Chrześcijańska Konferencja Międzynarodowa w Cieszynie

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Chrześcijańska Konferencja Międzynarodowa w Cieszynie

Postautor: Ararat » 30 wrz 2012, 12:27

Serdecznie Zapraszam na filmy z konferencji, która odbywała się w dniach od 21 do 23 września 2012 r. w Cieszynie (Aula Uniwersytetu Śląskiego) CHRZEŚCIJAŃSKA KONFERENCJA W CIESZYNIE


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 01 paź 2012, 12:55

Przesunąłem do odpowiedzniego działu.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 01 paź 2012, 20:51

a tutaj link do strony http://cwc_ararat.republika.pl/

oraz info ze strony:

EAST EUROPE AWCF CONFERENCE IN POLAND SEPTEMBER 2012
Konferencja 21-23 września 2012 r. w Cieszynie odbyła się Wschodnio – Europejska Konferencja AWCF w Polsce z udziałem usługujących Słowem Bożym gości zagranicznych jak i z Polski.
A więc usługiwali:
Bishop Samuel Smith, Stanley Wachtstetter, Marty Gyngard, Tony Adams, Stanisław Spust, Przemysław Śliwka i Ryszard Płaskowicki.


wkleiłem bo ważne, aby ludzie wiedzieli kto usługiwał, z jakiego jest to ruchu itd.


Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 02 paź 2012, 09:56

Hardi pisze:A więc usługiwali:
Bishop Samuel Smith, Stanley Wachtstetter, Marty Gyngard, Tony Adams, Stanisław Spust, Przemysław Śliwka i Ryszard Płaskowicki.
wkleiłem bo ważne, aby ludzie wiedzieli kto usługiwał, z jakiego jest to ruchu itd.

Dzięki Bogu za tę konferencję ponaddenominacyjną i że usługiwali mówcy z różnych kościołów i nie tylko z USA lecz wśród wymienionych wyżej mówców byli również z Kościoła Zielonoświątkowego ( kz.pl ) z Polski. Boże dzieło w Cieszynie się rozrasta przez niedenominacyjną Misję Ararat. A jest to ten sam nurt co apostolski z 1 wieku, i innego fundamentu nie głoszono tam, a którym jest Jezus Chrystus!


I am a happy man because I am in Christ!
Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 02 paź 2012, 14:12

InChrist pisze:
Hardi pisze:A więc usługiwali:
Bishop Samuel Smith, Stanley Wachtstetter, Marty Gyngard, Tony Adams, Stanisław Spust, Przemysław Śliwka i Ryszard Płaskowicki.
wkleiłem bo ważne, aby ludzie wiedzieli kto usługiwał, z jakiego jest to ruchu itd.

Dzięki Bogu za tę konferencję ponaddenominacyjną i że usługiwali mówcy z różnych kościołów i nie tylko z USA lecz wśród wymienionych wyżej mówców byli również z Kościoła Zielonoświątkowego ( kz.pl ) z Polski. Boże dzieło w Cieszynie się rozrasta przez niedenominacyjną Misję Ararat. A jest to ten sam nurt co apostolski z 1 wieku, i innego fundamentu nie głoszono tam, a którym jest Jezus Chrystus!
To był akurat zlot zwodzicieli i fałszywych braci :/
nie ma co się czieszyć z tego, że łaszywy Bóg jest głoszony :/
Odrobina kwasu całe ciasto zakwasza :/


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 02 paź 2012, 16:53

Z czym to tak się Bracie nie zgadzasz z wykładami konferencji? Czy nie wierzysz tak samo w oparciu o ten sam JEDYNY fundament Jezusa Chrystusa, Bożego Syna, Zbawiciela i Boga? Można prosić o jakieś konkrety?


I am a happy man because I am in Christ!

Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 03 paź 2012, 00:11

InChrist pisze:wśród wymienionych wyżej mówców byli również z Kościoła Zielonoświątkowego ( kz.pl ) z Polski.

a który to niby z KZ :?: :eek: bo jeden sam opuścił KZ, a drugi został z niego wykluczony... nie wprowadzaj ludzi w błąd...

InChrist pisze:Z czym to tak się Bracie nie zgadzasz z wykładami konferencji? Czy nie wierzysz tak samo w oparciu o ten sam JEDYNY fundament Jezusa Chrystusa, Bożego Syna, Zbawiciela i Boga? Można prosić o jakieś konkrety?

konferencja organizowana przez ruch jednościowców, a Biblijny Bóg jest Trójjedyny


Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 03 paź 2012, 00:48

Hardi pisze:
InChrist pisze:wśród wymienionych wyżej mówców byli również z Kościoła Zielonoświątkowego ( kz.pl ) z Polski.

a który to niby z KZ :?: :eek: bo jeden sam opuścił KZ, a drugi został z niego wykluczony... nie wprowadzaj ludzi w błąd...

Trzeba było przyjechać to byś poznał, a było przynajmniej trzech obecnie aktywnych w swoich zborach członków z KZ na tej konferencji. Jeden z nich nauczał, inny grał w uwielbieniu.


I am a happy man because I am in Christ!

Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 03 paź 2012, 01:45

zbyt daleko mam aby jechać, poza tym nie interesują mnie konferencje nietrynitariański

a to, że był sobie ktoś z KZ na konferencji to wiesz... sam znam jednego, który był i jest w KZ, a nie jest trynitarianinem, lecz kryje się z tym przed pastorem i zborem... Stanisław Spust jest z KZ :?: bo to jeden z trzech nauczających, a pozostali dwaj nie są już w KZ

ja znam kilku wierzących z Cieszyna, z resztą sam pochodzę z tamtych rejonów, niedaleko miałem do Cieszyna i opowiadali mi trochę na temat tej wspólnoty, to zlepek różnych arian których w Cieszynie i okolicy nie brakuje, a nawet Cieszyn niechlubnie z tego słynie, branhamowcy, bracia polscy itp.

z resztą nazwa ARARAT nie jest przypadkowa, wystarczy sobie trochę poczytać...


Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 03 paź 2012, 10:12

To nie była konferencja zarówno nietrynitarna ani trynitarna, proszę posłuchać wykładów i się przekonać. Skąd u Ciebie Bracie takie uprzedzenia. Przynajmniej 3 osoby były na tej konferencji które są oficjalnie członkami KZ, a przypomniałem sobie, że nawet więcej. Nie mogłeś być tam, rozumiem, więc przynajmniej proszę Bracie zapoznaj się z treścią wykładów aby się przekonać, że nie było tam niebiblijnego nauczania. W niebie nie będzie podziałów na trynitarnych ani na nietrynitarnych, lecz wszyscy będą czcić Boga i Baranka!


I am a happy man because I am in Christ!

Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 03 paź 2012, 10:30

Ponawiam pytanie, kto z KZ tam nauczał? chyba nie jest to jakąś tajemnicą (jeśli to prawda - w co wątpię)...

Napiszę to jeszcze raz: to, że był sobie ktoś z KZ na konferencji to wiesz... sam znam jednego, który był i jest w KZ, a nie jest trynitarianinem, lecz kryje się z tym przed pastorem i zborem...

Znam kilku ludzi którzy chodzili do tej wspólnoty, będąc niedawno w PL spotkałem jednego w sklepie, zaczęliśmy rozmawiać, powiedział mi, że już tam nie chodzi, bo jednak jest to wspólnota antytrynitarna, teoretycznie jest otwarta na wszystkich, na jednościowców jak i na trynitarian, nawet podstępem zaprasza i ściąga do siebie trynitarian (nie wykluczone, że ci co rzekomo byli z KZ też nie wiedzieli, że to nie trynitarianie), jednak w praktyce sprawa wygląda tak, że starają się podważać wiarę w Boga Trójjedynego, udowadniać jednościowskie poglądy, nikt nie może usłużyć słowem mówiącym o Bogu Trójjedynym, ale bardzo chętnie mówi się o tym innym. Twierdził, że tam jest niezła manipulacja, robi się wszystko aby przyciągnąć do siebie trynitarian, nie mówi im się na początku o co w tym chodzi, a następnie stopniowo, delikatnie i powoli zaczyna się podważać im wiarę w Boga Trójjedynego. I ja wierzę temu człowiekowi, bo nawet jakiś czas temu mieliśmy próbkę tego tutaj na forum.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 03 paź 2012, 10:43

Hardi pisze:Ponawiam pytanie, kto z KZ tam nauczał? chyba nie jest to jakąś tajemnicą (jeśli to prawda - w co wątpię)...

Napiszę to jeszcze raz: to, że był sobie ktoś z KZ na konferencji to wiesz... sam znam jednego, który był i jest w KZ, a nie jest trynitarianinem, lecz kryje się z tym przed pastorem i zborem...

Znam kilku ludzi którzy chodzili do tej wspólnoty, będąc niedawno w PL spotkałem jednego w sklepie, zaczęliśmy rozmawiać, powiedział mi, że już tam nie chodzi, bo jednak jest to wspólnota antytrynitarna, teoretycznie jest otwarta na wszystkich, na jednościowców jak i na trynitarian, nawet podstępem zaprasza i ściąga do siebie trynitarian (nie wykluczone, że ci co rzekomo byli z KZ też nie wiedzieli, że to nie trynitarianie), jednak w praktyce sprawa wygląda tak, że starają się podważać wiarę w Boga Trójjedynego, udowadniać jednościowskie poglądy, nikt nie może usłużyć słowem mówiącym o Bogu Trójjedynym, ale bardzo chętnie mówi się o tym innym. Twierdził, że tam jest niezła manipulacja, robi się wszystko aby przyciągnąć do siebie trynitarian, nie mówi im się na początku o co w tym chodzi, a następnie stopniowo, delikatnie i powoli zaczyna się podważać im wiarę w Boga Trójjedynego. I ja wierzę temu człowiekowi, bo nawet jakiś czas temu mieliśmy próbkę tego tutaj na forum.



Ciekawe - bo tu na forum wciskano że trinitraianie moga zaprasząc jendościowców ... ale oni nie chcą słuchać ;)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 03 paź 2012, 11:10

Hardi pisze:Ponawiam pytanie, kto z KZ tam nauczał? chyba nie jest to jakąś tajemnicą...

A do czego Ci ta wiedza Bracie potrzebna, kto z jakiego wyznania? Oj nieładnie!
http://www.youtube.com/watch?v=zsIPWcxIlp4


I am a happy man because I am in Christ!

Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 03 paź 2012, 12:10

InChrist pisze:
Hardi pisze:Ponawiam pytanie, kto z KZ tam nauczał? chyba nie jest to jakąś tajemnicą...

A do czego Ci ta wiedza Bracie potrzebna, kto z jakiego wyznania? Oj nieładnie!
http://www.youtube.com/watch?v=zsIPWcxIlp4
Pewnie że nie ładnie - lepiej udawać że wszyscy sa bracmi i miec wspólnote z tymi których powinno się jaweni piętnować :/


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 03 paź 2012, 12:17

Lash pisze:
Hardi pisze:Ponawiam pytanie, kto z KZ tam nauczał? chyba nie jest to jakąś tajemnicą (jeśli to prawda - w co wątpię)...

Napiszę to jeszcze raz: to, że był sobie ktoś z KZ na konferencji to wiesz... sam znam jednego, który był i jest w KZ, a nie jest trynitarianinem, lecz kryje się z tym przed pastorem i zborem...

Znam kilku ludzi którzy chodzili do tej wspólnoty, będąc niedawno w PL spotkałem jednego w sklepie, zaczęliśmy rozmawiać, powiedział mi, że już tam nie chodzi, bo jednak jest to wspólnota antytrynitarna, teoretycznie jest otwarta na wszystkich, na jednościowców jak i na trynitarian, nawet podstępem zaprasza i ściąga do siebie trynitarian (nie wykluczone, że ci co rzekomo byli z KZ też nie wiedzieli, że to nie trynitarianie), jednak w praktyce sprawa wygląda tak, że starają się podważać wiarę w Boga Trójjedynego, udowadniać jednościowskie poglądy, nikt nie może usłużyć słowem mówiącym o Bogu Trójjedynym, ale bardzo chętnie mówi się o tym innym. Twierdził, że tam jest niezła manipulacja, robi się wszystko aby przyciągnąć do siebie trynitarian, nie mówi im się na początku o co w tym chodzi, a następnie stopniowo, delikatnie i powoli zaczyna się podważać im wiarę w Boga Trójjedynego. I ja wierzę temu człowiekowi, bo nawet jakiś czas temu mieliśmy próbkę tego tutaj na forum.



Ciekawe - bo tu na forum wciskano że trinitraianie moga zaprasząc jendościowców ... ale oni nie chcą słuchać ;)

ehhh bo tutaj na forum nie jedno padło kłamstwo z ust jednościowców, aby przyciągnąć do siebie trynitarian, nawet w tym temacie mamy tego żywy przykład :-? zobacz poniżej:

InChrist pisze:
Hardi pisze:Ponawiam pytanie, kto z KZ tam nauczał? chyba nie jest to jakąś tajemnicą...

A do czego Ci ta wiedza Bracie potrzebna, kto z jakiego wyznania? Oj nieładnie!
http://www.youtube.com/watch?v=zsIPWcxIlp4

oooo i to jest przykładem manipulacji jaką uprawiacie, najpierw piszesz tak:

InChrist pisze:
Hardi pisze:A więc usługiwali:
Bishop Samuel Smith, Stanley Wachtstetter, Marty Gyngard, Tony Adams, Stanisław Spust, Przemysław Śliwka i Ryszard Płaskowicki.
wkleiłem bo ważne, aby ludzie wiedzieli kto usługiwał, z jakiego jest to ruchu itd.

Dzięki Bogu za tę konferencję ponaddenominacyjną i że usługiwali mówcy z różnych kościołów i nie tylko z USA lecz wśród wymienionych wyżej mówców byli również z Kościoła Zielonoświątkowego ( kz.pl ) z Polski. Boże dzieło w Cieszynie się rozrasta przez niedenominacyjną Misję Ararat. A jest to ten sam nurt co apostolski z 1 wieku, i innego fundamentu nie głoszono tam, a którym jest Jezus Chrystus!

a gdy proszę o wskazanie tych mówców z kz.pl to chowasz głowę w piasek i zaczynasz manipulować, fakty są takie, że tam nie było mówców z kz.pl a ty najnormalniej w świecie oszukałeś i okłamałeś ludzi z tego forum... tak właśnie działacie idealnie zgadza się to z tym co robił Ryszard kłamiąc mnie, idealnie zgadza się to z tym, co robił Grzegorz udając trynitarianina, idealnie pasuje to do tego co mi mówił człowiek który krótko uczęszczał do waszej wspólnoty, itd. posuwacie się do kłamstwa, oszustw i manipulacji, aby zachęcić innych do wypicia trucizny :-/ ojcem kłamstwa jest szatan, ale skoro fałszywą naukę głosicie to co się dziwić, że potrzebujecie kłamać i oszukiwać, aby przyciągnąć innych do siebie, głosicie nauki ojca kłamstwa to i kłamać musicie :cry:



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości