26% rabatu

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

26% rabatu

Postautor: Zbyszekg4 » 06 wrz 2017, 17:16

Za zgodą KAAN'a zakładam ten temat. A ponieważ to jest 13 000 wpis mój na forum, to na tej liczbie chcę poprzestać :-)
Sprawa dotyczy przeceny na książki - szczegóły poniżej w mailu, jaki dostałem:

Szanowni Państwo,

W tym roku świętujemy 26 jubileusz powstania Oficyny Wydawniczej VOCATIO. Przez te lata przygotowywaliśmy dla Państwa publikacje bazujące na wartościach biblijnych. Nie wiemy nawet kiedy powstała szeroka oferta tematyczna dla różnych grup wiekowych i środowiskowych. Znajdują się w niej wyjątkowe wydania Pisma świętego, monumentalne dzieła z „Prymasowskiej Serii Biblijnej”, powieści, ilustrowane poradniki biblijne, książki pomagające podejmować mądre życiowe decyzje, a także sympatyczne książeczki dla dzieci. Cały czas pracowaliśmy nad tym, aby każda publikacja trafiająca do Państwa była wydana z najwyższą starannością, chcemy bowiem ofiarowywać naszym Czytelnikom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Zapewniamy, że będziemy czynić tak dalej.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, chcemy przede wszystkim podziękować Państwu, że przez te wszystkie lata byli Państwo z nami. Przygotowaliśmy więc dla Państwa specjalny 26% rabat na wszystkie produkty w naszej księgarni internetowej. Zapraszamy zatem na zakupy na naszej stronie www.vocatio.com.pl. Promocja potrwa do 30 września 2017 r. i obejmuje wszystkie produkty za wyjątkiem licencji na odtwarzanie płyt DVD.

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół Oficyny Wydawniczej VOCATIO


Pozdrawiam :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: 26% rabatu

Postautor: Gingers » 06 wrz 2017, 20:12

już raz na jakiejś "okrągłej" liczbie tez się żegnałeś z tym forum ;) Zawsze wracasz jak bumerang. :D


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: 26% rabatu

Postautor: kontousunięte1 » 07 wrz 2017, 10:30

Nie rozumiem cię, Zbyszku. Przecież jesteś obecny na forum cały czas, podobnie jak Gingers. Myślicie, że jak sobie ustawicie w profilu to wszyscy są tak głupi....
Przecież nikt cię nie wywala z forum, a ty ciągle się żegnasz, odkąd pamiętam, czyli od kilku ładnych lat.



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości