisze:
Rembov pisze:No to czeka cię wielki szok jak ujrzysz kulistą Ziemię. :D

Raczej zastanawiaj się nad tym, jakim szokiem okaże się

I znowu zamiast napisać odpowiedź na przedstawione argumenty wrzuciłaś kazanie. Symptomatyczne, bo wskazuje na to, że nie masz niczego, co mogłabyś przeciwstawić przedstawionym faktom i obronić w ten sposób tezę, że Ziemia jest płaszczyzną, a nie kulą.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 17 kwie 2015, 17:23

Rembov pisze:I znowu zamiast napisać odpowiedź na przedstawione argumenty wrzuciłaś kazanie.

Skoro teoria płaskiej ziemi jest natury religijnej, to nie dziw się, że i kazania się pojawiają...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 17 kwie 2015, 17:31

Zbyszekg4 pisze:
Rembov pisze:I znowu zamiast napisać odpowiedź na przedstawione argumenty wrzuciłaś kazanie.

Skoro teoria płaskiej ziemi jest natury religijnej, to nie dziw się, że i kazania się pojawiają...

Toć napisałem, że to jest przejaw braku merytorycznych argumentów. Jak nie ma się niczego, czym można poprzeć swoją tezę, to nie pozostaje nic innego jak uciekać w manipulację rozmówcą odwołującą się do wiary w Boga. :D


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Juneo
Posty: 337
Rejestracja: 25 sie 2014, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Juneo » 17 kwie 2015, 18:53

Zbyszekg4 pisze:(..), jestem też przeciwko teorii ewolucji i ona faktycznie uderza w biblijny opis stworzenia świata...
Jednak z tego, że się powszechnie naucza tej teorii, nie wynika automatycznie, że Ziemia musi być płaska!
Ja odrzucam ewolucję, ale wierzę w kulistą ziemię i wcale mi się to nie kłóci; dlaczego Tobie taki światopogląd nie odpowiada?
------------------ ------------------
Rembov, dyskutujesz na blogu Juneo, prawda? Mozesz podać linki do tych rozmów?



Zbyszku
, trochę logiki, ok? nie wierzysz w ewolucję,bo : -uderza w biblijny opis stworzenia świata...
pytanie: - dlaczego zatem kwestionujesz to, co opis biblijny mówi nam o stworzeniu nieba i ziemi, na samym początku?
Chcesz być naukowy? -ale opis stworzenia nieba i ziemi - W OGÓLE i w CAŁOŚCI NIE JEST takim, jaki może go zaakceptować współczesna nauka , bo czy to naukowe, żeby światłość została oddzielona od ciemności i żeby Bóg nazwał dniem dzień, a noc, nocą, - ZANIM słońce zostało stworzone? Czy to jest naukowe, żeby Bóg oddzielił wody od wód POD sklepieniem i NAD sklepieniem, a sklepienie nazwał niebem?.. Czy to jest naukowe, żeby ziemia zazieleniła się trawą drzewami i roślinnością, ZANIM słonce zostało stworzone?

Od którego momentu właściwie uważasz, że opis stworzenia jest godny Twej wiary i od którego wersetu już w ten opis wierzysz?

Tyle wersetów już wkleiłam, które świadczą o tym, że świat został stworzony, TAK JAK TO JEST W OPISACH BIBLIJNYCH - A HEBRAJCZYCY NA PODSTAWIE TYCH OPISÓW ZROBILI SCHEMAT , który uwzględnia to biblijne objawienie, a który jest przedstawiany w różnych wariacjach, ale ZAWSZE uwzględnia rozpostartą płaszczyznę ziemi okrytą nieboskłonem jak namiotem, gdzie tron Boga znajduje się w górze ponad wodami firmamentu, a w dole, pod ziemią znajduje się kraina umarłych i otchłań!
A do tego dochodzi to, co OBSERWUJEMY, a co potwierdza biblijne objawienie, że ziemia NIE JEST KULĄ.

-------
Rembov usiłuje zakorzenić na moim blogu, jego zdaniem 'naukowo teorie',a Ciebie ściąga tam w charakterze 'posiłków', chyba po to, aby była przewaga sił, skoro na przewagę swoich argumentów nie może liczyć.
Nie wiem, jak on to robi, że dysponuje czasem na bycie na moim blogu codziennie, i tutaj, co chwilę..



Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości