Śmiesznie na forum

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 11 sty 2008, 13:25

Przylapales mnie :shock: :-D :mrgreen: :lol: :peace: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Zmienie to :)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 12 sty 2008, 16:35

Haereticus pisze:Fragment dzisiejszej dyskusji na ShoutBoxie:
[Dzisiaj 12:44] Janoff: niedługo zjawi się John in grace i będzie nas nawracał
[Dzisiaj 12:45] Janoff: tzn. chodziło mi o lux_veritatis bo myślałęm że to ta sama osoba, a teraz to już nie wiem..
[Dzisiaj 12:52] jj: Mysle, ze Jasiu juz jest na forum. (...)
[Dzisiaj 13:08] Haereticus: Obecności Jasia na razie nie stwierdzono
[Dzisiaj 13:46] julaine: forum bez jasia to jak zolnierz bez karabinu... (zarcik taki sredniawy)
[Dzisiaj 14:00] Haereticus: Uchowaj nas, Boże, przed takim "karabinem" jak Jasio!


:mrgreen: Choć może to nieładnie śmiać się z żartu, w którym miało się jakiś udział... ;-)

Coz CKM czasami sie przydaje.


Awatar użytkownika
Pszczoła
Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2008, 17:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pszczoła » 29 sty 2008, 18:20

Aleście się poprzebierali :mrgreen: , a Jasio , nasz Jasio kochany na pewno się ujawni, być może jako kobieta, mam nawet pewne podejrzenia :-P
Lash - ja tak sobie myślę że może zamieściłbyś inny avatarek, coby się nie kojarzył z "niewiadomoczym"


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 30 sty 2008, 09:48

Pszczoła pisze:Aleście się poprzebierali :mrgreen: , a Jasio , nasz Jasio kochany na pewno się ujawni, być może jako kobieta, mam nawet pewne podejrzenia :-P
Lash - ja tak sobie myślę że może zamieściłbyś inny avatarek, coby się nie kojarzył z "niewiadomoczym"
Wlasnie dlatego mi sie podoba. Blues Brother.....


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 12 lut 2008, 08:38

To z innego forum ale poprostu nie moge
http://www.zawi.webd.pl/forum/viewtopic ... 2540#42540

robaczek2 pisze:
św.tomek pisze:
marcin pisze:Tomku, poproszę o jakieś źródła tego co napisałeś... ok?
w zasadzie każda historia chrześcijaństwa
Np. wydana przez "Książke i Wiedzę" pod redakcja Adriana Hastingsa, rozdział 9 pt. Ameryka Łacińska.
Faktem jest, że pierwsi europejscy zdobywcy tych ziem mieli błogosłanienstwo Kościoła. Bulla papieża Aleksandra VI Inter caetera z 1493 legitymizowała podboje.
Na pólnocy zdobywcy trwali w systemowym niemal konflikcie z kościołem,

Szczegolnie oparta na "racjonaliscie":
"4 maja 1493 r. papież wydał bullę Inter caetera w której podzielił Nowy Świat między Portugalię i Hiszpanię.
W ciągu pierwszych stu pięćdziesięciu lat "ewangelizacji" Ameryki Południowej wymordowano 70 mln jej pierwotnych mieszkańców - "466 tysięcy rocznie, 1220 dziennie!"
(M. Mettner).
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,900"
Tylko "racjonalista" pisze ogolnie "wymordowano" podczas gdy naszemu przyjacielowi, Marcinie, wyszlo: "na południu Kościół Katolicki mordował"
Nic dziwnego - wladca ciemnosci w akcji. Ale bramy piekielne go nie przemoga.


:O :O :O :O :O :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 14 lut 2008, 08:11

Z dzialu "...ku wzajemnemu zbudowaniu" - Spotkalem szatana! :whata:



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości