Niebezpieczna muzyka

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Niebezpieczna muzyka

Postautor: Zbyszekg4 » 04 mar 2011, 18:53

To nie jest odpowiedni dział, ale regulamin (dyskryminacyjny!) nie pozwala mi tematu założyć w lepszym dziale, więc chciał nie chciał tu wklejam link do tego:

Demoniczne schody do nieba

Co o tym myślicie?
Obrazek


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 04 mar 2011, 19:24

gdzie w biblii jest napisane, że szatan grał na kobzie itd. :?:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 04 mar 2011, 19:41

Hardi pisze:gdzie w biblii jest napisane, że szatan grał na kobzie itd. :?:

To nie do mnie to pytanie. Nie ja zrobilem ten materiał. Faktem jest jednak, ze tekst piosenki puszczony od tylu ma sensowne tresci- czy to przypadek??! (i tak jest nie tylko w przypadku tej piosenki Zeppelinów; inne zespoły tez mogą sie tym "pochwalić").


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 04 mar 2011, 19:58

Ciekawe, czy po odwróceniu dzieł Ellen White wyszłyby jakieś sensowne treści? :mrgreen:
Ale musiałaby być wersja orginalna, angielska, a takowej nie mam.


Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 05 mar 2011, 06:47

agent terenowy, slucham duzo kazan baptystów... ciekawe czy sluchane od tyłu tak samo chwalą Boga? :lol: :mrgreen:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 05 mar 2011, 13:40

Prawdopodobnie w każdej piosence puszczonej od tyłu, można doszukać się szatańskich treści.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 05 mar 2011, 14:24

NeithaN pisze:Prawdopodobnie w każdej piosence puszczonej od tyłu, można doszukać się szatańskich treści.

Nie przypuszczam. Ogladales ten filmik? Zauwaz, ze tam są konkretne slowa i zdania! Nie jakis bełkot...
Zreszta mozesz zrobic eksperyment- np. puszczaj od tylu przeboje disco polo, moze sens bedzie wiekszy niz w normalnym kierunku grane?...

Obrazek


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 05 mar 2011, 14:24

No własnie nie NeithaN.
Zeby stwozyc sensowne słowa piosenki a jednoczesnie by podczas odsluchiwania ich od tylu byly ukryte sensowne tresci sztanistyczne to potrzeba duzo wiecej niz tylko przypadku . I szkoda ze niektorzy z milosci do muzyki wola zamknac oczy i nie widziec prawdy .


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie
http://www.razemdlaewangelii.pl/home
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 05 mar 2011, 14:56

Zbyszekg4 pisze:Faktem jest jednak, ze tekst piosenki puszczony od tylu ma sensowne tresci- czy to przypadek??! (i tak jest nie tylko w przypadku tej piosenki Zeppelinów; inne zespoły tez mogą sie tym "pochwalić").

Kiedyś w świecie chrześcijańskim było głośno na temat jakiegoś utwory Black Sabbath oraz na temat "żółtej łodzi podwodnej" Bitelsów, puszczany tekst od tyłu miał niby wielbić szatana, okazało się to zwykłe oszustwo i manipulacja, bo tak naprawdę puszczanie od tyłu nic nie dawało, żadnej treści, żadnego przesłania, a nawet żadnych zrozumiałych słów, dlatego do takich rewelacji trzeba podchodzić z przymrużeniem oka. Najlepiej samemu sprawdzić za pomocą jakiegoś programu typu "reverse play". Kiedyś sprawdzałem "demoniczną Shakire" i też wielkie nic, oszustwo i przekłamanie.

ps. Natasza czytana od tyłu to aszatan, zabronić używania tego imienia ;)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 05 mar 2011, 15:01

Hardi, wobec tego, jesli to oszustwo, to na stronie zielonoswiatkowej sie go upowszechnia- bo z niej pochodzi ten filmik, od ktorego sie temat ten zaczyna... :oops:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
rudzielec
Posty: 428
Rejestracja: 07 kwie 2010, 23:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: rudzielec » 05 mar 2011, 15:23

:lol: Ja juz sie przyzwyczailam ,ze jak Hardi czegos broni to dowody przeciwko temu sa oczywiscie pseudonaukowe,sa oszustwem ,sa smieszne itp itd :lol:
Jakos mnie nie zdziwil jego wpis :mrgreen:


z bojaźnią i z drżeniem zbawienie swoje sprawujcie

http://www.razemdlaewangelii.pl/home
NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 05 mar 2011, 15:27

Śmieszne to jest szukanie ezoterycznych przekazów w zwykłej piosence.
Śmieszna jest ta naciągana interpretacja, mająca na celu wykazanie, że autorem piosenki kierował szatan.
Śmieszy mnie mówienie, że piosenkę zamiast słuchać, należy rozpatrywać na drodze duchowej.


Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Adalbertus » 05 mar 2011, 16:01

NeithaN pisze:Śmieszne to jest szukanie ezoterycznych przekazów w zwykłej piosence.
Śmieszna jest ta naciągana interpretacja, mająca na celu wykazanie, że autorem piosenki kierował szatan.
Śmieszy mnie mówienie, że piosenkę zamiast słuchać, należy rozpatrywać na drodze duchowej.


Śmieszne? Może to dobry kamuflaż.


NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 05 mar 2011, 16:51

A żeby zdjąć kamuflaż trzeba dorabiać całą ideologię do kilku zwrotek piosenki?

1) który normalny fan LZ puszcza ich piosenki od tyłu? Cała sprawa została nagłośniona przez tych wszystkich poszukiwaczy prawdy.
2) bez wyświetlonego tego satanistycznego "tekstu", nigdy bym nie pomyślał, że to są jakieś słowa w ogóle...


Awatar użytkownika
szachmat
Posty: 83
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: szachmat » 05 mar 2011, 17:12

NeithaN pisze:Śmieszne to jest szukanie ezoterycznych przekazów w zwykłej piosence.
Śmieszna jest ta naciągana interpretacja, mająca na celu wykazanie, że autorem piosenki kierował szatan.
Śmieszy mnie mówienie, że piosenkę zamiast słuchać, należy rozpatrywać na drodze duchowej.

Nagrania podprogowe mają pokazać zawartość przekazu podświadomości. " Stained Class płyta zyskała "popularność" w 1990 r. za sprawą procesu sądowego w którym Judas Priest zostało oskarżone o zawarcie na płycie wstecznych i podświadomych przesłań, które przyczyniły się do śmierci dwóch fanów zespołu." - jak widać nagrania podpr. to nie bajki!!!
I w ogóle całą muzyką świecką szatan kieruje- wystarczy popatrzeć na treści piosenek i klipy, wszyscy wykonawcy swoją popularność zawdzięczają także diable. No przecież piosenki o Mojżeszu czy o Jezusie byłyby nie przyjęte przez prawie wszystkich słuchaczy. Śmieszne jest to że niektórzy chrześcijanie twierdzą że świecka muzyka nie ma na nich wpływu.



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości