Tabu?

Tu robimy burze mózgów.......
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 kwie 2015, 21:38

Kłamstfo !!!!!111111oneoneoneone

:lol:


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 12 kwie 2015, 21:52

Oberyn., a Tobie co?! :lol:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 kwie 2015, 22:09

Przecież już kilka stron wcześniej przedstawiłem loty bez międzylądowań z Ameryki PD do Afryki. Tego także nie skomentowały dziewczyny. Dlaczego? Bo zatkaokakao :]


.
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 12 kwie 2015, 22:33

Rembov, drsky,
Jak pokażecie mi lot w trakcie nad OTWARTYM oceanem, nie żadne tam historie lotu, to PUBLICZNIE przyznam się do błędu i normalnie umieszczę na forum ogłoszenie w tej kwestii. Ja chcę jednak zobaczyć ten samolot w trakcie lotu, a nie po jego zakończeniu, ok?

Moja prośba umieszczona, w tej kwestii chyba była jasna i warunki też PRECYZYJNIE określiłam?
A wy sobie obchodzicie system i mówicie, PATRZ! A ja dalej nie widzę samolotu zarejestrowanego podczas lotu, nad oceanem...
No przyłóżcie się Panowie, warto, aby mi mocniej przyłożyć...

P.S. Mowa o południowej hemisferze.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 12 kwie 2015, 22:40

Anmarivero pisze:Rembov, drsky,
Jak pokażecie mi lot w trakcie nad OTWARTYM oceanem, nie żadne tam historie lotu, to PUBLICZNIE przyznam się do błędu i normalnie umieszczę na forum ogłoszenie w tej kwestii. Ja chcę jednak zobaczyć ten samolot w trakcie lotu, a nie po jego zakończeniu, ok?

Lot SAA280 Johannesburg-Perth lada moment wleci nad Pacyfik: www.flightradar24.com/SAA280/5fc7ef9
Miłego oglądania. Tylko nie płacz jak sylwetka zniknie z widoku kiedy maszyna znajdzie się poza zasięgiem systemów śledzących jej lot.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 12 kwie 2015, 22:42

Rembov pisze:Gdybyś raczyła zapoznać się z opisem działania tego systemu, to wiedziałabyś, że dane opracowywane za pomocą systemu GPS są zbierane od samolotów lecących w zasięgu specjalnych masztów systemu ADS-B. Ten zaś, niestety, ma zasięg maksymalny około 250 km, czyli NIE sięga nad oceany. Te samoloty, które nie współpracują z systemem ADS-B, są obserwowane za pomocą radarów, które, niestety, również nie pokrywają całego światowego systemu mórz i oceanów. Dlatego wybacz, ale ośmieszasz się takimi teoriami:


Jaka ja niemądra! ... Myślałam, że bronicie tego, że jest to SYSTEM SATELITARNEJ NAWIGACJI, a nie NAZIEMNEJ TRIANGULACJI!!! A jednak Rembov, wie, że system jest naziemny... Zadziwiasz mnie marginesem tolerancji dla określenia SATELITY....

Dobranoc :flower:


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 12 kwie 2015, 22:50

A gdybyś usiłowała twierdzić, że w rzeczywistości leci na około wzdłuż wybrzeży Afryki, Azji, Sumatry i potem prosto do Perth, to zestaw sobie te dane:

1. Lot jest BEZ międzylądowania, więc nie ma gdzie zatankować.
2. Trasa takiego przelotu to ponad 15 tys kilometrów.
3. Zasięg Airbusa 340-642, który wykonuje ten przelot, to 13,9 tys kilometrów.

Czy jest możliwe, aby tak poleciał?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 12 kwie 2015, 22:52

Anmarivero pisze:
Rembov pisze:Gdybyś raczyła zapoznać się z opisem działania tego systemu, to wiedziałabyś, że dane opracowywane za pomocą systemu GPS są zbierane od samolotów lecących w zasięgu specjalnych masztów systemu ADS-B. Ten zaś, niestety, ma zasięg maksymalny około 250 km, czyli NIE sięga nad oceany. Te samoloty, które nie współpracują z systemem ADS-B, są obserwowane za pomocą radarów, które, niestety, również nie pokrywają całego światowego systemu mórz i oceanów. Dlatego wybacz, ale ośmieszasz się takimi teoriami:


Jaka ja niemądra! ... Myślałam, że bronicie tego, że jest to SYSTEM SATELITARNEJ NAWIGACJI, a nie NAZIEMNEJ TRIANGULACJI!!! A jednak Rembov, wie, że system jest naziemny... Zadziwiasz mnie marginesem tolerancji dla określenia SATELITY....

Wiesz, że właśnie całkowicie się ośmieszyłaś i jednoznacznie potwierdziłaś, że z naszych postów wyłapujesz tylko te słowa, które ci pasują?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Juneo
Posty: 337
Rejestracja: 25 sie 2014, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Juneo » 12 kwie 2015, 23:14

Zbyszekg4 pisze:
Juneo pisze:albo w innej odsłonie:

tutaj

Śmiech na sali!!! I co niby ma ten "rewelacyjny" film (arcydzieło wręcz) dowodzić? To, że ptak jest prawie tak wielki jak księżyc?
To mam dla Ciebie prosty eksperyment: patrz na Księżyc przez obiektyw aparatu, albo lunety, albo po prostu zrób z palców dłoni coś na kształt lunety i patrząc na Księżyc w ten sposób, umieść przed taką lunetą swój palec... - łojejku!!! paznokieć mojego palca większy jest niż Księżyc, jejejejejjjjkuuuu!!!

Ptak na tle Księzyca jest taki duży bo przeleciał blisko obiektywu- ot i wszytko w temacie! :]
Kompromitujecie się Panie... (a raczej zostałyście wkręcone w coś, czego same nie sprawdzicie, nie przemyslicie, a robicie z tego sensację kosmiczną... :lol: )


Tak Ci do śmiechu Zbyszku, ale co powiesz na takie zdjęcie?
Też będziesz patrzył 'przez palce'?..
tutaj

------------
A co się tu dzieje..?
Spodobało Wam się tak huzia na Józia, widzę.. oj, nieładnie! :]
Nie dostałam przez dwa dni powiadomień, a Wy tu tak szalejecie, że nie wiem, kiedy znajdę czas, aby to wszystko przeczytać.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 12 kwie 2015, 23:28

Juneo pisze:Tak Ci do śmiechu Zbyszku, ale co powiesz na takie zdjęcie?
Też będziesz patrzył 'przez palce'?..
tutaj

Bardzo ładne odbicie Słońca w kryształach lodu, z których jest zbudowana chmura. O czym to ma świadczyć?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 kwie 2015, 23:28

Rembov pisze:No to jak to jest z tymi lotami nad południowymi oceanami?


A no tak

Geograficzna odległość z Rio de Janeiro do Luanda
6202.58 kilometrów

czas lotu

Wylot
LADLuanda
14:05
25 kwi, sob
→ Czas lotu
1d 10h 21min
.
2 przesiadki
→ GIGGaleão
20:26

Ciekawa jestem na oceanie gdzie te przesiadki jak sprawdzisz to nie ma takich lotów bez przesiadek i międzylądowań ale teraz sprawa odległości

całkowity czas przesiadek

Całkowity czas przesiadek
1h 5min
Czyli jak odejmiesz ta godzinkę to on leci 1d 10h 21min-1h 5minn to masz około 1 dzień 9 godzin z groszami

Teraz to samo na północnej półkuli

Chicago do Paryża odległość 6663 prawie taka sama


Czas lotu za to i ti surpriza

Pokazuje 268 / 268 lotów
Wyczyść wszystkie filtry
Liczba przesiadek
wyczyść
0 przesiadek3 753 zł
Linie lotniczewyczyść
Cena lotu
od2 440 złdo6 763 zł
Wylot NYC → PAR
od00:30do22:45
Wylot PAR → NYC
od07:00do23:35
Czas lotu
od7h 20min


I bez przesiadek na oceanie czy myslisz ze cos z tymi lotami jest nie tak??????


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 12 kwie 2015, 23:40

magda pisze:
Rembov pisze:No to jak to jest z tymi lotami nad południowymi oceanami?


A no tak

Geograficzna odległość z Rio de Janeiro do Luanda
6202.58 kilometrów

czas lotu

Wylot
LADLuanda
14:05
25 kwi, sob
→ Czas lotu
1d 10h 21min
.
2 przesiadki
→ GIGGaleão
20:26

Ciekawa jestem na oceanie gdzie te przesiadki jak sprawdzisz to nie ma takich lotów bez przesiadek i międzylądowań ale teraz sprawa odległości

A ja pisałem o locie: https://taag.sita.aero/itd/itd/lang/en/ ... G-20150416

Journey
Flight DT 741
From Luanda (LAD)
To Rio De Janeiro - Internacional (GIG)
Depart Thu, 16 Apr 2015, 10:45
Arrive Thu, 16 Apr 2015, 15:00
Duration 8h 15m
Aircraft Boeing 777-300

ZERO przesiadek. Średnia prędkość: 775 km/h.

Czyli odpowiadając na to:
I bez przesiadek na oceanie czy myslisz ze cos z tymi lotami jest nie tak??????

Sprawdziłaś zupełnie INNY przelot na trasie Luanda - Rio de Janeiro, a nie wskazany przeze mnie rejs DT741. Czyli znowu strzeliłaś kulą w płot, a nie we mnie argumentem. :D


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 kwie 2015, 23:56

A nic ci nie mówi cena biletów z chicago do paryża 2500zł a z luandy do rio w jedną strone 6000. To znaczy ze ten czas lotu jest fałszywy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 13 kwie 2015, 00:36

A jak tam nasz lot SAA280?

W rogu realny czas wykonania screenu ze strony podanej przez Rembova (tylko przy początku lotu niechcący zegar obcięłam)


Obrazek

Obrazek

I SAA280 już jest niewidoczny:

Obrazek

I nie jest to chwilowa przerwa:

Obrazek

http://i.imgur.com/h6nd2go.jpg

Wskazany przez Ciebie, Rembov, lot, a raczej jego podgląd online, zachował się zgodnie z moimi przewidywaniami.

A chodziłoby mi o coś takiego (środek oceanu... raczej nie 250km od brzegu... jak to "wymagają" maszty wspomniane przez Rembova. Zdaję sobie sprawę, że sposób przesyłania danych i ich uzyskiwania jest bardziej skomplikowany, niż jednego rodzaju maszt, dlatego nie jest dla mnie problemem, że system GPS działa zaskakująco dobrze nawet na środku oceanu półkuli północnej)

Obrazek

Lot Rembova zapewne wróci na ekran niedługo przed swoim lądowaniem.... Tak, jak jest to do przewidzenia...


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 13 kwie 2015, 06:43

Anmarivero pisze:pokażecie mi lot w trakcie nad OTWARTYM oceanem

Gdybyś tak miała dość pieniędzy, to byś taki lot sobie wykupiła, a potem filmując udowodniła, że nie ma kulistej Ziemi i lotów nad południowym oceanem...
Czy w Towarzystwie Płaskiej Ziemie nie ma żadnego "bogacza", który by taki lot odbył i zdemaskował ten cały spisek?!?
Może zróbcie zrzutkę na coś takiego?... :roll: Ja dam 1PLN 8-)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości