Zabawne filmy

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

7 grzechów głównych

Postautor: nadrozd » 20 wrz 2015, 07:10



Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: konto skasowane » 25 wrz 2015, 16:12

Zanim klikniecie w poniższy link, koniecznie zwiększcie najpierw głośność!

https://www.facebook.com/ktunewyork/vid ... 014785526/


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: kontousunięte1 » 25 wrz 2015, 19:09

Kod: Zaznacz cały

 dr.sky » dzisiaj, o 15:12

No dzięki :!: Wiesz,jak się zlękłam :eek: :rotfl: :lmao: Przedtem oglądałm coś na YT i miałam głos na maxa podkręcony,bo słabo było słychać, a tu taki wrzask :rotfl: :rotfl:
Mój pies aż podskoczył,szkoda że nie możecie tego zobaczyć, to byłby kolejny "zabawny filmik" :lol: :lol:


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: niebieska777 » 10 sty 2016, 13:11

Gościu sobie robi bekę z tego jak katolicy są łatwowierni co do księży. Przyszedł przebrany gościu niezapowiedzianie, niektórzy go zwyzywali i niewpuścili, ale do jednego mieszkania wszedł i nawet obrazki (!) NIEświęte dał a i koperta się znalazła. zachęcam!
https://www.youtube.com/watch?v=k9_Var6GANM


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: Rembov » 10 sty 2016, 14:33

niebieska777 pisze:Gościu sobie robi bekę z tego jak katolicy są łatwowierni co do księży. Przyszedł przebrany gościu niezapowiedzianie, niektórzy go zwyzywali i niewpuścili, ale do jednego mieszkania wszedł i nawet obrazki (!) NIEświęte dał a i koperta się znalazła. zachęcam!
https://www.youtube.com/watch?v=k9_Var6GANM

I o tym jednym mieszkaniu można już jasno powiedzieć, że jego mieszkańcy są z tych nie tylko niepraktykujących, ale nawet nie mających pojęcia o tym co się dzieje w parafii i jacy księża w niej pracują.

Przy okazji, to ten człowiek, który nagrał ten film, dopuścił się przestępstwa ściganego z Art. 287 Kodeksu Karnego.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: konto skasowane » 10 sty 2016, 15:12

No i co z tego że się dopuścił? Ewidentnie widać jak katolicy są naiwni i jak jeden sznur idą za bestią.


.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: niebieska777 » 10 sty 2016, 17:18

Rembov pisze:
Przy okazji, to ten człowiek, który nagrał ten film, dopuścił się przestępstwa ściganego z Art. 287 Kodeksu Karnego.


To sobie znajdź info o nim na yt, Człowiek Warga nazwisko Dąbrowski, imienia nie pamiętam :) możesz go pozwać, jeśli chcesz. Jakoś do tej pory chyba żaden pozew nie wpłynął, bo ten filmik już dawno opublikowany a on nagrywa dalej i dobrze się ma.

Hehe jak zwykle zero dystansu do siebie. Dla beki to wrzuciłam :lol-above:


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: Rembov » 10 sty 2016, 17:23

niebieska777 pisze:
Rembov pisze:
Przy okazji, to ten człowiek, który nagrał ten film, dopuścił się przestępstwa ściganego z Art. 287 Kodeksu Karnego.


To sobie znajdź info o nim na yt, Człowiek Warga nazwisko Dąbrowski, imienia nie pamiętam :) możesz go pozwać, jeśli chcesz. Jakoś do tej pory chyba żaden pozew nie wpłynął, bo ten filmik już dawno opublikowany a on nagrywa dalej i dobrze się ma.

Bo ludzie nie znają swoich praw.

Hehe jak zwykle zero dystansu do siebie.

To nie jest kwestia dystansu do siebie. Opatrzyłaś filmik błędnym komentarzem, to go sprostowałem.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: niebieska777 » 10 sty 2016, 17:27

Rembov pisze:To nie jest kwestia dystansu do siebie. Opatrzyłaś filmik błędnym komentarzem, to go sprostowałem.


Co oznacza "błędny" w odniesieniu do mojej opinii? Nie można tu mówić o poprawności bądź błędzie, gdyż w kwestiach własnych poglądów wszystko jest względne. Uważasz za błędne bo nie zgadza się z Twoim myśleniem?
Nie chciałam atakować katolków. Film pokazuje jakie są fakty.
A moje zdanie jest moim zdaniem. I takie pozostanie, bez względu na to co uważasz ;)


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: konto skasowane » 10 sty 2016, 17:46

Amen. Rembov lubi być dyktatorem forumowym ale niestety wychodzi na odwrót i większość się śmieje z tego co wypisuje :)


.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: Rembov » 10 sty 2016, 18:22

niebieska777 pisze:Nie chciałam atakować katolków. Film pokazuje jakie są fakty.

Film pokazuje konkretną sytuację. Natomiast wniosek, który z niej wyciągnęłaś, jest błędny.

A moje zdanie jest moim zdaniem. I takie pozostanie, bez względu na to co uważasz

Co nie zmienia faktu, że jest ono błędne. Nawet jeżeli będziesz usiłowała zaklinać rzeczywistość tekstami w stylu "mam prawo do własnego zdania". :D


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: magda » 10 sty 2016, 18:27

podałeś artykuł chyba pierwszy lepszy ytłumacz jakie przestepstwo on popełnił bo ten artykuł tyczy sie tego
Art. 287. Oszustwo komputerowe
Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli oszustwo popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: konto skasowane » 10 sty 2016, 18:31

Ja natomiast uważam że wniosek wyciągniety jest jak najbardziej poprawny i żadne partolenie tego nie zmieni :D


.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zabawne filmy

Postautor: magda » 10 sty 2016, 19:17

A mnie sie podobał film Nadrozda o kubusiu puchatku , nigdy kubusia nie oglądałam i nie wiedziałam ze takie ma przesłanie


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości