Każdy student

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Każdy student

Postautor: Terebint » 27 maja 2008, 21:12

Znalazłem niezwykle ciekawą chrześcijańską stronkę: http://www.kazdystudent.pl/index.html

Jest tam sporo świadectw nawróconych na chrześcijaństwo ludzi różnego pokroju. Szczególnie mnie zaciekawiło nawrócenie młodego muzułmanina, bo to przecież w sumie rzadkość - w końcu to religia, która słynie z niesamowitej konserwatywności.

Na serio warto odwiedzić ten portal. :)


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 30 maja 2008, 20:17

Tutaj znalazłem bardzo ciekawe świadectwo muzułmanina, który przeszedł na chrystianizm.

Zawsze mnie ciekawiło, czego tak naprawdę muzułmanie uczą swoich wiernych o Biblii i Chrystusie, a tutaj się wreszcie tego dowiedziałem. :)


Awatar użytkownika
Lii
Posty: 86
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lii » 30 maja 2008, 22:01

Na http://www.daniel2005.pl/ jest także ciekawe świadectwo muzułmanina w mp3. polecam
"Pliki mp3" => "Misja Głos Ewangelii w Toronto" (z prawej) => "9. Islam moja religia - Ali Tehrani (Szukałem Boga Miłości, ale nie znalazłem Go w meczecie)"


A Jezus zaraz wyciągnął rękę, uchwycił go i rzekł mu: O małowierny, czemu zwątpiłeś? Mt 14,31
Teraz ujrzysz, co Ja uczynię II Mojż. 6,1
Nie ma nic niemożliwego dla Boga w stosunku do tych, którzy Mu ufają.
Awatar użytkownika
Lii
Posty: 86
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lii » 30 maja 2008, 22:04

Jeszcze jedno widziałem na http://www.baptysci.jezus.pl/ w archiwum mp3.


A Jezus zaraz wyciągnął rękę, uchwycił go i rzekł mu: O małowierny, czemu zwątpiłeś? Mt 14,31
Teraz ujrzysz, co Ja uczynię II Mojż. 6,1
Nie ma nic niemożliwego dla Boga w stosunku do tych, którzy Mu ufają.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 30 maja 2008, 22:05

"Mój nauczyciel, nie wiedząc nic o islamie, spytał łagodnie: „Skąd wiesz, że Koran jest Słowem Bożym?” Byłem kompletnie zaskoczony taką odpowiedzią. Żyłem w świecie, w którym wszyscy po prostu z góry zakładali, że Koran został słowo po słowie podyktowany prorokowi Mahometowi przez Boga i nikt nigdy nie kwestionował tego założenia."

Taka jest charakterystyka w sumie każdego muzułmanina, którego spotkałem -- większość jednakże po zadaniu takiego pytania "ucieka" z dyskusji, aby po chwili "uderzyć" wyrywając z kontekstu jakieś fragmenty Pisma Świętego.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


Garnett
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Garnett » 01 cze 2008, 22:37

Wczytuje Wam się ta strona? Od dwóch dni próbuję wejść i lipa.


Basic
Information
Before
Leaving
Earth
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 02 cze 2008, 00:18

Faktycznie, coś jest niestety nie tak. :(


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Hallers
Posty: 667
Rejestracja: 01 lut 2008, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hallers » 02 cze 2008, 17:13

Parę dni temu mogłem ją bez problemu przeglądać i czytać.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 02 cze 2008, 20:39

Serwery dns które powinny obsługiwać tą domenę aktualnie albo mają awarię albo właściciel nie zapłacił tej firmie za dalszą obsługę ich strefy. Tak czy siak myslę, że problem "ustapi" za tydzień albo dwa ;-)

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Garnett
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Garnett » 05 cze 2008, 23:56

Strona już działa :-)


Basic

Information

Before

Leaving

Earth
Awatar użytkownika
Nomad Soul
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2008, 15:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Nomad Soul » 12 cze 2008, 14:58

Ciekawe miejsce, muszę przyznać. Przeczytałam kilka artykułów z dużym zainteresowaniem.


Awatar użytkownika
R3clus3
Posty: 65
Rejestracja: 11 paź 2008, 19:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: R3clus3 » 14 paź 2008, 12:18

Skoro Bóg stworzył naszą wspaniałą Planetę to po co tworzył inne planety skoro nie ma na nich życia.Czeka żebyśmy mogli stworzyć na innych planetach atmosfere?


Kościół wie, że - aby utrzymać przy sobie swoją trzodę i dołączać nowe owieczki do stada - musi ukazywać siebie jako ostatni bastion nadziei w świecie rządzonym przez Szatana i jego spragnione krwi hordy.

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości