Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: dziunio » 08 maja 2018, 19:44

Breath
Gwizdam na niego czyli właśnie mnie ogólnie ta persona nie szczególnie obchodzi.Jednak nie chciałbym aby ktoś tak postąpił z moimi postami.Jakbym dopadł takiego osobnika,to by się pióra posypały :-D powiedzmy,że miałem podobne sytuacje więc wiem co może czuć ktoś inny w takiej sytuacjii.To Noemi się uniosła i podniosła kiedy ja do niej nawet nie pisałem,lecz ogólnie komentowałem więc wywnioskowałem to co napisałem i dalej to podtrzymuje.Nie oceniłem ogólnie Noemi,a jedynie to co pisała w temacie,była to riposta,a nie wyrokowanie.Nie ma tutaj jakiegoś konfliktu Noemi-Dziunio(przynajmniej z mojej strony) więc nie ma w sumie co wyjaśniać tym bardziej,że teraz żem tutaj szerzej napisał i chyba wszystko wyjaśnił.


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: Noemi » 08 maja 2018, 20:41

zanim wyślesz wiadomość sprawdź co napisałeś ,czasami przystopuj z odzywkami ,gdyby to nie chodziło o mnie dostałbys karniaka ode mnie za pisanie głupich postów na temat innego usera


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: dziunio » 08 maja 2018, 20:43

Głupio to teraz Ty piszesz,no,ale cóż jak się nie ma nic rzeczowego do napisania i piecze,to się tak pisze jak Ty :) Wybacz o wielka.Jak chcesz możesz mi dać karniaka,nie wiem za co,ale nie krępuj się :) Cieszę się z waszych karniaków zgodnie z nauką Pana Jezusa :)


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: breath » 08 maja 2018, 22:38

Noemi pisze:zanim wyślesz wiadomość sprawdź co napisałeś ,czasami przystopuj z odzywkami ,gdyby to nie chodziło o mnie dostałbys karniaka ode mnie za pisanie głupich postów na temat innego usera

Noemi, od dłuższego czasu tzw dziunio rozrabia tu , jak chce.Obraża forumowiczów, udając tzw głupka,dzięki czemu unika konsekwencji swych działań.Karniaka powinien dostać już dawno, i o ile wiem, są inni moderatorzy, którzy mogą mu go przydzielić, to nie musisz być Ty. Ale jakoś tak się nie stało.Ja osobiście nie widzę powodu, by z tym dziuniem dłużej się tak cackać.Ten ktoś stosuje prymitywne sposoby działania, aż tak prymitywne, że można by zatęsknić za innymi katolikami, którzy się tu przewinęli i choć nie byłam ich fanką, to jednak mieli i wiedzę i jednak jakąś klasę w dyskusjach, pomijając oczywiście ich doktryny, jednak byli to w miarę kulturalni interlokutorzy, w odróżnieniu do tego osobnika.To tylko moje refleksje,pozdrawiam.


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Fabian Błaszkiewicz - strona internetowa

Postautor: dziunio » 08 maja 2018, 22:45

Kogo i gdzie obraziłem?Poniosła Cię zdrowo fantazja.Radziłbym popatrzać na siebie,bo do ideału Ci bardzooo dalekooo.Osobnika no,no.Ja to nie mam nic.Cóż skoro ja nie mam wiedzy,to co można powiedzieć o Tobie ? :) O klasie nie wspomnę ;-) Dobra dajcie mi tego karniaka,bana czy to tam tylko chcecie,bo niektórych już po oczach parzy mój nick.Taki mądry katolik,no,no,tak nie może być.Macie moje błogosławieństwo i zgodę :)


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości