TEST OSOBOWOŚCI

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

TEST OSOBOWOŚCI

Postautor: Terebint » 23 maja 2012, 11:29

http://pl.41q.com/index.41q

To tak dla zabawy oczywiście. ;) Ale ciekawe, czy zgadzacie się z wynikami testu? Do mnie nawet, nawet pasuje. :P

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa spokojni, refleksyjni i idealistyczni. Interesuja sie sluzba ludzkosci. Posiadaja dobrze rozwiniety system wartosci, który wcielaja w swoje zycie. Wyjatkowo lojalni. Latwo sie przystosowuja i sa ugodowi, pod warunkiem, ze zadna z cenionych przez nich wartosci nie jest zagrozona. Sa zazwyczaj utalentowanymi pisarzami. Potrafia myslec szybko i na wielu plaszczyznach. Interesuje ich zrozumienie innych ludzi i niesienie im pomocy.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:


Pisarze, artysci, doradcy, pracownicy spoleczni, nauczyciele angielskiego, nauczyciele sztuk pieknych, opiekunowie do dzieci, duchowni, misjonarze, psycholodzy, psychiatrzy, naukowcy, aktywisci polityczni, wydawcy, pedagodzy, dziennikarze, katecheci, naukowcy spoleczni.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 23 maja 2012, 11:45

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa logicznie myslacymi, oryginalnymi i kreatywnymi myslicielami. Moga ich bardzo pociagac teorie i idee. Wyjatkowo zdolni i zmotywowani do przedstawiania teorii w mozliwie jasny sposób. Wysoce cenia wiedze, kompetencje i logike. Spokojni i powsciagliwi, trudno jest ich dobrze poznac. Posiadaja wlasny indywidualny sposób myslenia, nie sa zainteresowani kierowaniem innymi, czy podazaniem za nimi. Posiadaja wysoce analityczne myslenie, potrafia odnalezc zwiazek pomiedzy dwoma z pozoru niezwiazanymi rzeczami, osiagajacy najwieksze rezultaty jesli pozwoli sie im wykorzystywac wlasna wyobraznie i krytyczne myslenie.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 23 maja 2012, 12:00

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa asertywni i szczerzy – pociaga ich chec przywództwa. Posiadaja wysmienita zdolnosc rozumienia trudnych problemów organizacyjnych i znajdywania odpowiednich rozwiazan. Sa inteligentni, wyksztalceni i wyróznia ich ponadprzecietny sposób wypowiedzi. Cenia wiedze i kompetencje, lecz nie maja cierpliwosci do nieskutecznego dzialania i braku zorganizowania.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Zarzad handlowy, dyrektorzy, zalozyciele organizacji, administratorzy handlowi, menadzerzy, przedsiebiorcy, sedziowie, konsultanci do informatyki, profesorowie uniwersyteccy, politycy, pracownicy z dzialów kredytowych, precownicy zwiazkowi, zarzadca dzialu marketingu, bankierzy do spraw hipotek, analitycy systemów, naukowcy.

:lol-above: :rotfl:


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 23 maja 2012, 12:09

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa niezalezni, oryginalni, analitycznie myslacy oraz zdeterminowani. Posiadaja wyjatkowa zdolnosc wcielania teorii w zycie. Wysoce cenia wiedze, kompetencje i organizacje. Napedza ich realizowanie swoich wizji. Mysliciele na szeroka skale. Sa bardzo krytyczni w stosunku do swoich wyników, a takze innych ludzi. Urodzeni przywódcy, jednak mozna nimi kierowac jesli ufaja danemu przywódcy.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Naukowcy, inzynierowie, profesorowie, nauczyciele, lekarze, dentysci, stratedzy korporacji, zalozyciele organizacji, zarzadcy handlowi, menadzerowie, zolnierze, prawnicy, sedziowie, programisci komputerowi, analitycy systemów, informatycy, psycholodzy, fotografowie, zarzadzajacy instytutami badawczymi, nauczyciele uniwersyteccy, gracze w szachy.

Terebint pisze:Ale ciekawe, czy zgadzacie się z wynikami testu?

Pół na pół. :P


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 23 maja 2012, 12:23

inside pisze:Pół na pół. :P


też mam takie wrażenie.
ciekawe czy któryś z testów mówi coś w tym stylu:


Ludzie o tym typie charakteru sa zależni, typowi, ciapoki. Posiadaja wyjatkowa zdolnosc wcielania się w role sługi i poklskiwacza. nie cenią sobie wiedzy, kompetencji i są zdezorganizaowani. Napedza ich realizowanie swoich wizji szczególnie zabawy i hulanki. Mysliciele na wąską skale. Sa bardzo krytyczni w stosunku do innych osób, a takze lubią plotki. Urodzeni poddani, mozna nimi kierowac bez ograniczeń .

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

sprzataczki / murarze / kafelkarze / szmabownicy / mechnicy / romatyczni pseudoartyści / dyskotekowi hulacze / tancerki na rurze
etc....


oczywiście to Z PRZYMRUZENIEM OKA NAPISAŁEM
Ostatnio zmieniony 23 maja 2012, 14:31 przez Lash, łącznie zmieniany 1 raz.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 23 maja 2012, 13:40

Lash, jeden z wyników tego testu, daje np. taki pasujący zawód: mafiozi :P


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 23 maja 2012, 14:24

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa powazni i cisi, zainteresowani zapewnieniem sobie bezpieczenstwa i spokojnego zycia. Takze nieslychanie sumienni, odpowiedzialni i niezawodni. Posiadaja dobrze rozwinieta zdolnosc koncentracji. Przewaznie zainteresowani wspieraniem i promowaniem tradycji oraz ustalen. Dzieki dobremu zorganizowaniu i pracowitosci, pracuja oni pewnie w kierunku wytyczonych wczesniej celów. Sa w stanie wypelnic kazde zadanie, jak juz nastawia sie na nie.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Kierownicy przedsiebiorstw, administratorzy i zarzadzajacy, ksiegowe, policjanci, detektywi, sedziowie, prawnicy, lekarze, dentysci, programisci komputerowi, analitycy systemów, informatycy, rewidenci, elektrycy, nauczyciele matematyki, inzynierzy techniczni, pracownicy hut, technicy, czlonkowie strazy miejskiej.

:lol: :laie:

Za Wikipedią:

Efekt horoskopowy (efekt Forera lub efekt Barnuma) to obserwacja, że ludzie uznają za bardzo trafne opisy ich własnej osobowości, które w rzeczywistości są jedynie ogólnymi zestawami danych odnoszącymi się do znacznej grupy ludzi. Efekt ten może wyjaśniać rozpowszechnienie wiary w pseudonaukowe teorie takie jak astrologia, numerologia czy wróżenie. ;)


medyczka
Posty: 172
Rejestracja: 15 kwie 2009, 22:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: medyczka » 23 maja 2012, 14:27

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa powazni i cisi, zainteresowani zapewnieniem sobie bezpieczenstwa i spokojnego zycia. Takze nieslychanie sumienni, odpowiedzialni i niezawodni. Posiadaja dobrze rozwinieta zdolnosc koncentracji. Przewaznie zainteresowani wspieraniem i promowaniem tradycji oraz ustalen. Dzieki dobremu zorganizowaniu i pracowitosci, pracuja oni pewnie w kierunku wytyczonych wczesniej celów. Sa w stanie wypelnic kazde zadanie, jak juz nastawia sie na nie.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Kierownicy przedsiebiorstw, administratorzy i zarzadzajacy, ksiegowe, policjanci, detektywi, sedziowie, prawnicy, lekarze, dentysci, programisci komputerowi, analitycy systemów, informatycy, rewidenci, elektrycy, nauczyciele matematyki, inzynierzy techniczni, pracownicy hut, technicy, czlonkowie strazy miejskiej.


Hah, dobrze wiedzieć, że gdybym chciała się przekwalifikować, znajdę miejsce w hucie :D
Ostatnio zmieniony 23 maja 2012, 14:29 przez medyczka, łącznie zmieniany 1 raz.


medyczka
Posty: 172
Rejestracja: 15 kwie 2009, 22:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: medyczka » 23 maja 2012, 14:28

Alkhilion, mamy taki sam wynik! A już czułam się taaaaka wyjątkowa ;-)


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 23 maja 2012, 14:56

medyczka pisze:Alkhilion, mamy taki sam wynik! A już czułam się taaaaka wyjątkowa ;-)


Efekt horoskopowy, pani medyczko :ok:


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 23 maja 2012, 15:33

Alkhilion pisze:Efekt horoskopowy (efekt Forera lub efekt Barnuma) to obserwacja, że ludzie uznają za bardzo trafne opisy ich własnej osobowości, które w rzeczywistości są jedynie ogólnymi zestawami danych odnoszącymi się do znacznej grupy ludzi. Efekt ten może wyjaśniać rozpowszechnienie wiary w pseudonaukowe teorie takie jak astrologia, numerologia czy wróżenie.

Ostatnio słyszałam, że horoskop to może każdy napisać :P
Chyba żaden taki wynik testu nie pasował do mnie w całości i kiedyś dziwiłam się, że jak to jest, do innych pasuje w 100%, a do mnie - jak dobrze pójdzie - w 50% :P


medyczka
Posty: 172
Rejestracja: 15 kwie 2009, 22:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: medyczka » 23 maja 2012, 15:41

Alkhilion pisze:
medyczka pisze:Alkhilion, mamy taki sam wynik! A już czułam się taaaaka wyjątkowa ;-)


Efekt horoskopowy, pani medyczko :ok:



Właśnie z tego się śmiałam :D

Dlaczego "pani"? Chłopaku, jestem od Ciebie niewiele starsza (przynajmniej tak się czuję :-> ), a teraz poczułam się jak własna babcia :lol:


Takie testy oczywiście traktuję z przymrużeniem oka, ale podobno można sobie zafundować profesjonalny test u psychologa, który pomaga w wyborze zawodu (ocenia się nie tylko cechy osobowości, ale głównie uzdolnienia).

Kiedyś po śmierci dziadka sprawdziłam mu horoskop - podali, że pozna wielu nowych ludzi... kto wie ;)


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 23 maja 2012, 15:45

Ja mam to co dwie powyższe osoby i uważam, że to typowy efekt horoskopowy.
Nie jesteśmy wyjątkowi :-( ;)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 23 maja 2012, 17:57

medyczka pisze:Dlaczego "pani"? Chłopaku, jestem od Ciebie niewiele starsza


Obrazek

:ok:

medyczka pisze:Kiedyś po śmierci dziadka sprawdziłam mu horoskop - podali, że pozna wielu nowych ludzi...


Nie byłem w stanie zachować powagi :zubaw: :laie:



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości